Piła szablasta Bosch akumulatorowa wyróżnia się ergonomią, która umożliwia pracę w trudnych pozycjach. Idealnie nadaje się do prac wymagających trzymania narzędzia nad głową, np. podczas przycinania rur instalacyjnych lub tuneli wentylacyjnych, a także w pracach rozbiórkowych. Piła szablasta GSA 18V-32 Professional jest wydajnym narzędziem zasilanym akumulatorem litowo-jonowym 18V, co pozwala jej konkurować z modeli sieciowymi.

Kup w Narzedzia.pl
Piła szablasta Bosch GSA 18V-32
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
2 399
31,73
123,49
Brzeszczot do demontażu pojazdów 225mm Bosch S 1157 CHM
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
104,99

Komfort pracy w trudnych warunkach

Akumulatorowa piła szablasta GSA 18V-32 posiada nową rękojeść, która gwarantuje wygodę pracy w każdej pozycji. Zasilanie narzędzia akumulatorem w połączeniu z nową rękojeścią sprawiają, że piła ułatwi pracę instalatorom przy docinaniu rur, mechanikom czy strażakom przy rozcinaniu pojazdów, a także ślusarzom podczas rozbiórek ram okiennych czy futryn. Atutem jest także system beznarzędziowego mocowania brzeszczotu, który można obsługiwać w rękawicach roboczych. Wystarczy obrócić duży pierścień przy nasadzie, aby otworzyć chwyt SDS i wyjąć brzeszczot. W ten sposób operator oszczędza czas potrzebny na wymianę osprzętu. Piła szablasta Bosch posiada także metalowy hak, który choć może wydawać się zbędnym dodatkiem, jednak w praktyce wiele ułatwia. Na przykład podczas pracy na drabinie czy rusztowaniu urządzenie można zawiesić na czas nieużywania. W sytuacji, gdy operator znajduje się na wysokości lub w pozycji, która utrudnia utrzymanie równowagi, znaczenie ma także system tłumienia drgań, który zapewnia pewne trzymanie narzędzia i stabilną postawę. System tłumienia wibracji w pile GSA 18V-32 opiera się na  zintegrowanym w obudowie przekładni ciężarku przeciwdziałającym w sposób ciągły siłom masowym. Po pierwsze zapewnia to bezpieczną pracę, gdyż ilość wibracji przenoszona na operatora jest ograniczona, a po drugie operator ma całkowitą kontrolę nad narzędziem, które nie drga nadmiernie. Mniejsza ilość drgań przekłada się też na dokładność cięcia.

demontaż pojazdu, ratownictwo, piła szablasta bosch, gsa 18v-32

Regulacja prędkości skokowej i ruch oscylacyjny

Piła szablasta GSA 18V-32 Bosch posiada 6-stopniową regulację prędkości skokowej, co pozwala na pracę w odpowiednim tempie dostosowanym do rodzaju ciętego materiału. Jeśli operatorowi zależy na szybkich postępach w pracy, ma on możliwość włączenia ruchu oscylacyjnego (3-stopniowy), który sprawia, że brzeszczot szybciej tnie materiał. Atutem jest także system łagodnego rozruchu, który chroni przed „szarpaniem” narzędzia przy wchodzeniu na obroty, a to pozwala na precyzyjne nacinanie materiału. 

piła szablasta akumulatorowa, metalowy hak, akumulatorowa piła bosch

Podsumowanie:

  • zasilanie akumulatorem - swoboda pracy w każdym miejscu;
  • nowy profil rękojeści - wygodne trzymanie narzędzia w trudno dostępnych miejscach;
  • system tłumienia drgań - bezpieczeństwo pracy, kontrola nad narzędziem;
  • regulacja prędkości - tempo cięcia dopasowane do rodzaju obrabianego materiału;
  • funkcja ruchu oscylacyjnego - szybkie cięcie;
  • łagodny start - płynne uruchamianie piły, precyzyjne nacinanie;
  • piła szablasta akumulatorowa GSA 18V-32 - prace rozbiórkowe i demontażowe.
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane