autor: bosch.pl
Oceń artykuł:

W połowie roku 2000 Bosch wprowadza na rynek nowy młot udarowo obrotowy GBH 3-28 E z systemem mocowania SDS -plus .

Kup w Narzedzia.pl
Młotowiertarka Bosch GBH 3-28 DRE
W magazynie >10 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
1 149 PLN
Młotowiertarka Bosch GBH 3-28 DFR
W magazynie >10 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
1 259 PLN

W połowie roku 2000 Bosch wprowadza na rynek nowy młot udarowo obrotowy GBH 3-28 E z systemem mocowania SDS -plus . Najwyższa jakość wykonania została potwierdzona w praktycznym teście wytrzymałościowym w którym wykonano 50 000 otworów o średnicy 14 mm na głębokość 85 mm w betonie średniej gęstości . Duża moc 720 W sprawia że możemy wiercić w betonie nawet do 28 mm a w cegle koronkami do 82 mm .Niezastąpiony na każdej budowie podczas wiercenia .
Dzięki systemowi SDS beznarzędziowo , szybko i sprawnie wymieniamy wiertła. Elektroniczna regulacja obrotów (w zakresie od 0-800 ) na minutę pozwala na optymalny wybór prędkości obrotowej dla delikatnego nawiercenia otworu . Bardzo mały ciężar tylko 3,3 kg sprawia że można długo i wydajnie pracować nie odczuwając fizycznego zmęczenia . 4 tys. udarów na minutę przy energii jednego uderzenia 3.3 J sprawia że każdej twardości beton nie stanowi podczas wiercenia żadnego problemu a praca staje się przyjemnością .
Możliwość przełączania na wiercenie bez udarowe , zwiększa uniwersalność zastosowania . GBH 3-28 E wyposażony jest w nowy prosty sposób ustawiania głębokości wiercenia , w pełną izolację , dzięki zewnętrznej obudowie z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym . Pokrywa serwisowa pozwalająca na szybko wymianę szczotek to kolejne ułatwienie pracy użytkownikowi dla osiągania coraz lepszych wyników pracy . Idealny dla instalatorów , elektryków , hydraulików wszędzie tam gdzie wymagana jest precyzja i szybkość wykonania .

* Pola wymagane
Dodaj komentarz