Nowy odkurzacz Starmix ISC L-1425 TOP

Pył, kurz, trociny, wióry to nieodłączni towarzysze każdej pracy budowlano-remontowej. Wracają jak boomerang po każdorazowym uprzątnięciu stanowiska pracy, bo taki już mają charakter - czepiają się wszystkiego czego mogą. Znienawidzone przez niejednego instalatora i pracownika firmy remontowo-budowlanej. Na szczęście istnieją prawdziwi pogromcy, dla których pył i kurz nie są wyzwaniem i z łatwością sobie z nimi radzą, umilając tym samym pracę. Nowy odkurzacz przemysłowy Starmix ISC L-1425 TOP wzbogacony o kilka nowych...

Odkurzacze uniwersalne Bosch - jak działają? Które parametry są ważne?

Odkurzacz uniwersalny łączy w sobie funkcje odkurzacza tradycyjnego i odkurzacza przemysłowego, co sprawia, że można go użytkować do sprzątania w domu oraz podczas prac w warsztacie. Tak też zostały sklasyfikowane nowe modele Bosch: EasyVac 3, UniversalVac 15 i AdvancedVac 20. Pierwszy z nich jest przystosowany do pracy na sucho, a dwa pozostałe do pracy na sucho i mokro. Poniżej szczegółowe informacje o tym, na jakich mechanizmach opiera się ich działanie, i na jakie parametry warto zwracać uwagę przy wyborze odkurzacza.

Nowe odkurzacze uniwersalne z serii Zielony Bosch - do domu i warsztatu

W serii Zielony Bosch pojawiły się nowe odkurzacze uniwersalne Easy Vac 3, UniversalVac 15 i AdvancedVac 20. Wymienione modele można podłączyć do elektronarzędzi, co zwiększa ich użyteczność. Sprawdzą się bowiem nie tylko w domu, ale też w warsztacie, np. podczas szlifowania czy cięcia drewna. W zależności od potrzeb, użytkownik może wybierać między podstawowym modelem EasyVac 3 do pracy na sucho, odkurzaczem UniversalVac 15 do pracy na sucho i mokro, a najmocniejszym AdvancedVac 20 do pracy na sucho i mokro o największej mocy...

Jaki odkurzacz do warsztatu wybrać? Nowe odkurzacze uniwersalne Black&Decker BXVC20PTE i BXVC30XTDE

Przy wyborze odkurzacza do warsztatu warto zastanowić się, czy chcemy aby urządzenie zbierało tylko pył czy też pył i wodę, było przystosowane do podłączenia elektronarzędzia, i czy jest wygodne w obsłudze. Co ważne, takie urządzenie możemy wykorzystać nie tylko w warsztacie, ale też w domu, dlatego warto zwrócić uwagę na końcówki czyszczące dostarczane wraz z odkurzaczem. Przykładami tego typu urządzeń są nowe odkurzacze uniwersalne Black&Decker BXVC30XTDE i BXVC20PTE, które przedstawiamy poniżej.

Odkurzacz bezworkowy Bosch GAS 35 M AFC - opinia specjalisty

Nie wiesz, jaki odkurzacz przemysłowy bezworkowy wybrać? Poddaliśmy testom odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 35 M AFC. Sprawdź, jak wypadł w opinii profesjonalisty. Poznaj plusy i minusy odkurzacza Bosch GAS 35 M AFC.

Unia obniża moc odkurzaczy - odkurzacze przemysłowe też?

Unia Europejska wprowadza kolejne ograniczenia. Nowe dyrektywy dotyczą mocy odkurzaczy. Europarlament chce w ten sposób wymusić na użytkownikach pracę słabszymi odkurzaczami. Czy dotyczy to także odkurzaczy przemysłowych?

Jaki odkurzacz typu L wybrać do szlifierek "żyrafa"?

Specyfika pracy tak zwaną „Żyrafą” wymaga użycia odpowiedniego odkurzacza. Technika odsysania pyłu w czasie pracy odgrywa coraz to większa rolę. Jednym z powodów jest fachowość, porządek, co jest szczególnie istotne, jeśli chodzi o prace związane z wykończeniem wnętrz, a także komfort pracy użytkownika. Oczywiste jest, że praca w pyle jest nieprzyjemna, a także niebezpieczna dla zdrowia.

Odkurzacz uniwersalny Bosch GAS 25 - do każdego rodzaju pracy

Nasz ekspert wziął pod lupę odkurzacz uniwersalny Bosch GAS 25. Poddany testom odkurzacz doskonale sprawdził się do czyszczenia garażu, warsztatu, prac porządkowych po remoncie, sprzątania samochodu i wielu innych.
Strona 1 z 1