Piła spalinowa, elektryczna czy akumulatorowa – jaką kupić?

Na rynku dostępne są pilarki elektryczne, spalinowe oraz akumulatorowe. Którą wybrać?

Jaka pilarka łańcuchowa? - Ranking elektrycznych pilarek łańcuchowych do domu

Potrzebujesz pilarki, której będziesz używać okazjonalnie do prac wokół domu i nie wiesz, jaką kupić? Wybór odpowiedniej pilarki to gwarancja dobrze wykonanej pracy. Zobacz nasz ranking przygotowany w oparciu o opinię naszych klientów.

Jak naostrzyć piłę łańcuchową?

Już za chwilę zacznie się sezon prac ogrodowych. Niezbędna okaże się wówczas piła łańcuchowa. Przygotuj się zawczasu i naostrz piłę już dziś.

Piła łańcuchowa AKE 30 S - zobacz szczegóły w powiększeniu!

Piła łańcuchowa AKE 30 S - z jej pomocą wykonasz mnóstwo prac wokół domu czy w ogrodzie. A dla posiadacza kominka, któremu przydaje się każda ilość pociętego drzewa, taka piła to naprawdę ogromne ułatwienie. Zobacz sam!

Makita – jaką pilarkę łańcuchową wybrać?

Postanowiliśmy poddać testom 3 pilarki marki Makita. Sprawdzimy, czym różnią się modele pilarek łańcuchowych oferowane przez jednego producenta – Makitę. Wybraliśmy następujące modele: Piłę łańcuchową Makita DCS230T (ok. 1350zł), Piłę łańcuchową Makita UC3530A (650zł), Pilarkę łańcuchowa Makita UC4020A (500 zł).

Jak przygotować drewno do kominka? – piła łańcuchowa

Odpowiednie przygotowanie drewna opałowego zapewnia bezproblemowe funkcjonowanie kominka i pozwala nam ogrzać się w domowym cieple. Jednak sprawa nie jest tak prosta jak mogłoby się wydawać. Istotne jest przechowanie drewna kominkowego i pocięcie go na odpowiednie kawałki. Niezbędna do tego okaże się piła łańcuchowa.

Piła łańcuchowa Itamati w Twoim ogrodzie

Czas na jesienne porządki w Twoim ogrodzie. Niezbędna może okazać się piła łańcuchowa.

Piły łańcuchowe elektryczne Makita

Jaką piłę elektryczną wybrać? Te firmy Makita cieszą się dużą popularnością, wybiera je wielu użytkowników, a dostępnych modeli jest niemało
Strona 1 z 1