Na rynku pojawiła się nowa polerka Skil Masters. Model 9950 jest wyjątkowo wszechstronnym i ergonomicznym narzędziem, przeznaczonym do polerowania powierzchni metalowych, betonowych, kamiennych, stalowych, marmurowych i innych. Urządzenie znajdzie zastosowanie w zakładach rzemieślniczych oraz samochodowych, jak również przy różnego typu pracach wykończeniowych. Produkt rozwija ofertę narzędzi Skil Masters skierowanych do profesjonalnych użytkowników.

Kup w Narzedzia.pl
Polerka Bosch GPO 14 CE
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
968,99
Polerka Bosch GPO 950
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
518

Aby spełnić wymagania bardziej wymagających użytkowników, polerka 9550 została wyposażona w silnik o mocy 1300 W i posiada bardzo wytrzymałą konstrukcję. Ogromną zaletą jest możliwość stosowania popularnych typów i rozmiarów pokryw polerskich. Dwa talerze polerskie do pokryw o średnicach 125 i 180 mm są załączone w wyposażeniu standardowym urządzenia, podobnie jak dwie wełniane pokrywy polerskie. Można je wymienić w ciągu paru chwil dzięki funkcji blokady wrzeciona.

Bezpieczna obsługa i maksymalna kontrola

Komfortową i bezpieczną obsługę zapewnia smukła konstrukcja narzędzia z ergonomicznie ukształtowaną rękojeścią. Dodatkowa, boczna rękojeść zamknięta (w kształcie litery D) gwarantuje maksymalną kontrolę w każdej pozycji pracy z możliwością precyzyjnej zmiany kąta przyłożenia narzędzia do polerowanej powierzchni oraz regulacji siły nacisku. Urządzenie jest dostarczane także z dodatkową rękojeścią prostą, która w połączeniu z pokrywami o średnicy 125 mm sprawia, że narzędzie jest jeszcze bardziej kompaktowe i umożliwia pracę w miejscach trudno dostępnych. Gumowy przewód zasilający o długości 4 m zapewnia odpowiednią swobodę i zasięg pracy, np. podczas polerowania dużych obiektów, jak np. karoseria samochodu.

Regulacja prędkości obrotowej i łatwy w obsłudze włącznik

Aby zapewnić użytkownikom jeszcze lepsze panowanie nad urządzeniem oraz zwiększyć zakres stosowania narzędzia, model 9950 posiada pokrętło do regulacji prędkości obrotowej w pełnym zakresie: od zera do 3000 obr./min. Duży, łatwy w obsłudze włącznik jest wyposażony w blokadę do pracy ciągłej.

Wytrzymała konstrukcja doskonale znosi trudne warunki pracy
Pragmatyczni profesjonaliści potrzebują narzędzi o solidnej konstrukcji, która sprosta trudnym warunkom pracy. Model 9950 został zaprojektowany w taki sposób, aby całkowicie spełnić te wymagania. Elementy konstrukcji wewnętrznej, przekładnie oraz przednia część obudowy są wykonane z metalu. Łożyska kulkowe mechanizmu napędowego są zabezpieczone przed pyłem, co zapewnia urządzeniu długą żywotność.

Solidna, płócienna torba narzędziowa w wyposażeniu
Podobnie jak większość elektronarzędzi linii Skil Masters, także polerka 9950, jest wyposażona standardowo w solidną, płócienną torbę narzędziową. Torba umożliwia łatwe przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane