Narzędzia hybrydowe Ryobi bez ograniczeń

Ocena: 5,0/5
Użytkowników narzędzi możemy podzielić na tych, co wolą pracować bez ograniczeń w dostawie prądu i tych, co nie lubią być ograniczeni kablem zasilającym. Czasem jednak sytuacja nie pozostawia nam wyboru i trzeba pójść na kompromis. Na szczęście marka Ryobi wie, co dla klienta jest najważniejsze i stworzyła serię urządzeń z innowacyjną technologią hybrydową 18V, która pozwala korzystać zarówno z wygodnego zasilania akumulatorowego, jak i z zasilania sieciowego.

Jesień w ogrodzie z marką Worx

Ocena: 5,0/5
Jesień to czas, kiedy powinniśmy poświęcić naszym ogródkom trochę więcej czasu i odpowiednio je przygotować na nadejście zimy. Czas przyciąć uschnięte gałęzie, odkurzyć dywan liści zalegający na trawniku, a także skrócić zbyt długie źdźbła trawy. Pomogą nam w tym niezastąpione narzędzia ogrodowe marki Worx!

Worx - Twój partner w ogrodzie

Ocena: 5,0/5
Szukasz praktycznych i wygodnych w obsłudze narzędzi ogrodowych? Cenisz sobie komfort i bezpieczeństwo pracy? Lubisz być niezależny? Postaw na WORX - serię akumulatorowych elektronarzędzi do pracy w ogrodzie!

Z Scheppachem w ogrodzie

Ocena: 4,9/5
Scheppach to niemiecka marka z ponad 90-letnim doświadczeniem. W jej szerokim asortymencie znajduje się około 300 modeli maszyn i akcesoriów, które z powodzeniem sprawdzają się w branży motoryzacyjnej, budowlanej i remontowej. Od niedawna marka oferuje również wszechstronny asortyment do ogrodu - pilarki łańcuchowe, dmuchawy do liści, podkaszarki i kosiarki do trawy, kosy spalinowe oraz nożyce do żywopłotu. Jako warianty napędu można wybrać silniki elektryczne lub spalinowe.

Wiosenne porządki w ogrodzie z marką Greenworks

Ocena: 4,8/5
Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Na drzewach zaczynają się pojawiać pierwsze pąki, w ogródkach kwitną pierwsze kwiaty, a trawa zaczyna się zielenić. Zanim jednak to nastąpi, warto poświęcić trochę uwagi naszym ogródkom, aby te jeszcze piękniej odpłaciły się nam latem.

Nowości od Ryobi

Ocena: 4,5/5
Marka Ryobi jest jednym z największych producentów na świecie oferujących innowacyjne i funkcjonalne elektronarzędzia w bardzo atrakcyjnych cenach. Dlatego też tak chętnie marka ta wybierana jest przez miliony użytkowników, od hobbystów, stolarzy, rzemieślników, aż po wykonawców, dla których cena odgrywa bardzo istotną rolę podczas wyboru. Każdego roku Ryobi opracowuje nowe innowacje technologiczne zwiększające wydajność, bezpieczeństwo i komfort pracy zarówno w domu, jak i w ogrodzie, dlatego też oferta Ryobi nieustannie...

Jakie nożyce do trawy i żywopłotu - ranking czerwiec 2015

Ocena: 3,6/5
Poniżej umieszczone zostały najpopularniejsze nożyce do trawy i żywopłotu. Nożyce do trawy i żywopłotu ciesząca się bardzo dużym i niesłabnącym zainteresowaniem konsumentów i użytkowników. Poziom rywalizacji jest bardzo wyrównany. Pierwsze miejsce zajmują nożyce Bosch ASB 10,8 LI Set. Na drugie miejscu znalazły się nożyce Gardena ComfortCut. Podium zamykają nożyce Bosch ISIO.

Jakie nożyce do trawy i żywopłotu - ITAMATI czy Gardena?

Postanowiliśmy porównać pracę dwóch analogicznych urządzeń. Poddaliśmy testom nożyce do trawy i krzewów ITAMATI oraz nożyce GARDENA ComfortCut. Sprawdź, które zwyciężają w jakiej kategorii.

Innowacyjna ogrodowa głowica Multievo Black+Decker 2w1 - nożyce i przycinarka

Ocena: 4,5/5
Black+Decker przedstawia nowe, praktyczne podejście do prac ogrodowych w postaci głowicy roboczej MTSS11 do systemu Multievo™. Posiada ona dwa poręczne ostrza pozwalające najpierw przyciąć trawę lub żywopłot, a później fachowo i dokładnie wykończyć ich brzegi. Głowica Multievo™ MTSS11 to tak naprawdę połączenie dwóch narzędzi w jednym – nożyc i przycinarki.

Nożyce Bosch Isio 3 – niezbędni pomocnicy w Twoim ogrodzie

Ocena: 3,6/5
Nadeszła upragniona wiosna, a wraz z nią pora na wiosenne porządki w ogrodzie. Marka Bosch postanowiła ułatwić ich wykonywanie wszystkim ogrodnikom i wprowadzić na rynek nową serię urządzeń – nożyc Isio 3
Strona 1 z 2