Firma Bosch przygotowała w tym roku wiele nowości, wśród nich jest nowa wiertarko - wkrętarka PSR 18 VE-2 z nowym typem akumulatora o napięciu 18 V typu O-pack.

To ważące zaledwie 2 kg urządzenie jest w stanie wywiercić ponad 500 otworów na jednym naładowaniu akumulatora.

Taka wysoka wydajność to nie tylko zasługa nowej generacji akumulatorów ale, także nowej wysokowydajnej przekładni planetarnej której precyzja wykonania zmniejsza do minimum straty energii na tarcie wewnętrzne mechanizmów.
Elektroniczna regulacja obrotów pozwala na delikatne i precyzyjne nawiercanie otworów czy początkowe wkręcanie śrub.
5 -zakresowy wstępny wybór momentu obrotowego w zależności od siły wkręcania która zawsze jest jednakowa plus hamulec wybiegowy sprawia że jest to niezastąpione urządzenie do seryjnego wkręcania śrub .

Wiertarko-wkrętarka PSR 18 VE-2 od Bosch

Dodatkowy uchwyt pozwala na pewne i stabilne prowadzenie podczas pracy dla osiągnięcia jak najwyższej jakości.
Jednogodzinna ładowarka z systemem rozpoznawania stanu naładowania akumulatora zapewnia szybkie uzupełnienie energii.

System Auto-Lock umożliwia błyskawiczną , prostą wymianę oprzyrządowania .Idealna do wszystkich prac montażowych gdzie doprowadzenie energii jest utrudnione lub nie możliwe lub gdy praca z przewodem zasilającym jest po prostu nie wygodna.

Dodatkowo na obudowie umieszczona jest płytka magnetyczna która utrzymuje kilka śrub i najpotrzebniejszych narzędzi w zasięgu ręki a wszystko po to by pracowało się tym urządzeniem łatwo i przyjemnie.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz