Jaki wentylator do domu wybrać: wielkość, zasilanie, tryb pracy?

Uwielbiamy słoneczne letnie dni, jednak wysoka temperatura w pomieszczeniach, w których pracujemy lub wypoczywamy, może silnie dać nam się we znaki. Wentylatory zapewniają ożywczy powiew chłodnego powietrza, który pozwala przetrwać nieznośne upały. Jak jednak wybrać najlepszy wentylator do domu? Sprawdźmy!

Toporek na wyjazdy survivalowe - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wyprawy survivalowe cieszą się ogromną popularnością od wielu lat. Miłośnicy tego rodzaju przygód muszą jednak zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. W ekwipunku wielbiciela survivalu nie może zabraknąć toporka. Jak jednak wybrać najlepszy model, żeby nie żałować zakupu? Sprawdźmy!

Odważny krok Makity w kierunku ekologii

Jak wiadomo Makita jest światowym liderem z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych i narzędzi ogrodowych zarówno elektrycznych, jak i spalinowych. Mając jednak na uwadze dobro środowiska, firma postanowiła zakończyć produkcję silników spalinowych i to już niebawem!

Test wyrzynarki AEG STEP 100

W dobie urządzeń akumulatorowych, narzędzia sieciowe nadal cieszą się dużą popularnością. Szczególnie, gdy do czynienia mamy z wymagającymi i czasochłonnymi zadaniami, gdzie ciągłość pracy ma duże znaczenie. Dziś chcielibyśmy zaprezentować jedno z takich urządzeń, którym jest wyrzynarka AEG STEP 100. Narzędzie, którego zalety dostrzegą nie tylko majsterkowicze, ale i profesjonaliści.

Wiertarka magnetyczna Bosch GBM 50-2 - profesjonalista do wiercenia w metalu

Marka Bosch jest synonimem solidnych, wydajnych i praktycznych rozwiązań, zaprojektowanych z myślą o najcięższych pracach w środowisku przemysłowym. Obecnie oferuje wiertarkę magnetyczną z zasilaniem sieciowym Bosch GBM 50-2 dedykowaną ślusarzom do wykonywania precyzyjnych wierceń w metalu, w dużych zakładach przemysłowych.

Prezenty na Dzień Chłopaka

Wybór odpowiedniego prezentu dla chłopaka zwykle sprawia trudność, szczególnie gdy obdarowywana osoba to typ majsterkowicza lub złota rączka. Co podarować wówczas takiej osobie? Podpowiadamy!

Nowe narzędzia AEG na szóstkę!

Nowe modele urządzeń udarowych właśnie trafiły do oferty AEG! Klucz udarowy oraz zakrętarka udarowa AEG z 6 trybami pracy. Zaprojektowane w celu zwiększenia efektywności pracy poprzez większą kontrolę nad narzędziem i poziomem mocy przy każdym zastosowaniu.

Nowe narzędzia pneumatyczne NEO

Narzędzia pneumatyczne zasilane są sprężonym powietrzem i zaliczane są do klasy urządzeń profesjonalnych, wykorzystywanych głównie w zakładach przemysłowych i warsztatach. Ich głównymi zaletami jest duża moc, wysokie możliwości wydajnościowe, lekka i poręczna praca, a także brak iskier, co zwiększa bezpieczeństwo pracy. Niedawno marka NEO wzbogaciła swoją ofertę o nowe urządzenia pneumatyczne, dzięki czemu każdy użytkownik powinien znaleźć coś dla siebie.

Test szlifierki oscylacyjnej AEG FS 280

Szlifowanie dużych powierzchni płaskich to zadanie wymagające czasu, cierpliwości i przede wszystkim użycia dobrych narzędzi. Dlatego też do obróbki drewnianych przedmiotów jak meble, blaty lub drzwi, najlepiej sprawdzi się szlifierka oscylacyjna z prostokątną lub kwadratową podstawą. Takim narzędziem jest właśnie szlifierka oscylacyjna AEG FS 280, którą mieliśmy okazję dla Was przetestować.

Wiele marek - wiele narzędzi - jeden system akumulatorowy

Jeden akumulator dla wielu narzędzi? To już powoli staje się standardem. Jeden akumulator dla wielu narzędzi różnych marek? To już rozwiązanie zdecydowanie mniej popularne. I takie wyzwanie podjęła marka Bosch, oferując swoją platformę akumulatorów 18V innym znanym markom!
Strona 1 z 30