autor: bosch.pl

W połowie roku 2000 Bosch wprowadza na rynek nowy młot udarowo obrotowy GBH 3-28 E z systemem mocowania SDS -plus.

Kup w Narzedzia.pl
Młotowiertarka Bosch GBH 3-28 DRE
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 550
Młotowiertarka Bosch GBH 3-28 DFR
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 617,99
1 448

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 617,99

Młot udarowo obrotowy GBH 3-28 E od Boscha

W połowie roku 2000 Bosch wprowadza na rynek nowy młot udarowo obrotowy GBH 3-28 E z systemem mocowania SDS -plus. Najwyższa jakość wykonania została potwierdzona w praktycznym teście wytrzymałościowym, w którym wykonano 50 000 otworów o średnicy 14 mm na głębokość 85 mm w betonie średniej gęstości. Duża moc 720 W sprawia, że możemy wiercić w betonie nawet do 28 mm, a w cegle koronkami do 82 mm. Z tego powodu młot wydaje się niezastąpiony na każdej budowie podczas wiercenia.

Dzięki systemowi SDS beznarzędziowo, szybko i sprawnie wymieniamy wiertła. Elektroniczna regulacja obrotów (w zakresie od 0-800 ) na minutę pozwala na optymalny wybór prędkości obrotowej dla delikatnego nawiercenia otworu. Bardzo mały ciężar tylko 3,3 kg sprawia, że można długo i wydajnie pracować nie odczuwając fizycznego zmęczenia.

4 tys. udarów na minutę przy energii jednego uderzenia 3.3 J sprawia, że każdej twardości beton nie stanowi podczas wiercenia żadnego problemu, a praca staje się przyjemnością. Możliwość przełączania na wiercenie bez udarowe , zwiększa uniwersalność zastosowania.

GBH 3-28 E wyposażony jest w nowy prosty sposób ustawiania głębokości wiercenia, w pełną izolację, dzięki zewnętrznej obudowie z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Pokrywa serwisowa pozwalająca na szybko wymianę szczotek to kolejne ułatwienie pracy użytkownikowi dla osiągania coraz lepszych wyników pracy. Idealny dla instalatorów, elektryków, hydraulików - wszędzie tam, gdzie wymagana jest precyzja i szybkość wykonania.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane