Jaka piła stołowa? Ranking pił stołowych

Zastanawiasz się, jaką piłę stołową kupić. Aby ułatwić Ci wybór, zasięgnęliśmy opinii użytkowników i porównaliśmy najbardziej reprezentatywne modele, które sprawdziły się u naszych Klientów. W zestawieniu pojawiają się wiodące marki, co chyba nie jest żadnym zaskoczeniem.

Nowa stołowa pilarka tarczowa dla profesjonalistów

Znakomita wydajność cięcia, największa szerokość cięcia podczas wszystkich zastosowań, lekka i kompaktowa konstrukcja ułatwiająca transport oraz automatycznie zamykana pokrywa ochronna zwiększająca bezpieczeństwo to tylko nieliczne zalety nowej pilarki stołowej Bosch GTS 635-216 dla profesjonalistów.

Nowa pilarka NanoBlade dla miłośników majsterkowania

Nowoczesna technologia ostrzy NanoBlade gwarantuje proste i precyzyjne cięcie, które jest praktycznie pozbawione jakichkolwiek wibracji. Technologia ta znalazła już sporo swoich zwolenników, dlatego też firma Bosch tak konsekwentnie podchodzi do tego tematu i opracowuje coraz to nowsze urządzenia z technologią NanoBlade. Tym razem asortyment został uzupełniony o pilarkę AdvancedTable Cut 52 - wysoce kompaktową pilarkę stołową z silnikiem o mocy 550W. Oznacza to, że miłośnicy majsterkowania będą mogli teraz wybrać jedną...

Ukośnica - jak wybrać najlepszą?

Każdy kto szuka sprzętu zapewniającego mu precyzję oraz swobodę cięcia materiału pod różnym kątem powinien zainwestować w dobrą ukośnicę. Jak wybrać tę, która najlepiej spełni nasze oczekiwania? Kluczem staje się zrozumienie najważniejszych cech oraz płynących z nich korzyści. Pomoże w tym nasz przewodnik wyjaśniający to, co warto wiedzieć przed zakupem kapówki.

Piła stołowa Bosch PTS10 - opinie użytkowników

Wzięliśmy pod lupę piłę stołową Bosch PTS10. Zapytaliśmy użytkowników, co o niej sądzą i jak się im pracuje. Poznaj plusy i minusy pilarki.

Piła stołowa Bosch PTS10 czy Makita MLT100?

Zastanawiasz się, jaką piłę stołową kupić. Porównujemy 2 najbardziej reprezentatywne modele - Makita MLT100 i Bosch PTS10. Zasięgnęliśmy opinii użytkowników i ujawniamy wszelkie zalety oraz wady obu pilarek.

Cięcie metalu bez iskrzenia - Piła do cięcia stali GCD 12 JL Bosch Professional

Już w październiku 2013 Bosch wprowadza na rynek kolejną nowość - piła do cięcia stali GCD 12 JL Professional. Piła GCD 12 JL Bosch jest wyposażone w specjalną tarczę pilarską Bosch Expert for Steel umożliwiającą szybkie i beziskrowe cięcia metalu. Piła do cięcia stali Bosch Professional posiada również wbudowany laser ułatwiający bardzo precyzyjne wykonywanie cięć. W najnowszym modelu ryzyko powstawania przebarwień i zadziorów na ciętym materiale zredukowano do minimum, co znacząco ogranicza nakłady pracy związane...

Na walizkach, czyli projekty z Dremel 8100

Jeśli w Twoim domu zalegają starocie, których chcesz się pozbyć, wstrzymaj się jeszcze chwilę z tą decyzją. Stare i zniszczone nie zawsze oznacza bezużyteczne. Podpowiadamy jak przekształcić walizkę w stylu vintage w elegancki mebel. Poszukaj starej, gustownej walizki i nadaj jej nie tylko nowy wygląd z Dremel 8100, ale i oryginalną funkcję – designerskiego fotela.

Pilarki stolikowe Festool - fantastyczne możliwości

Festool prezentuje nową serię pilarek stolikowych - PRECISIO. Warto więc zapoznać się z parametrami i możliwościami modeli: CS 50, CS 50 EB i CS 50 EB-Floor
Strona 1 z 1