Odkurzacze przemysłowe – jak wybrać odkurzacz przemysłowy?

Odkurzacz – do czego tak naprawdę służy oraz czemu jest taki drogi? Nasz ekspert przyjrzy się bliżej tematowi i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Szybko i czysto, czyli wiertła SpeedClean do pracy bezpyłowej.

Prace budowlane, remontowe oraz instalacyjne często wymagają wiercenia otworów w betonie, cegle, murze i innych materiałach budowlanych. Pracując tradycyjnymi wiertłami z charakterystyczną spiralą, cały urobek wydostaje się na zewnątrz otworu, pyląc wszędzie dookoła. Praca w takich warunkach jest nie tylko mało komfortowa i uciążliwa, ale również i niebezpieczna dla zdrowia pracownika, który jest narażony na wdychanie pyłu. Jak ułatwić sobie pracę? Mamy na to sposób!

Nowy odkurzacz Starmix ISC L-1425 TOP

Pył, kurz, trociny, wióry to nieodłączni towarzysze każdej pracy budowlano-remontowej. Wracają jak boomerang po każdorazowym uprzątnięciu stanowiska pracy, bo taki już mają charakter - czepiają się wszystkiego czego mogą. Znienawidzone przez niejednego instalatora i pracownika firmy remontowo-budowlanej. Na szczęście istnieją prawdziwi pogromcy, dla których pył i kurz nie są wyzwaniem i z łatwością sobie z nimi radzą, umilając tym samym pracę. Nowy odkurzacz przemysłowy Starmix ISC L-1425 TOP wzbogacony o kilka nowych...

Jaki odkurzacz do szlifierki do gipsu? Bosch pod lupą

Często pojawiające się pytanie klientów, który odkurzacz przemysłowy Bosch najlepiej sprawdzi się we współpracy z szlifierką żyrafą, stwarza okazję do przyjrzenia się temu zagadnieniu. Jaki odkurzacz do szlifowania ścian wybrać? Na jakie cechy zwrócić uwagę? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Odkurzacze uniwersalne Bosch - jak działają? Które parametry są ważne?

Odkurzacz uniwersalny łączy w sobie funkcje odkurzacza tradycyjnego i odkurzacza przemysłowego, co sprawia, że można go użytkować do sprzątania w domu oraz podczas prac w warsztacie. Tak też zostały sklasyfikowane nowe modele Bosch: EasyVac 3, UniversalVac 15 i AdvancedVac 20. Pierwszy z nich jest przystosowany do pracy na sucho, a dwa pozostałe do pracy na sucho i mokro. Poniżej szczegółowe informacje o tym, na jakich mechanizmach opiera się ich działanie, i na jakie parametry warto zwracać uwagę przy wyborze odkurzacza.

Odkurzacz bezworkowy Bosch GAS 35 M AFC - opinia specjalisty

Nie wiesz, jaki odkurzacz przemysłowy bezworkowy wybrać? Poddaliśmy testom odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 35 M AFC. Sprawdź, jak wypadł w opinii profesjonalisty. Poznaj plusy i minusy odkurzacza Bosch GAS 35 M AFC.

Jaki odkurzacz typu L wybrać do szlifierek "żyrafa"?

Specyfika pracy tak zwaną „Żyrafą” wymaga użycia odpowiedniego odkurzacza. Technika odsysania pyłu w czasie pracy odgrywa coraz to większa rolę. Jednym z powodów jest fachowość, porządek, co jest szczególnie istotne, jeśli chodzi o prace związane z wykończeniem wnętrz, a także komfort pracy użytkownika. Oczywiste jest, że praca w pyle jest nieprzyjemna, a także niebezpieczna dla zdrowia.

Odkurzacz uniwersalny Bosch GAS 25 - do każdego rodzaju pracy

Nasz ekspert wziął pod lupę odkurzacz uniwersalny Bosch GAS 25. Poddany testom odkurzacz doskonale sprawdził się do czyszczenia garażu, warsztatu, prac porządkowych po remoncie, sprzątania samochodu i wielu innych.

Odkurzacze przemysłowe Festool - mobilne i skuteczne

Odkurzacz przemysłowy to bardzo ważny element wyposażenia każdego miejsca pracy. Nic tak bowiem nie przeszkadza w komfortowym operowaniu narzędziem, w osiągnięciu precyzyjnych efektów działania, jak wszechogarniający pył. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni sprzęt, aby się go pozbyć

Jaki odkurzacz przemysłowy kupić? Praktyczny poradnik

Okazuje się, że dobranie odpowiedniego odkurzacza przemysłowego nie jest takie proste. Na rynku jest mnóstwo modeli wyposażonych w przeróżne funkcje. Jak w tym wszystkim się odnaleźć? Jak zachować odpowiednio wysoką sprawność odsysania i zadowalające efekty? Przygotowaliśmy dla Was poradnik.
Strona 1 z 1