Zakupienie dobrej, a zarazem w przystępnej cenie maszyny do obróbki drewna to częsty problem majsterkowiczów, którzy lubią pracować z drewnem w zaciszu swojego domowego warsztatu. Na rynku dostępnych jest wiele znanych marek, które oferują szeroki wybór urządzeń do drewna. Większość jednak z nich jest z tzw. "górnej półki", dostępnych za wcale nie małe pieniądze, albo są to urządzenia mniej znanych marek w znacznie niższych cenach, ale jakościowo już pozostawiające wiele do życzenia. Na szczęście powstała luka powoli się zapełnia przez ofertę coraz to nowych producentów, którzy oferują urządzenia na miarę potrzeb majsterkowicza. Jednym z nich jest niemiecka firma Scheppach, która oferuje urządzenia bardzo dobrej jakości i w przystępnych cenach.

Kup w Narzedzia.pl
Grubościówko-strugarka Scheppach HMS1070
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 808,99
Piła stołowa Scheppach HS80
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 010,99
Piła stołowa Scheppach HS120O 230V
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 621
Ukośnica Scheppach HM80L
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
455
Piła stołowa Scheppach HS100S
dostawa
wysyłka
8-11 dni
1 241,99

90 lat doświadczenia marki Scheppach

Scheppach to niemiecka marka urządzeń stacjonarnych do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, która cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno w Niemczech, jak i wielu innych krajach na świecie. Już od ponad 90 lat marka dba, aby oferowane klientowi produkty były jak najlepszej jakości i kompleksowo spełniały jego oczekiwania. Dzięki wielu wprowadzonym innowacjom i nieustannemu rozwojowi, marka może się pochwalić licznymi udogodnieniami, które znacząco wpływają na komfort i wydajność pracy użytkownika.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie urządzenia marki Scheppach produkowane są zgodnie z wymaganiami norm europejskich, dzięki czemu mamy pewność, że są wysokiej jakości, a praca nimi jest bezpieczna. W ofercie znajdziemy m.in. piły ukosowe, heblarki, czy pilarki stołowe, które doskonale się sprawdzą zarówno w małych zakładach produkcyjnych, jak i w warsztacie majsterkowicza. 

Zagłębiarko-pilarka Scheppach PL45

Kiedy musimy dociąć panele na odpowiednią długość, przyciąć drzwi lub blat kuchenny, czy też wyciąć otwór w płycie roboczej przyda nam się do tego pilarko-zagłębiarka Scheppach PL45.

scheppach pl45

Ta lekka i kompaktowa pilarka sprawdzi się zarówno przy obróbce litego drewna, płyt MDF obustronnie powlekanych, laminatów, jak i wielu innych materiałów drewnopochodnych. Narzędzie sprzedawane jest w zestawie z szyną prowadzącą, która pozwala na równomierne zagłębianie się tarczy tnącej oraz równoległe prowadzenie pilarki wzdłuż materiału.

scheppach pl45

Do cięcia po ukosie

W warsztacie każdego miłośnika drewna nie może zabraknąć pilarki ukosowej. Ukośnice służą do cięcia niemal każdego rodzaju drewna i pod każdym kątem. Z ich pomocą jesteśmy w stanie zdziałać cuda w naszym domowym warsztacie. Niewątpliwie flagowym produktem w ofercie niemieckiej marki Scheppach jest ukośnica HM80L.

scheppach hm80l

Chwalą ją sobie zarówno amatorzy, jak i bardziej zaawansowani użytkownicy. Swoimi parametrami nie odbiega od bardzo drogich konkurencyjnych produkcji, dlatego też tak chętnie jest wybierana. Pilarka zasilana jest za pomocą bardzo mocnego silnika o mocy 1500W, wprawiając tarczę w ruch obrotowy, który wynosi ponad 5000 obrotów na minutę. Bardziej wymagającym użytkownikom może przydać się z kolei wyższy model pilarki HM81LXU z silnikiem o mocy 2000W. Jej główną zaletą jest funkcja posuwu, która pozwala na cięcie większych elementów.

Scheppach HM81LXU

Piły stołowe marki Scheppach

Kolejnym niezbędnikiem każdego mniejszego lub większego warsztatu jest piła stołowa. W ofercie marki Scheppach znajdziemy kilka modeli, które świetnie sobie radzą z każdym rodzajem drewna. Znajdziemy tu m.in. model HS80 z rozsuwanym poszerzeniem stołu zwiększającym powierzchnię roboczą. Dzięki kompaktowym rozmiarom idealnie się nadaje do małych warsztatów. Do większych warsztatów z kolei świetnym rozwiązaniem będzie piła stołowa Scheppach HS100S ze zintegrowanym stojakiem zapewniającym wygodną pracę w wyprostowanej pozycji. Użytkownik może dowolnie regulować wysokość i kąt cięcia, co pozwala na różnorodną obróbkę elementów, a w przypadku cięcia bardzo dużych elementów, powierzchnię roboczą można poszerzyć za pomocą bocznych przystawek.

hs80 hs100s hs120 scheppach

Dużym atutem piły HS100S jest prowadnica boczna, która pozwala na przycinanie desek na żądaną szerokość. Użytkownicy bardziej wymagający mogą z kolei pokusić się o piłę stołową Scheppach HS120 występującą w wersji z silnikiem o mocy 2200W zasilanym napięciem 230V oraz silnikiem 2800V zasilanym napięciem 400V. Są to doskonałe urządzenia do profesjonalnej obróbki twardego i miękkiego drewna, a także materiałów drewnopochodnych. Połączenie solidnych komponentów, wydajnego silnika oraz doskonałych parametrów pracy sprawiają, że doskonale się sprawdzą zarówno na budowie, jak i w warsztacie każdego ambitnego majsterkowicza.

scheppach hs100s

Grubościówko-strugarka Scheppach HMS1070

Strugarka i grubościówka to urządzenia, które powinny się znaleźć w każdym warsztacie stolarskim. Marka Scheppach oferuje urządzenie 2w1, które doskonale się sprawdzi w małych warsztatach. Urządzenie zostało wyposażone w precyzyjnie wykończony stół z aluminiowego odlewu ciśnieniowego do dokładnego obrabiania materiału. Posiada także prostą w obsłudze regulację wysokości za pomocą obrotowej gałki oraz odchylany ogranicznik strugania.

hms1070 scheppach

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane