Pierwsze narzędzia akumulatorowe Itamati

Każdy majsterkowicz marzy o własnym warsztacie, w którym będzie mógł przesiadywać godzinami i realizować coraz to bardziej pomysłowe projekty. Oczywiście bez narzędzi, sam warsztat na nic się nie przyda, dlatego na początek warto się zastanowić, co będziemy potrzebować. Czy mają to być urządzenia sieciowe, czy może lepiej się zastanowić nad zestawem elektronarzędzi akumulatorowych? Coraz częściej użytkownicy wybierają tę drugą opcję, która oferuje im przede wszystkim komfortową i bezprzewodową pracę. Specjalnie z...

Jak rozpocząć przygodę z grawerowaniem?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad zgłębieniem tajników grawerowania? Jeżeli posiadasz multiszlifierkę Dremel to warto rozpocząć swoją przygodę z grawerowaniem i samodzielnie nadawać unikatowego wyglądu przedmiotom codziennego użytku lub wykonywać prezenty dedykowane dla kogoś szczególnego. Grawerowanie to praktyka, pewność i wytrwałość. Poniżej przedstawiamy poradnik, w którym omówimy najważniejsze kwestie, zaczynając od wyboru odpowiednich materiałów, po akcesoria, które do nich pasują. Wszystko po to, abyś mógł...

Jak rozpocząć przygodę z frezowaniem - poradnik od Dremela

Lubisz zgłębiać wiedzę z zakresu majsterkowania? Chcesz dowiedzieć się więcej o frezowaniu? Niezależnie czy chcesz być po prostu kreatywny i wykonywać dekoracyjne krawędzie, czy należysz do osób bardziej ambitnych i chcesz spróbować swoich sił w stolarstwie. W poniższym poradniku przybliżymy Ci temat frezowania oraz opowiemy jak dobrać odpowiedni frez i jak rozpocząć pracę z frezarką górnowrzecionową Dremel. Z naszym poradnikiem dowiesz się podstaw, dzięki którym w mgnieniu oka wykonasz swój pierwszy projekt.

Dzisiaj bierzemy pod lupę szliferkę kątową G13SB3 Hitachi

Masz ograniczone do zakupów internetowych? Specjalnie dla naszych Klientów pokazujemy szlifierkę kątową G13SB3 Hitachi. Zobacz detale, przekonaj się i dokonaj wyboru.

Oryginalna półka na drobiazgi z narzędziami Bosch

Zastanawiasz się, co zrobić z pamiątkami i bibelotami? Chcesz mieć wszystkie ważne dla Ciebie zdjęcia, pamiątki oraz ulubione w jednym miejscu? Pokażemy Wam, jak w prosty i szybki sposób, własnoręcznie wykonać oryginalną półkę na drobiazgi.

Diamentowe tarcze tnące i szlifierskie - jak wybrać?

Kupując tarczę diamentową tarczę tnącą lub szlifierską, najchętniej dokonuje się wyboru tarczy uniwersalnej. Wybór tarcz jest ogromny. Markowi producenci w swojej ofercie posiadają wiele tarcz przeznaczonych do różnych materiałów. Aby zrozumieć o co tak naprawdę chodzi w tarczach i jak wybrać tarczę, aby potem nie żałować należy zrozumieć kilka zagadnień.

Cięcie metalu bez iskrzenia - Piła do cięcia stali GCD 12 JL Bosch Professional

Już w październiku 2013 Bosch wprowadza na rynek kolejną nowość - piła do cięcia stali GCD 12 JL Professional. Piła GCD 12 JL Bosch jest wyposażone w specjalną tarczę pilarską Bosch Expert for Steel umożliwiającą szybkie i beziskrowe cięcia metalu. Piła do cięcia stali Bosch Professional posiada również wbudowany laser ułatwiający bardzo precyzyjne wykonywanie cięć. W najnowszym modelu ryzyko powstawania przebarwień i zadziorów na ciętym materiale zredukowano do minimum, co znacząco ogranicza nakłady pracy związane...

Oryginalna budka dla ptaków

Zbliża się zima - to idealny moment stworzenie ptakom azylu. Zbuduj z nami oryginalną budkę, a ptaki z pewnością odwdzięczą Ci się przepięknym śpiewem o poranku. Do wykonania ptasiego domku potrzebujesz jedynie wyrzynarkę Dremel Moto-Saw.

Wiercenie bez ryzyka odrzutu - Innowacyjny System Electronic Rotation Control

W trosce o komfort pracy narzędziami Bosch Professional stworzono innowacyjny system ERC minimalizujący ryzyko wystąpienia odrzutu. System został zastosowany w sześciu akumulatorowych wiertarko-wkrętarkach i wiertarkach udarowych. Elektronarzędzia wyposażone zostały w specjalny czujnik wykrywający nieprawidłowości i automatyczny czujnik, zmniejszający ryzyko odrzutu w przypadku zablokowania osprzętu w materiale.

Sprawdzamy możliwości akumulatorowej pilarki tarczowej HS300DW Makita

Postanowiliśmy poddać testom pilarkę tarczową HS300DW Makita. "Mała, lekka, poręczna pilarka akumulatorowa o zadziwiających możliwościach" - tak określa ją niezależny ekspert.
Strona 1 z 3