Bezdotykowy pomiar temperatury - pirometr UniversalTemp marki Bosch

Pomiaru temperatury dokonujemy nawet kilka razy dziennie. Często robimy to odruchowo podczas codziennych czynności jak zmywanie naczyń, próbowanie dopiero co przygotowanego posiłku lub przed wyjściem z domu. Z reguły oceny dokonujemy poprzez dotyk, czasem musimy się dodatkowo wspomóc termometrem lub innym miernikiem. W ofercie marki Bosch znajdziemy przyrząd, który pozwoli szybko, łatwo i bezpiecznie zmierzyć temperaturę każdej powierzchni!

Nowy dalmierz laserowy Bosch GLM 500

Nie bez powodu marka Bosch kojarzona jest z wysoką jakością w kontekście użyteczności swoich produktów. Nowy dalmierz laserowy GLM 500 doskonale to obrazuje oferując klientowi to, czego obecnie potrzebuje najbardziej - zaawansowaną elektronikę.

Odbiorniki laserowe Bosch - do czego służą i z jakimi laserami współpracują?

Jeżeli podczas zakupu lasera liniowego Bosch, dodatkowo nie dokupiliście odbiornika laserowego, a będziecie musieli pracować w dużych pomieszczeniach lub wyznaczać wysokości słupków ogrodzeniowych, to do wyboru wam pozostaje albo praca w ciemnościach, albo zakup odbiornika i raz na zawsze pożegnanie problemu niewidocznych linii. Wybór należy do Was!

Lasery liniowe Bosch wyznaczają nowy standard widoczności

Lasery liniowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdej firmy budowlanej, remontowej, instalacyjnej, montażowej, a także wnętrzarskiej. Zapewniają wysoką precyzję oraz dokładną pracę dzięki wyświetlanym laserowym liniom oraz wielu funkcjom, w które zostały wyposażone. Lasery liniowe Bosch Professional z 3 wiązkami wyświetlanymi w zakresie 360 stopni to propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie komfort i znakomitą precyzję.

Narzędzia pomiarowe EMPIRE - moc innowacji prosto z USA

Niedawno na polskim rynku pojawiła się nowa marka narzędzi pomiarowych EMPIRE, która przybyła do nas prosto zza oceanu aby wyznaczać nowy poziom profesjonalizmu. Marka EMPIRE już od ponad 100 lat produkuje najwyższej jakości narzędzia pomiarowe do zastosowania w budownictwie i innych sektorach przemysłu. Dzięki stuletniemu doświadczeniu i innowacyjnym technologiom stworzonym w oparciu o potrzeby i oczekiwania profesjonalistów, marka zdobyła zaufanie branży i stała się niekwestionowanym liderem w swojej kategorii.

Profesjonalne narzędzia pomiarowe geo-FENNEL

O tym jak istotną rolę odgrywają przyrządy pomiarowe wie każdy podwykonawca budowlany. Niemal na każdym etapie budowy nowej inwestycji, modernizacji, prac remontowych i montażowych ważne jest zachowanie pionów, poziomów i odpowiednich kątów. Marka geo-FENNEL oferuje szeroki asortyment instrumentów pomiarowych, dzięki którym każda wykonana praca będzie łatwa, szybka, a co najważniejsze precyzyjna!

Nowe możliwości dalmierza laserowego Zamo

Producenci elektronarzędzi nieustannie nas zaskakują, wprowadzając na rynek coraz to nowsze rozwiązania. Postęp technologiczny oczywiście związany jest z wciąż rosnącym zapotrzebowaniem konsumentów, którzy sami podsuwają producentom pomysły dotyczące ulepszeń, poprawek lub nowych funkcji. I tak też marka Bosch, wykorzystując koncepcję podobną do serii akumulatorowych wkrętaków IXO, wyposażyła nowej generacji dalmierz laserowy Zamo w szereg adapterów, które poszerzają możliwości zastosowań tego podręcznego urządzenia....

Nowoczesne narzędzia pomiarowe w Twoim domu - sprawdź, do czego mogą Ci się przydać

Większość z nas miała na pewno okazję używać miary czy poziomnicy podczas prac domowych. A czy używaliście kiedyś dalmierza, lasera albo kamery inspekcyjnej? Jeśli tak, to znaczy, że już wiecie, co kryje się pod określeniem nowoczesne narzędzia pomiarowe. Jeśli nie, to dobra okazja, aby poznać tę gamę produktów. Na przykładzie kilku narzędzi marki Bosch, której oferta jest dość rozbudowana w tym zakresie, pokażemy, do czego narzędzia pomiarowe przydadzą się Wam na co dzień.

Dalmierz laserowy GLM 120 C z wbudowaną kamerą - nowość marki Bosch

Model GLM 120 C to pierwszy dalmierz laserowy marki Bosch wyposażony w kamerę. Wykorzystanie kamery w dalmierzu ma zwiększyć dokładność pomiarów przy większych odległościach do 120m i w jasnym otoczeniu. Urządzenie może być sterowane za pomocą aplikacji Measuring Master. Dalmierz sprawdzi się w sektorze remontowo-budowlanym. Ułatwi pracę stolarzom, rzemieślnikom, architektom czy elektrykom.

Kamera termowizyjna Bosch GTC 400 C - predator XXI wieku

Porównanie kamery termowizyjnej GTC 400 Bosch ze słynnym predatorem ma bardziej charakter żartobliwy. Jednak trzeba przyznać, że gdyby ten twór z kosmosu miał taki sprzęt, to twórcy filmu bardziej musieliby się nagłowić, jak Arnold Schwarzenegger ma pokonać potwora, bo maska z błota mogłaby mu nie wystarczyć. Jakie zatem możliwości ma kamera termowizyjna Bosch? O tym w dalszej części.
Strona 1 z 2