Pomysł na halloweenową dynię - projekt DIY

Wzorów i pomysłów na halloweenowe dekoracje jest mnóstwo. Od tradycyjnie drążonych dyni ze świeczką w środku, aż po papierowe girlandy i plastikowe szkielety. Cel jest jeden - ma być strasznie i jednocześnie zabawnie. Im bardziej oryginalny pomysł, tym lepszy efekt. Dziś przedstawiamy wam projekt dyni wykonany metodą String Art na kawałku sklejki przygotowanej z pomocą elektronarzędzi Itamati.

Elektronarzędzia marki Worx

Poznaj szeroką ofertę elektronarzędzi Worx zasilanych sieciowo oraz akumulatorowo. Worx daje Ci wybór z szerokiej gamy narzędzi do użytku domowego. Znajdziesz również profesjonalne elektronarzędzia wykorzystywane przez specjalistów. Marka Worx przykłada szczególną uwagę do jakości, niezawodności oraz innowacyjności swoich urządzeń.

Jeszcze więcej Itamati!

Systemy akumulatorowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród amatorów majsterkowania. Coraz więcej użytkowników dostrzega zalety posiadania jednego akumulatora, który pozwala na zasilanie kilku elektronarzędzi z tej samej serii. Im więcej elektronarzędzi, tym bardziej atrakcyjna oferta, dlatego też nie bez powodu asortyment elektronarzędzi akumulatorowych Itamati PowerSystem 18Volt nieustannie się poszerza, a grono miłośników marki wciąż rośnie.

Obróbka drewna narzędziami Scheppach

Zakupienie dobrej, a zarazem w przystępnej cenie maszyny do obróbki drewna to częsty problem majsterkowiczów, którzy lubią pracować z drewnem w zaciszu swojego domowego warsztatu. Na rynku dostępnych jest wiele znanych marek, które oferują szeroki wybór urządzeń do drewna. Większość jednak z nich jest z tzw. "górnej półki", dostępnych za wcale nie małe pieniądze, albo są to urządzenia mniej znanych marek w znacznie niższych cenach, ale jakościowo już pozostawiające wiele do życzenia. Na szczęście powstała luka powoli...

Rustykalna lampka nocna - projekt DIY

Wiadomo, że każda drobna zmiana we wnętrzach potrafi zdziałać cuda. Jeżeli lubisz zmiany i szukasz pomysłu na szybką, noworoczną metamorfozę sypialni, w poniższej instrukcji podpowiadamy jak wykonać prostą i zarazem bardzo efektowną lampkę nocną w stylu rustykalnym.

Czym ciąć panele podłogowe? Przegląd narzędzi Bosch do cięcia paneli laminowanych

Cięcie paneli podłogowych to zadanie wymagające precyzji, gdyż zależy nam na cięciu bez odprysków. Przy tej pracy sprawdzą się: ukośnica GCM 8 SDE, pilarka tarczowa GKS 55+GCE, wyrzynarka GST 18 V-LI S, pilarka tarczowa PKS 16 Multi, a także szlifierka kątowa GWS 10,8-76 V-EC. Do każdego z tych urządzeń trzeba zastosować odpowiedni osprzęt, bez którego prawidłowe cięcie nie powiedzie się.

Nowe elektronarzędzia Yato do cięcia drewna

Marka Yato poszerzyła swoją ofertę o elektronarzędzia, wśród których znalazły się także narzędzia do cięcia drewna. Na narzedzia.pl są dostępne: wyrzynarka z uchwytem grzybkowym YT-82272, wyrzynarki z uchwytem żelazkowym YT-82271, YT-82270, piła szablasta YT-82280, pilarka tarczowa o średnicy tarczy 235mm (YT-82153) oraz 190mm (YT-82150), ukośnica z posuwem YT-82171, ukośnica bez posuwu YT-82170 oraz szlifierki kątowe 230mm (YT-82102), 125mm (YT-82095, YT-82094) i 115mm (YT-82090).

Jaka pilarka tarczowa dla majsterkowicza? Ranking najwyżej ocenianych pilarek tarczowych

Szukasz ręcznej pilarki tarczowej do domowego warsztatu? Przygotowaliśmy ranking najwyżej ocenianych pilarek tarczowych dla majsterkowiczów. To urządzenia, które wysoko oceniane są przez naszych Klientów, sprawdziły się w ich przydomowych warsztatach i cechują się bezproblemową eksploatacją.

Pilarka tarczowa 58G488 Graphite - w ocenie użytkownika

Jeżeli szukasz pilarki tarczowej do drewna dla majsterkowicza i masz problem z dokonaniem wyboru, to warto abyś zapoznał się z jednym z modeli marki Graphite. Pilarka tarczowa 58G488 trafiła w ręce użytkownika, który poddał urządzenie testom, prezentując jego plusy i minusy. Urządzenie sprawdziło się przy cięciu desek i płyt o różnej grubości, dając zadowalające rezultaty pracy.

Makita SP6000J vs Festool TS 55 REBQ-Plus

Wybór między zagłębiarką Festool TS 55 REBQ- Plus a zagłębiarką Makita SP6000J nie jest prosty, gdyż narzędzia odznaczają się podobnymi parametrami. Jednak różnice tkwią w szczegółach. W tej bitwie przewagę zyskuje zagłębiarka oferowana przez Festool, który wyposażył model TS 55 REBQ-Plus w funkcje ułatwiające dokładną i sprawną obróbkę: klin prowadzący dla większej stabilizacji cięcia, przezroczyste okienko dla śledzenia linii cięcia i ruchu tarczy, a także hamulec chroniący przed odbiciem tarczy i cofaniem...
Strona 1 z 2