Odkurzacz czy dmuchawa do liści?

Ocena: 3,8/5
Jesienne porządki w ogrodzie zawsze zajmują mnóstwo czasu i wymagają sporo energii. Na liście prac porządkowych nie może zabraknąć usuwania spadających z drzew i krzewów liści. Tę żmudną pracę może ułatwić specjalny sprzęt – dmuchawa do liści lub odkurzacz. Wiele osób ulega stereotypom i sądzi, że to jedno i to samo urządzenie. Sprawdź, które do czego służy każde z nich i które odpowiada Twoim potrzebom.

Odkurzacz do liści - jak wybrać właściwy?

Ocena: 4,0/5
Zastosowanie odkurzacza ogrodowego powinno nam ułatwić i przyspieszyć wykonywanie prac porządkowych w ogrodzie. Dlatego warto zwrócić uwagę, czy wybierany sprzęt posiada rozwiązania funkcjonalne, które przyczynią się do ułatwienia nam pracy.

Wiosenne porządki w ogrodzie - Jakie prace trzeba wykonać i co potrzebujesz

Ocena: 4,3/5
Wiosna coraz bliżej, czas pomyśleć o ogrodzie. Zobacz, jakie prace powinieneś wykonać. Do każdej z nich polecamy niezawodne narzędzia.

Jak przygotować trawnik do zimy?

Na wiosnę chcesz się cieszyć pięknym trawnikiem? Już teraz musisz o to zadbać. Twój trawnik przetrwał zimę w dobrej kondycji, jeśli jesienią poświęcisz mu czas i wykonasz kilka zabiegów pielęgnacyjnych.

Najlepsze odkurzacze do liści

Ocena: 4,6/5
Jesień... Liście lecą z drzew. Sięgnij zatem po niezawodny odkurzacz do liści! Przedstawiamy ranking najlepszych modeli!
Strona 1 z 1