Cięcie wysokich żywopłotów - nożyce elektryczne Einhell

Jak zadbać o wygląd wysokich żywopłotów, których przycinanie nie jest prostym zadaniem? Do tego rodzaju pracy warto sięgnąć po nożyce z wysięgnikiem, które pozwalają na cięcie na dużym zasięgu bez konieczności korzystania z drabiny czy podestu. Przykładem mogą być elektryczne nożyce do żywopłotu Einhell: model GC-HH 5047 i model GC-HC 9024 T z wymienną głowicą. Sprawdzą się w domowych ogrodach, ale także podczas przycinania skwerów firmowych czy przyszpitalnych.

Jaka pilarka łańcuchowa? - Ranking elektrycznych pilarek łańcuchowych do domu

Potrzebujesz pilarki, której będziesz używać okazjonalnie do prac wokół domu i nie wiesz, jaką kupić? Wybór odpowiedniej pilarki to gwarancja dobrze wykonanej pracy. Zobacz nasz ranking przygotowany w oparciu o opinię naszych klientów.

Jak naostrzyć piłę łańcuchową?

Już za chwilę zacznie się sezon prac ogrodowych. Niezbędna okaże się wówczas piła łańcuchowa. Przygotuj się zawczasu i naostrz piłę już dziś.

Piła łańcuchowa AKE 30 S - zobacz szczegóły w powiększeniu!

Piła łańcuchowa AKE 30 S - z jej pomocą wykonasz mnóstwo prac wokół domu czy w ogrodzie. A dla posiadacza kominka, któremu przydaje się każda ilość pociętego drzewa, taka piła to naprawdę ogromne ułatwienie. Zobacz sam!

Jak przygotować ogród przed zimą? - Jesienne porządki z ITAMATI

Lato powoli nas opuszcza. Czas na jesienne porządki w ogrodzie. Jeśli porządnie i o czasie wykonasz wszelkie prace, to w przyszłym roku cieszyć się będziesz pięknym ogrodem. Marka ITAMATI wprowadziła na rynek nowości, które zmienią przykry obowiązek w samą przyjemność.

Makita – jaką pilarkę łańcuchową wybrać?

Postanowiliśmy poddać testom 3 pilarki marki Makita. Sprawdzimy, czym różnią się modele pilarek łańcuchowych oferowane przez jednego producenta – Makitę. Wybraliśmy następujące modele: Piłę łańcuchową Makita DCS230T (ok. 1350zł), Piłę łańcuchową Makita UC3530A (650zł), Pilarkę łańcuchowa Makita UC4020A (500 zł).

Piła łańcuchowa Itamati w Twoim ogrodzie

Czas na jesienne porządki w Twoim ogrodzie. Niezbędna może okazać się piła łańcuchowa.
Strona 1 z 1