Black&Decker prezentuje nowość - stylowy odkurzacz ręczny o nowoczesnym wzornictwie Orb-It. Akumulatorowe urządzenie łączy w sobie elegancję, kompaktowość i użyteczność. Dzięki niemu możemy w każdej chwili zadbać o czystość najbliższego otoczenia.

Kup w Narzedzia.pl
349
159,99
356
Odkurzacz domowy akumulatorowy BlackDecker Flexi PD1820LF
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
środa
478
Odkurzacz domowy akumulatorowy 18V BlackDecker Flexi PD1820L
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
środa
389

Black&Decker wprowadza na rynek kolejną nowość - odkurzacz ręczny Orb-It. Jest to urządzenie, które cechuje innowacyjny a zarazem dekoracyjny design. Orb-It Black&Decker wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku. Stylistyka Orb-It pozwala idealnie dopasować go do wystroju wnętrza i sprawia, że wygląda doskonale nawet pozostawiony na blacie kuchennym, biurku czy stoliku.

Jednak zalety Orb-It to nie tyko wzornictwo, ale także funkcjonalność zagwarantowana przez ponadprzeciętnie kompaktową budowę i niską masę odkurzacza. Orb-It Black&Decker może być używany do bieżącego porządkowania otoczenia, odkurzenia biurka czy kuchennego blatu, stołu po rodzinnym obiedzie, sofy na której wylegiwał się nasz pupil, czy też rozsypanych na podłodze okruchów.


Aby rozpocząć pracę Orb-It 4,8V wystarczy rozłożyć rękojeść, następuje wówczas wysunięcie końcówki zasysającej, oraz nacisnąć przycisk start. Odkurzacz Black&Decker zacznie zasysać nieczystości do 180ml zbiornika z filtrem, zamykanego przeźroczystym wieczkiem, przez które doskonale widać poziom zapełnienia. Orb-It Black&Decker 4,8V wyposażony jest w obrotową ładowarkę 360 stopni stanowiąca jednocześnie podstawkę do odkurzacza oraz uchwyt na dodatkowe końcówki do sprzątania miejsc trudnodostępnych - szczelinową i szczotkową. O poziomie naładowania odkurzacza ręcznego Black&Decker informuje dyskretna, niebieska dioda LED.
 
Odkurzacz Orb-It Black&Decker 4,8V został wykończony wysokiej jakości lakierem metalicznym. Dostępny jest w 6 kolorach: Cherry Red, Barium Green, Electric Blue, Metallic Black, Pearl White oraz Pearl Magneta.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Administracja narzedzia.pl 2022-03-31

    niestety nie jest już dostępny:( bliski designem jest mu ten model: https://www.narzedzia.pl/odkurzacz-domowy-akumulatorowy-blackdecker-flexi-pd1820lf,66201.html

  • Violetta 2022-03-31

    Odkurzacz jest cudowny, jestem w nim zakochana, ale gdzie go kupić?

Dodaj komentarz
* Pola wymagane