Odważny krok Makity w kierunku ekologii

Ocena: 4,0/5
Jak wiadomo Makita jest światowym liderem z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych i narzędzi ogrodowych zarówno elektrycznych, jak i spalinowych. Mając jednak na uwadze dobro środowiska, firma postanowiła zakończyć produkcję silników spalinowych i to już niebawem!

Test wyrzynarki AEG STEP 100

Ocena: 4,2/5
W dobie urządzeń akumulatorowych, narzędzia sieciowe nadal cieszą się dużą popularnością. Szczególnie, gdy do czynienia mamy z wymagającymi i czasochłonnymi zadaniami, gdzie ciągłość pracy ma duże znaczenie. Dziś chcielibyśmy zaprezentować jedno z takich urządzeń, którym jest wyrzynarka AEG STEP 100. Narzędzie, którego zalety dostrzegą nie tylko majsterkowicze, ale i profesjonaliści.

Wiertarka magnetyczna Bosch GBM 50-2 - profesjonalista do wiercenia w metalu

Ocena: 4,9/5
Marka Bosch jest synonimem solidnych, wydajnych i praktycznych rozwiązań, zaprojektowanych z myślą o najcięższych pracach w środowisku przemysłowym. Obecnie oferuje wiertarkę magnetyczną z zasilaniem sieciowym Bosch GBM 50-2 dedykowaną ślusarzom do wykonywania precyzyjnych wierceń w metalu, w dużych zakładach przemysłowych.

Prezenty na Dzień Chłopaka

Ocena: 4,8/5
Wybór odpowiedniego prezentu dla chłopaka zwykle sprawia trudność, szczególnie gdy obdarowywana osoba to typ majsterkowicza lub złota rączka. Co podarować wówczas takiej osobie? Podpowiadamy!

Nowe narzędzia AEG na szóstkę!

Ocena: 4,2/5
Nowe modele urządzeń udarowych właśnie trafiły do oferty AEG! Klucz udarowy oraz zakrętarka udarowa AEG z 6 trybami pracy. Zaprojektowane w celu zwiększenia efektywności pracy poprzez większą kontrolę nad narzędziem i poziomem mocy przy każdym zastosowaniu.

Nowe narzędzia pneumatyczne NEO

Ocena: 4,3/5
Narzędzia pneumatyczne zasilane są sprężonym powietrzem i zaliczane są do klasy urządzeń profesjonalnych, wykorzystywanych głównie w zakładach przemysłowych i warsztatach. Ich głównymi zaletami jest duża moc, wysokie możliwości wydajnościowe, lekka i poręczna praca, a także brak iskier, co zwiększa bezpieczeństwo pracy. Niedawno marka NEO wzbogaciła swoją ofertę o nowe urządzenia pneumatyczne, dzięki czemu każdy użytkownik powinien znaleźć coś dla siebie.

Test szlifierki oscylacyjnej AEG FS 280

Ocena: 4,6/5
Szlifowanie dużych powierzchni płaskich to zadanie wymagające czasu, cierpliwości i przede wszystkim użycia dobrych narzędzi. Dlatego też do obróbki drewnianych przedmiotów jak meble, blaty lub drzwi, najlepiej sprawdzi się szlifierka oscylacyjna z prostokątną lub kwadratową podstawą. Takim narzędziem jest właśnie szlifierka oscylacyjna AEG FS 280, którą mieliśmy okazję dla Was przetestować.

Wiele marek - wiele narzędzi - jeden system akumulatorowy

Ocena: 4,0/5
Jeden akumulator dla wielu narzędzi? To już powoli staje się standardem. Jeden akumulator dla wielu narzędzi różnych marek? To już rozwiązanie zdecydowanie mniej popularne. I takie wyzwanie podjęła marka Bosch, oferując swoją platformę akumulatorów 18V innym znanym markom!

Dlaczego warto wybrać robota koszącego Greenworks?

Ocena: 4,6/5
Optimow 10 i Optimow 15 to roboty koszące, które niedawno dołączyły do oferty urządzeń ogrodowych marki Greenworks. Urządzeń, które z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością w Polsce i w Europie. Co je wyróżnia i dlaczego warto wziąć je pod uwagę przy wyborze kosiarki automatycznej? O tym dowiecie się z poniższego artykułu.

Nowe nożyce do żywopłotu Bosch EasyHedgeCut 18-45

Ocena: 5,0/5
Kontrola, komfort i wydajność cięcia - to trzy podstawowe zalety, które oferują nam nowe nożyce do żywopłotu marki Bosch. EasyHedgeCut 18-45, bo właśnie o nich mowa, to kolejny produkt, który dołączył do oferty akumulatorowych urządzeń ogrodowych systemu "Power for All" marki Bosch.
Strona 1 z 30