Nowe nożyce do żywopłotu Bosch EasyHedgeCut 18-45

Ocena: 5,0/5
Kontrola, komfort i wydajność cięcia - to trzy podstawowe zalety, które oferują nam nowe nożyce do żywopłotu marki Bosch. EasyHedgeCut 18-45, bo właśnie o nich mowa, to kolejny produkt, który dołączył do oferty akumulatorowych urządzeń ogrodowych systemu "Power for All" marki Bosch.

Test ukośnicy z funkcją pilarki stołowej Ryobi RTMS1800-G

Ocena: 5,0/5
Ukośnica, czy pilarka stołowa? A może urządzenie 2w1? Wiele osób zadaje sobie to pytanie przed kupnem urządzenia do cięcia drewna. Urządzenie dwufunkcyjne to na pewno oszczędność miejsca i zarazem niższy koszt zakupu, ale czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Postanowiliśmy to sprawdzić na podstawie ukośnicy z funkcją pilarki stołowej Ryobi RTMS1800-G.

Robot koszący Greenworks Optimow 10

Ocena: 5,0/5
Robot koszący Optimow to propozycja automatycznej kosiarki od marki Greenworks. Wygodny sposób na kompleksową pielęgnację trawnika - bez wysiłku i bez straty czasu. Dzięki uprzejmości firmy Lange Łukaszuk, otrzymaliśmy na testy model Optimow 10. Jak wygląda instalacja i czy sposób poruszania się kosiarki jest skuteczny? Dowiecie się z poniższego artykułu.

Test lutownicy akumulatorowej Ryobi ONE+ R18SOI-0

Ocena: 5,0/5
Kiedy do oferty Ryobi ONE+ dołączyła akumulatorowa lutownica, bardzo chcieliśmy ją przetestować. Okazja przytrafiła się podczas wykonywania jednego z naszych projektów DIY.

Osprzęt z węglika spiekanego Bosch Carbide

Ocena: 5,0/5
Jednym z najtwardszych i najbardziej odpornych na zużycie materiałów narzędziowych jest niewątpliwie węglik spiekany. Materiał wykazujący wysoką odporność na obciążenia fizyczne, uderzenia, deformacje, wysokie temperatury, korozję, a także wysokie ciśnienie, dzięki czemu osprzęt wykonany z tego materiału doskonale się nadaje do pracy nawet z najtwardszymi materiałami budowlanymi. Znakomitym przykładem jest osprzęt Bosch Carbide.

Wiosenne porządki w ogrodzie z marką Worx

Ocena: 5,0/5
Systemy akumulatorowe obejmują nie tylko elektronarzędzia, ale także różnego rodzaju urządzenia do prac ogrodowych. Coraz więcej właścicieli przydomowych ogródków decyduje się na zakup "akumulatorówki" do ogrodu, a co niektórzy decydują się na całe systemy, jak np. system Power Share marki WORX.

Wiertarki stołowe marki Proma

Wykonywanie otworów w różnych materiałach to zajęcie bardzo często towarzyszące pracom konstrukcyjnym. Dla większej precyzji, a także większego komfortu często stosuje się wiertarki kolumnowe, które wyróżnia stabilne położenie wiertła i materiału. Jednym z chętniej wybieranych modeli są wiertarki stołowe marki Proma.

Popularne systemy akumulatorowe dostępne w narzedzia.pl

Ocena: 4,0/5
Jeden akumulator do wielu narzędzi? To rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością zarówno wśród majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Praktycznie w ofercie każdego producenta akumulatorowych elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych znajdziemy systemy akumulatorowe, które ułatwiają nie tylko pracę, ale i pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Systemów akumulatorowych jest wiele, o czym możecie się przekonać przeglądając naszą ofertę. Poniżej przedstawiamy te najczęściej wybierane przez naszych klientów.

Najczęściej wybierane lasery marki geo-FENNEL

Ocena: 5,0/5
Urządzenia pomiarowe to nie tylko sprzęt, którym operują profesjonaliści. Coraz częściej po różnego rodzaju niwelatory sięgają także amatorzy, którzy potrzebują urządzenia do pomocy przy remontach i pracach montażowych. Marka geo-FENNEL w swojej ofercie posiada wysokiej jakości instrumenty pomiarowe, które spełnią oczekiwania profesjonalistów, jak i przystępne cenowo modele dla zwykłego użytkownika. Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane modele.

Narzędzia hybrydowe Ryobi bez ograniczeń

Ocena: 5,0/5
Użytkowników narzędzi możemy podzielić na tych, co wolą pracować bez ograniczeń w dostawie prądu i tych, co nie lubią być ograniczeni kablem zasilającym. Czasem jednak sytuacja nie pozostawia nam wyboru i trzeba pójść na kompromis. Na szczęście marka Ryobi wie, co dla klienta jest najważniejsze i stworzyła serię urządzeń z innowacyjną technologią hybrydową 18V, która pozwala korzystać zarówno z wygodnego zasilania akumulatorowego, jak i z zasilania sieciowego.
Strona 1 z 29