Graphite PRO poszerza ofertę narzędzi o wiertarko-wkrętarkę i szlifierki kątowe

Jakiś czas temu informowaliśmy, że na rynku pojawiła się nowa linia elektronarzędzi Graphite PRO skierowana do profesjonalistów. Lista tych narzędzi została poszerzona o wiertarko-wkrętarkę akumulatorową 59GP400, szlifierkę kątową 59GP004 i szlifierkę kątową 59GP002. Czym się cechują?

Szlifowanie bez pyłu - siatka ścierna M480 i wielootworowy talerz szlifierski Bosch

Bosch szuka nowych rozwiązań umożliwiających zmniejszenie rozprzestrzeniania się pyłu podczas szlifowania. Proponuje profesjonalistom innowacyjne siatki ścierne M480, które umożliwiają odsysanie pyłu całą swoją powierzchnią, co w połączeniu z nowym wielootworowym talerzem szlifierskim zapewnia wyraźne zmniejszenie ilości zanieczyszczeń. Zastosowanie siatek ściernych Bosch M480 skraca przede wszystkim czas potrzebny na sprzątanie i zwiększa ochronę zdrowia użytkownika.

Młoty udarowo-obrotowe GBH 2-28 F i GBH 2-28 Bosch - pierwsze młoty z funkcją KickBack Control

Na rynku pojawiły się nowe młoty udarowo-obrotowe Bosch GBH 2-28 F i GBH 2-28. Co je wyróżnia? Są najmocniejsze wśród młotów Bosch w klasie 2kg. Posiadają silniki o mocy 880W oraz funkcję KickBack Control, która zwiększa bezpieczeństwo pracy. Model GBH 2-28 posiada stały uchwyt SDS Plus, natomiast młot GBH 2-28 F zaopatrzono w wymienny uchwyt SDS Plus i szybkozaciskowy uchwyt wiertarski do wierteł cylindrycznych.

Bosch Pocket Assistant ‒ rozszerzenie aplikacji do identyfikacji produktów Bosch dla profesjonalistów

Innowacyjny Bosch Pocket Assistant jest dodatkowym rozszerzeniem bezpłatnej aplikacji Bosch Toolbox i ułatwia użytkownikom profesjonalnym znalezienie odpowiedniego narzędzia lub osprzętu. Wystarczy otworzyć Bosch Pocket Assistant i zeskanować opakowanie produktu lub osprzętu firmy Bosch za pomocą smartfona, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji wraz z danymi technicznymi i wideo prezentacjami zastosowań.

Jaka szlifierka? Nowa linia kompaktowych szlifierek oscylacyjnych Bosch dla profesjonalistów

Nowe szlifierki oscylacyjne Bosch dla profesjonalistów to przede wszystkim wygoda w obsłudze. Wśród nowych modeli znajduje się pierwsza wersja akumulatorowa, a narzędzia wyposażono w szereg innowacyjnych rozwiąza tj. możliwość wymieniania płyt. Dzięki temu praca staje się prostsza i bardziej efektywna.

Innowacyjne wiertło SDS plus-5X Bosch nie niszczy się podczas wiercenia w betonie zbrojonym

Bosch wprowadził na rynek innowacyjne czteroostrzowe wiertło SDS plus-5X, które nie niszczy się, gdy trafia na zbrojenie. Wyjątkowa, asymetryczna konstrukcja głowicy zapewnia bardzo skuteczne odprowadzanie pyłu i spowalnia zużycie wiertła.

Jakie narzędzie wielofunkcyjne? Nowe narzędzia wielofunkcyjne GOP Bosch dla profesjonalistów

Bosch rozszerza ofertę profesjonalnych narzędzi wielofunkcyjnych GOP o nowe modele. Atutem nowych oscylacyjnych narzędzi wielofunkcyjnych jest zróżnicowany osprzęt pozwalający na użycie przy wielu różnych pracach oraz innowacyjny system mocowania osprzętu Starlock z funkcją Snap-In umożliwia jego szybką i beznarzędziową wymianę.

Jaki akumulator wybrać? GBA 10,8 V 2,5 AH OW-B Professional w systemie Wireless

Bosch rozszerza swój innowacyjny system Wireless Charging nowy o kompaktowy i wydajny akumulator o napięciu 10,8V i pojemności 2,5Ah. Dzięki GBA 10,8 V 2,5 AH OW-B Professional użytkownicy elektronarzędzi mogą korzystać z zalet indukcyjnego, bezprzewodowego ładowania także w klasie napięcia 10,8V. Rozwiązanie Wireless Charging to elektronarzędzia zawsze gotowe do użycia zarówno w pracy stacjonarnej jak i w terenie.

Nowe elektronarzędzia Yato do cięcia drewna

Marka Yato poszerzyła swoją ofertę o elektronarzędzia, wśród których znalazły się także narzędzia do cięcia drewna. Na narzedzia.pl są dostępne: wyrzynarka z uchwytem grzybkowym YT-82272, wyrzynarki z uchwytem żelazkowym YT-82271, YT-82270, piła szablasta YT-82280, pilarka tarczowa o średnicy tarczy 235mm (YT-82153) oraz 190mm (YT-82150), ukośnica z posuwem YT-82171, ukośnica bez posuwu YT-82170 oraz szlifierki kątowe 230mm (YT-82102), 125mm (YT-82095, YT-82094) i 115mm (YT-82090).

Jaki dalmierz do domowego użytku? Sprawdzamy dalmierz Bosch ZAMO

Szukasz dalmierza do użytku domowego? Planujesz remont? Szykujesz się na zmianę wystroju mieszkania? Do tego niezbędna jest znajomość wymiarów pokoju, okna czy stołu. Dużym ułatwieniem podczas prostych domowych pomiarów jest cyfrowy dalmierz laserowy. Pozwala on nam zmierzyć wszystko samodzielnie, bez wysiłku i gimnastykowania się z tradycyjną rozkładaną miarką
Strona 9 z 49