Odzież robocza nie tylko dla mężczyzn!

Kiedy myślimy o odzieży roboczej, często przed oczami pojawia się nam obraz neonowych uniformów lub zestawów odzieży roboczej złożonych z powycieranych ogrodniczek i wyciągniętych koszul z pourywanymi guzikami. Jak sama nazwa wskazuje, odzież robocza jest dedykowana do pracy, więc w pierwszej kolejności producenci są nastawieni na jej funkcjonalność, ale czy nie mogłaby być też ładna? O to już zadbała marka NEO.

Odzież ochronna i obuwie ochronne Neo - BHP w pracy

Prawdziwy fachowiec dba nie tylko o to, aby dobrze wykonać swoje zadanie, ale też o to by czuć się bezpiecznie i komfortowo w każdych warunkach. Dlatego oprócz fachu w ręku, dobrze aby miał jeszcze odpowiednie ubranie i obuwie robocze, a także akcesoria ochronne. W naszej ofercie głównym reprezentantem tego typu asortymentu jest marka Neo, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów.

Odzież ochronna, czyli jak dbać o bezpieczeństwo w pracy

Zaopatrzenie się w kurtkę, spodnie czy peleryny ochronne pozwala osobie, która działa w warunkach mogących powodować zagrożenie na efektywne wykonywanie swoich obowiązków. Przede wszystkim jednak chroni jej zdrowie

Praca w niskich temperaturach? - Podgrzewana kurtka Milwaukee

Zbliża się zima, temperatura jest coraz niższa, a pracować w terenie trzeba. W celu zapewnienia komfortu w czasie pracy firma Milwaukee proponuje kurtkę z aktywnym systemem grzewczym. Kurtka przewidziane do codziennego noszenia oraz idealne do pracy na otwartym terenie, np. jako elektryk, geodeta, budowlaniec itp.

Najlepsi producenci odzieży ochronnej - Sprawdź!

Aby dokonać trafnego wyboru odzieży ochronnej dostosowanej do Twoich potrzeb wystarczy, że będziesz kierował się kilkoma podstawowymi zasadami. Tu przecież chodzi o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. W tym przypadku "najtaniej" nie zawsze znaczy "bezpiecznie".

Jak dbać o bezpieczeństwo pracy

Środki ochrony indywidualnej to wyposażenie lub urządzenia przeznaczone do noszenia bądź trzymania przez pracownika w celu ochrony przed konkretnym zagrożeniem lub większą liczbą zagrożeń, wynikających z wykonywanej pracy, które mogą mieć wpływ na jego zdrowie lub bezpieczeństwo.
  • 1
Strona 1 z 1