Sen z powiek spędza Ci myśl o odśnieżaniu? Chcesz, żeby zima była czasem beztroski? Nic trudnego. Wystarczy, że zainwestujesz w dobrą odśnieżarką. Odśnieżarki spalinowe renomowanej marki Stiga szybko i sprawnie usuną śniegu. A Ty będziesz mógł ogrzać się przy kominku i cieszyć pięknym, iście zimowym widokiem.

Płatki śniegu za oknem zwykle wywołują uśmiech na twarzy. Nie dla wszystkich śnieg jest powodem do radości. Niektórym sen z powiek spędza myśl o odśnieżaniu. Czynność ta kojarzy się ze żmudnym, bezzasadnym wysiłkiem, bo za chwilę znowu śniegu nawieje. Rozwiązaniem tej sytuacji jest zakup odśnieżarki. Do użytku domowego polecane są zwykle odśnieżarki elektryczne. Jeśli jednak nie chcesz się męczyć z plączącym się kablem, dodatkowymi przedłużaczami lub obawiasz się, że sprzęt elektryczny nie będzie zdawał egzaminu w trudnych warunkach. Coraz większe zainteresowanie właścicieli przydomowych posesji budzą odśnieżarki spalinowe. Zwłaszcza mieszkających na terenach, gdzie występują częste i obfite opady śniegu. Coraz częstsze anomalia pogodowe wymuszają używanie wydajnych odśnieżarek - odśnieżarek spalinowych.

Marka Stiga przygotowała mniejsze modele odśnieżarek spalinowych, które idealnie sprawdzają się na przydomowych podjazdach, chodnikach – odśnieżarka Snow Hunter Stiga 18-2860-31, odśnieżarka Snow Prisma Basic Stiga 18-2815-31 oraz odśnieżarka spalinowa Snow Patrol Stiga 18-2859-31.

Pierwsza z wymienionych odśnieżarek to najmniejszy model wśród odśnieżarek spalinowych zaprojektowanych przez konstruktorów Stiga. Odśnieżarka jest idealna do pracy na mniej rozległych obszarach. Odśnieżarka Snow Hunter Stiga 18-2860-31 adresowana jest do właścicieli przydomowych posesji. Jest doskonała do pracy na niezbyt rozległych terenach, acz zróżnicowanych. Niewielkie rozmiary odśnieżarki spalinowej sprawiają, że można nią sprawnie manewrować. Odśnieżarka Snow Hunter Stiga 18-2860-31 jest lekka – waży zaledwie 27 kg – zwłaszcza jak na urządzenie spalinowe. Sprawia to, że praca z tą odśnieżarką to czysta przyjemność. Odśnieżarka została wyposażona w wysokiej jakości slinik spalinowy o pojemności 87cm3, co gwarantuje wysoką wydajność. Dzięki temu odśnieżarka Snow Hunter Stiga 18-2860-31 bez trudu poradzi sobie z warstwą śniegu o grubości 26cm. Zebrany śnieg jest wyrzucany na odległość nawet 6m i wybranym przez operatora kierunku. Odśnieżarka posiada regulację wyrzutu śniegu, dzięki czemu operator jest w stanie umieścić go dokładnie tam, gdzie chce.

Drugi model – odśnieżarka spalinowa Snow Prisma Basic jest również doskonały do pracy na  terenach o średniej i dużej powierzchni. Jest to model o nieco większych możliwościach od poprzedniego – dla bardziej wymagających użytkowników. Odśnieżarka Snow Prisma Basic 18-2815-31 Stiga wyposażona została w  4-suwowy silnik o pojemności 163cm3, umożlwiający wyrzut śniegu na odległości 8m w dowolnie wybranym kierunku, który reguluje się za pomocą wygodnej dźwigni. Dzięki temu można określić, gdzie dokładnie chcemy odrzucić śnieg. Szerokość robocza wynosząca 55cm sprawia, że odśnieżarka spalinowa Stiga szybko i sprawnie usunie śnieg nawet z miejsc trudno dostępnych. Odśnieżarka Snow Prisma Basic 18-2815-31 Stiga radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach roboczych. Odśnieżarka spalinowa Stiga jest bezpieczna dla operatora, a pracą z nią to czysta przyjemność – jest cicha i niezawodna.

Ostatnia odśnieżarka spalinowa Snow Patrol 18-2859-31 Stiga to najmocniejszy model wśród odśnieżarek przeznaczonych do pracy na mniejszych terenach. Odśnieżarka Stiga z silnikiem o 182cm3 i 2-stopniowym wirnikiem doskonale radzi sobie z każdym śniegiem. Szybko i sprawnie usunie nawet 40cm warstwę śniegu. Odśnieżarka spalinowa odrzuca śnieg na odległośc nawet 10m, a kierunek wyrzutu jest w prosty sposób regulowany za pomocą ergonomicznej dźwigni. Największa zaletą odśnieżarki spalinowej Stiga jest jej prosta, intuicyjna obsługa. Ponadto odśnieżarka Snow Patrol 18-2859-31 wyposażona została w płozy ułatwiające poruszanie się po zaśnieżonym terenie. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom odśnieżarka spalinowa doskonale nadaje się do odśnieżania przydomowych terenów.

Proponujemy 3 modele odśnieżarek spalinowych idealnych do odśnieżania przydomomowych posesji. Każda z prezentowanych odśnieżarek odpowiada innym potrzebom.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • erykk 2013-12-12

    dobrej jakości kosiarkę spalinową kupiłem w zeszłym sezonie (w tym juz raz ją testowałem i dalej jest "w formie") dokłądnie model snow patrol od Stigi

Dodaj komentarz
* Pola wymagane