Greenworks podbija polski rynek

Gdy na rynku pojawia się nowa marka, często podchodzimy do niej bardzo sceptycznie, nie wiedząc z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Często jednak okazuje się, że nasze obawy były niesłuszne, a oferowane produkty są powyżej naszych oczekiwań. I tak też było z marką Greenworks. Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Greenworks pojawiły się na polskim rynku dopiero w ubiegłym roku, a już znalazły sporą rzeszę fanów, którzy uzupełniają swój asortyment ogrodowy o coraz to nowe urządzenia. Można powiedzieć, że praktycznie od...

Jaka odśnieżarka? Ranking najlepszych odśnieżarek

Szukasz odśnieżarki i nie wiesz, jaką wybrać? Przedstawiamy ranking najczęściej kupowanych odśnieżarek do 2000zł. W przygotowanym przez nas zestawieniu znalazły się zarówno modele profesjonalne, jak i przeznaczone do użytku domowego.

Jak i czym odśnieżać?

Nieodłącznym elementem zimowego krajobrazu jest śnieg, szczególnie dający się we znaki właścicielom posesji, których zadaniem jest jego zgarnianie. Jak i czym zabrać się do odśnieżania, aby było one mało uciążliwe? Zajrzyj do naszego poradnika.

Odśnieżarki spalinowe STIGA do profesjonalnego odśnieżania

Z niechęcią myślisz o zimie i śniegu? Możesz zapomnieć o żmudnym usuwaniu śniegu z podjazdu. Odśnieżarki spalinowe STIGA adresowane są do bardziej wymagających użytkowników. W odpowiedzi na zainteresowanie klientów przygotowaliśmy propozycje odśnieżarek spalinowych dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którym zależy na niezawodnej odśnieżarce przeznaczonej do prac na rozległych terenach – posesje, parkingi, tereny przed firmą, chodniki, parki, itp.

Odśnieżarki spalinowe do użytku domowego

Sen z powiek spędza Ci myśl o odśnieżaniu? Chcesz, żeby zima była czasem beztroski? Nic trudnego. Wystarczy, że zainwestujesz w dobrą odśnieżarką. Odśnieżarki spalinowe renomowanej marki Stiga szybko i sprawnie usuną śniegu. A Ty będziesz mógł ogrzać się przy kominku i cieszyć pięknym, iście zimowym widokiem.

Jak wybrać dobrą odśnieżarkę domową – porady eksperta

Zbliża się zima i powoli możemy się spodziewać pierwszych opadów śniegu. Już czas zastanowić się nad zakupem odśnieżarki, która będzie precyzyjnie dopasowana do naszych potrzeb. Do wyboru mamy odśnieżarki elektryczne albo spalinowe o układzie wirników jednostopniowym lub dwustopniowym. Każdą odśnieżarkę cechuje nieco inne przeznaczenie. Sprawdź, która jest idealna dla Ciebie.

Odśnieżarka elektryczna czy spalinowa?

Zima zbliża się wielkimi krokami. Chcesz być przygotowany na atak zimy i zastanawiasz się nad zakupem odśnieżarki? Na rynku dostępnych jest wiele modeli. Nie wiesz jaką wybrać? Dlatego w poniższym artykule poradzimy: Jak wybrać odśnieżarkę, która spełni Twoje oczekiwania.

Odśnieżarki Itamati - my się zimy nie boimy

Itamati wprowadza na rynek odśnieżarki elektryczne 1200 i 1800 W - by pomogły swoim właścicielom stawić czoła nawet najbardziej obfitej w opady zimie

Elektryczna odśnieżarka ITAMATI dla każdego

Właściciele prywatnych posesji zdają sobie sprawę, jak zajmujące jest usunięcie śniegu zalegającego na podjeździe i terenie wokół domu. Marka ITAMATI, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, stworzyła odśnieżarki dla każdego.

Odśnieżarki Romet – skuteczna broń przeciwśniegowa

Zima powróciła. I choć śniegu na razie nie widać, warto być na jego atak przygotowanym. Tak, by, w przypadku obfitych opadów, nie zostać zaskoczonym. Aby więc nie mieć w śniegu wroga, warto wezwać na pomoc sprzymierzeńca – odśnieżarkę Romet
Strona 1 z 2