Jak wybrać odkurzacz do liści?

Jesień to czas wzmożonego opadania liści. Już sama myśl o uprzątnięciu ich spędza Ci sen z powiek? Rozwiązaniem problemu jest odkurzacz do liści. Oczyści chodnik z liści, zamiecie taras czy podjazd, a nawet wyzbiera okruchy tłuczonego szkła. Z dmuchawą do liści porządek wokół posesji to żaden problem.

Jak rozpocząć przygodę z klejeniem - poradnik od Dremela

Bez względu na to, czy sklejasz drewno, czy tworzysz kreatywne projekty, pistolet na klej ma wiele zastosowań. Doskonale się sprawdzi zarówno podczas domowych prac, drobnych napraw, jak i tworzenia własnych projektów DIY. W tym artykule podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę podczas klejenia oraz zdradzimy kilka ciekawych tricków.

Oryginalny stojak na miskę dla psa - zrób to sam

Szukasz pomysłu na stojak na miskę dla psa? Zobacz prosty projekt od marki Bosch, który możesz samodzielnie zrealizować. Poradnik pomoże Ci stworzyć wygodny kącik do ucztowania dla swojego pupila, ale też uzyskać ciekawy element aranżacyjny.

Tablica na narzędzia - jak zrobić? Projekt od marki Ryobi

Tablica narzędziowa to praktyczne rozwiązanie umożliwiające przechowywanie narzędzi w widocznym miejscu i pod ręką. Na pewno ułatwi ona zachowanie porządku w warsztacie. Wskazówki, jak wykonać tablicę narzędziową, znajdziecie w krótkim poradniku Ryobi.

Wiosenne prace w ogrodzie - krótki poradnik

Wiosna to ważna pora roku dla ogrodu. Jeśli prawidłowo wykonamy najważniejsze prace, to nasz ogród będzie wizytówką domu przez cały rok. Mamy więc misję do wypełnienia i to nie byle jaką. Czeka nas bowiem odświeżanie trawnika, przycinanie gałęzi krzewów i drzew, opryskiwanie czy porządkowanie rabat. Przyjrzymy się tym pracom oraz narzędziom, które nam je ułatwią.

Silnik 2-suwowy czy 4-suwowy? Jaką kosę spalinową wybrać?

Nie wiesz, jaką kosę spalinową wybrać? Czy z silnikiem 2- czy 4-suwowym? Chcesz wiedzieć, co to oznacza w praktyce? Przygotowaliśmy krótki poradnik, który ułatwi wybór.

Elektryczne i ręczne przecinarki do glazury - Jaką wybrać i na co zwrócić uwagę?

Niezbędnym narzędziem dla każdego glazurnika jest przecinarka do glazury. Trudno sobie wyobrazić dokładne i precyzyjne ułożenie płytek bez przecinarki, która dotnie płytkę tak jak sobie tego życzy specjalista.

Jak wyczyścić kominek?

Czy Twój kominek jest w całości pokryty sadzą? Nie chcesz by Mikołaj, przeciskając się przez niego z worem pełnym prezentów, pobrudził swoje ubranie? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się jak zabrać się do czyszczenia kominka.

Jaką pilarkę tarczową wybrać?

Masz problem z prostolinijnym, precyzyjnym cięciem drewna? Pilarka tarczowa pomoże Ci wykonać każde takie zadanie. Mimo, że zazwyczaj stosuje się ją do materiałów drewnopochodnych, z odpowiednim asortymentem można używać jej także do tworzyw sztucznych i niektórych metali lekkich.

Do jakich zastosowań są przeznaczone poszczególne śruby?

Regały marketów budowlanych pełne są najróżniejszych typów śrub do wszelkich możliwych zastosowań. Zwykle zastosowanie śruby można zidentyfikować według kształtu łba.
Strona 1 z 2