Mostki termiczne przyczyną utraty ciepła

Ocena: 5,0/5
Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy w Polsce trwa sezon grzewczy. Każdy z nas wówczas chce, aby w tym czasie nasze cztery ściany były ciepłe i przytulne. O ile mieszkańcy z centralnym systemem grzewczym o ogrzewanie nie muszą się martwić, tak mieszkańcy domków jednorodzinnych i starych kamienic muszą wcześniej pomyśleć o ogrzewaniu na zimę. Często decydują się wówczas na kupno opału już na kilka miesięcy przed rozpoczęciem sezonu grzewczego, kiedy jeszcze koszty opału nie są wygórowane. Zdarza się jednak, że w dni,...

W te święta postaw na NEO TOOLS!

Ocena: 4,7/5
Listopad to czas, kiedy warto zacząć myśleć o świątecznych prezentach dla swoich bliskich. Jak wiadomo, sam wybór nigdy nie należy do najłatwiejszych, dlatego warto o tym pomyśleć zawczasu i spróbować dowiedzieć się co by nasi najbliżsi chcieli znaleźć pod choinką. Zadanie jednak staje się trudniejsze, kiedy osoba, którą chcemy obdarować twierdzi, że wszystko ma i nic więcej już nie potrzebuje. Jeżeli w kręgu zainteresowań obdarowywanego znajduje się szeroko rozumiane majsterkowanie, to trafionym prezentem będą...

Jasno, jaśniej, najjaśniej - latarki i lampy akumulatorowe Ryobi

Ocena: 4,6/5
Lampy warsztatowe, budowlane i latarki to praktyczne i przydatne urządzenia w wielu sytuacjach. Mogą one stanowić samodzielne lub dodatkowe źródło światła, w zależności od sytuacji. Przydadzą nam się w warsztacie, w domu, przy remoncie, na biwaku czy w podróży. Zastosowań jest wiele i pewnie wszystkich nie uda nam się wymienić, ale o niektórych na pewno wspomnimy. A na warsztat pójdą lampy/latarki akumulatorowe Ryobi, którą to kategorię reprezentuje 6 modeli: R18ALH-0, R18ALU-0, R18ALF-0, R18SPL-0, R18T-0, RFL180M.

120 lat marki AEG

Ocena: 4,8/5
Marka AEG zapisała się na kartach historii jako pierwszy na świecie producent przenośnej wiertarki oraz wielu innych narzędzi, dzięki którym prace wykonawcze nabrały nowego znaczenia. W tym roku marka AEG obchodzi swoje 120-lecie istnienia i z dumą może się pochwalić bogatym dorobkiem, który zrewolucjonizował światowy rynek elektronarzędzi.

13 powodów, dla których warto wybrać mieszarki Collomix

Ocena: 4,8/5
Czym wyróżniają się mieszarki Collomix? Warto znać odpowiedź na to pytanie, zwłaszcza, że mieszarka to narzędzie powszechnie wykorzystywane przy okazji prac remontowo-wykończeniowych. Umożliwia mieszanie różnych substancji, ułatwiając odpowiednie przygotowanie masy szpachlowej czy kleju. Na rynku znajdziemy wiele modeli mieszarek. Większość z nich to urządzenia zasilane z sieci elektrycznej, choć pojawiają się też modele akumulatorowe. Marka Collomix oferuje profesjonalne mieszarki ręczne zarówno akumulatorowe, jak i...

Narzędzia z technologią bezszczotkową dla majsterkowiczów

Ocena: 3,2/5
Narzędzia bezszczotkowe są najczęściej kojarzone z markami profesjonalnymi, ale nie jest to regułą. Dobrym przykładem jest marka Ryobi, która oferuje narzędzia do domowego użytku, wśród których również znajdziemy modele z silnikami bezszczotkowymi. Użytkownik ma do dyspozycji zarówno elektronarzędzia, jak i narzędzia ogrodowe m.in. wiertarko-wkrętarki, szlifierkę kątową i pilarkę łańcuchową.

Technologia akumulatorowa LiHD Metabo – wydajna praca bezprzewodowa

Ocena: 4,8/5
Profesjonalne narzędzia akumulatorowe rozwijają się bardzo prężnie, o czym możemy się przekonać m.in. na przykładzie technologii akumulatorowej LiHD wypracowanej przez markę Metabo. Z założenia narzędzia bezprzewodowe mają być tak samo, a może nawet bardziej, wydajne jak narzędzia sieciowe. Stąd producenci szukają nowych rozwiązań, by ten cel osiągnąć. Marka Metabo proponuje technologię LiHD, dzięki której użytkownik znajdzie narzędzia akumulatorowe we wszystkich przedziałach mocy od 400 do 3200W.

Odzież ochronna i obuwie ochronne Neo - BHP w pracy

Ocena: 2,7/5
Prawdziwy fachowiec dba nie tylko o to, aby dobrze wykonać swoje zadanie, ale też o to by czuć się bezpiecznie i komfortowo w każdych warunkach. Dlatego oprócz fachu w ręku, dobrze aby miał jeszcze odpowiednie ubranie i obuwie robocze, a także akcesoria ochronne. W naszej ofercie głównym reprezentantem tego typu asortymentu jest marka Neo, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów.

Jeden akumulator do wielu narzędzi, czyli współczesny Casanova w systemie ONE+ 18V Ryobi

Ocena: 4,6/5
On jest jeden, ich jest wiele, i na dodatek wszystkie atrakcyjne. Czy naprawdę musi wybierać? Casanova nie musiał i akumulator Lithium+ 18V Ryobi też nie musi. Jest przygotowany na zasilanie wielu narzędzi należących do jednego systemu akumulatorowego ONE+ 18V. Wyposażony w nowoczesną technologię poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Jeden akumulator do wielu narzędzi to elastyczne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala użytkownikowi skonfigurować własny zestaw urządzeń według indywidualnych potrzeb.

Pielęgnacja trawnika krok po kroku - prace i narzędzia

Ocena: 4,3/5
Wielu z nas jest posiadaczem przydomowego trawnika. Zielony teren to ozdoba każdej posesji, ale żeby było tak w stu procentach, trzeba o niego dobrze zadbać. Dziś przyjrzymy się pracom, które warto wykonać, aby nasz trawnik wyglądał bardzo dobrze.
Strona 3 z 28