Odzież ochronna i obuwie ochronne Neo - BHP w pracy

Ocena: 2,7/5
Prawdziwy fachowiec dba nie tylko o to, aby dobrze wykonać swoje zadanie, ale też o to by czuć się bezpiecznie i komfortowo w każdych warunkach. Dlatego oprócz fachu w ręku, dobrze aby miał jeszcze odpowiednie ubranie i obuwie robocze, a także akcesoria ochronne. W naszej ofercie głównym reprezentantem tego typu asortymentu jest marka Neo, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów.

Jeden akumulator do wielu narzędzi, czyli współczesny Casanova w systemie ONE+ 18V Ryobi

Ocena: 4,6/5
On jest jeden, ich jest wiele, i na dodatek wszystkie atrakcyjne. Czy naprawdę musi wybierać? Casanova nie musiał i akumulator Lithium+ 18V Ryobi też nie musi. Jest przygotowany na zasilanie wielu narzędzi należących do jednego systemu akumulatorowego ONE+ 18V. Wyposażony w nowoczesną technologię poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Jeden akumulator do wielu narzędzi to elastyczne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala użytkownikowi skonfigurować własny zestaw urządzeń według indywidualnych potrzeb.

Pielęgnacja trawnika krok po kroku - prace i narzędzia

Ocena: 4,5/5
Wielu z nas jest posiadaczem przydomowego trawnika. Zielony teren to ozdoba każdej posesji, ale żeby było tak w stu procentach, trzeba o niego dobrze zadbać. Dziś przyjrzymy się pracom, które warto wykonać, aby nasz trawnik wyglądał bardzo dobrze.

Zielono mi, czyli jak stworzyć ogród wertykalny z gotowych modułów Gardena?

Ocena: 4,8/5
Ogrody wertykalne to coraz częściej spotykane rozwiązania stosowane w mieszkaniach, na tarasach czy balkonach. To dobry pomysł na urozmaicenie miejskiej, domowej przestrzeni. W ofercie marki Gardena pojawiły się akcesoria, które pozwalają w łatwy i szybki sposób zamienić szarą, miejską przestrzeń w zieloną wyspę.

Narzędzie wielofunkcyjne - dlaczego warto mieć je w domu?

Ocena: 4,1/5
Narzędzie wielofunkcyjne, jak sama nazwa wskazuje, to sprzęt przeznaczony do różnych prac. Jak się ma takie narzędzie to można się poczuć trochę jak Inspektor Gadżet. Jesteśmy bowiem przygotowani na każdą ewentualność dzięki różnorodnym końcówkom roboczym. Na przykładzie narzędzia wielofunkcyjnego Graphite 59G020 spróbujemy pokazać, na co stać Inspektora wyposażonego w ten sprzęt.

Czy mężczyzna z torebką jest męski? O torbach narzędziowych i nie tylko...

Ocena: 4,7/5
Mężczyzna wyposażony w torebkę może niekoniecznie, ale w torbę i to narzędziową zrobi wrażenie nie tylko na kobietach. Właściciel solidnej torby narzędziowej nie ma problemu z przechowywaniem ubrań roboczych czy narzędzi ręcznych, a i ma się czym pochwalić przed kolegami. I jeżeli damska torebka może być wizytówką kobiety, to czemu solidna torba narzędziowa nie miałaby być wizytówką dobrego fachowca? Zastanowimy się nad tym w oparciu o nową kolekcję toreb i plecaków narzędziowych Neo.

Kamera termowizyjna Bosch GTC 400 C - predator XXI wieku

Ocena: 4,0/5
Porównanie kamery termowizyjnej GTC 400 Bosch ze słynnym predatorem ma bardziej charakter żartobliwy. Jednak trzeba przyznać, że gdyby ten twór z kosmosu miał taki sprzęt, to twórcy filmu bardziej musieliby się nagłowić, jak Arnold Schwarzenegger ma pokonać potwora, bo maska z błota mogłaby mu nie wystarczyć. Jakie zatem możliwości ma kamera termowizyjna Bosch? O tym w dalszej części.

Narzędzia Bosch z ostrzem nanoBlade - hybrydy wśród elektronarzędzi

Ocena: 3,5/5
Wyrzynarka i pilarka szablasta z ostrzem nanoBlade jak do pilarki łańcuchowej? Takie połączenie serwuje nam Bosch, aby łatwiej i dokładniej było ciąć. Do wyboru mamy trzy elektronarzędzia tego typu: piłę akumulatorową EasyCut 12 oraz sieciowe wyrzynarki EasyCut 50 i AdvancedCut 50. To dość nietypowe rozwiązanie powinno przypaść do gustu majsterkowiczom.

Wkrętak akumulatorowy Graphite 58G150 - alternatywa dla śrubokręta

Ocena: 4,3/5
Wkrętak akumulatorowy to wygodna alternatywa dla tradycyjnego śrubokręta. Sprawdzi się w każdym domu, przy prostych pracach montażowych. Akumulatorowy wkrętak 58G150 Graphite posiada oprócz funkcji wkręcania także funkcję wiercenia, do wykonywania otworów o niewielkich średnicach. Narzędzie jest zasilane akumulatorem litowo-jonowym.

HITACHI, Hitachi Koki zmienia się na HiKOKI

Ocena: 4,0/5
Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2018 roku nastąpi zmiana nazwy spółki Hitachi Koki Co., Ltd. na Koki Holdings Co., Ltd, co wiąże się z wprowadzeniem całkowicie zmienionej linii elektronarzędzi pod nazwą HiKOKI, która do tej pory występowała pod nazwą HITACHI oraz Hitachi Koki. Nowa linia elektronarzędzi wejdzie do obrotu z dniem 1 października 2018 roku.
Strona 3 z 16