Na rynku dostępnych jest wiele produktów do przechowywania narzędzi w garażu i warsztacie. Większość marek oferuje jednak gotowe rozwiązania, które wystarczy tylko wyposażyć własnymi narzędziami. Tymczasem marka NEO opracowała system, który daje możliwość stworzenia własnego warsztatu narzędziowego! Poznaj system NEO Custom PRO i stwórz swój warsztat na miarę Twoich potrzeb!

Kup w Narzedzia.pl
Szuflada duża Neo 84-085 Custom PRO
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
199,99
Szuflada mała Neo 84-084 Custom PRO
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
170,99
Hak na szczypce Neo 84-092 Custom PRO
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
20,99
Hak na wkrętaki Neo 84-093 Custom PRO
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
25,99
Hak na klucze płasko-oczkowe Neo 84-094 Custom PRO
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
16,99
Minimalna ilość w zamówieniu to 5 szt. 5 szt. * 16,99 zł = 84,95 zł Całkowita wartość zakupu to: 84,95 zł
Hak pojedynczy 5szt. Neo 84-095 Custom PRO
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
40,99

Ty decydujesz jak będzie wyglądać Twoja szafka

System Custom PRO to innowacyjny system pozwalający użytkownikom na stworzenie swojego customizowanego wózka narzędziowego dostosowanego do swoich potrzeb i preferencji. System daje możliwości, jakich do tej pory żadna marka nie oferowała w segmencie szafek warsztatowych dla klienta ostatecznego.

custom pro nep

System posiada 16 produktów, które można w dowolny sposób ze sobą łączyć w jednym korpusie w różnych konfiguracjach. Rozwiązanie kierowane jest zarówno do profesjonalistów zajmujących się różnego rodzaju pracami w warsztatach samochodowych, jak i amatorów chcących mieć własną, spersonalizowaną szafkę narzędziową w swoim garażu. 

custom pro neo

Korpus Custom PRO 84-080

Jednym z głównych elementów systemu Custom PRO NEO jest korpus (84-080) do samodzielnego złożenia. Montaż produktu jest łatwy i bezproblemowy, za pomocą dołączonej instrukcji. Perforowane ściany pozwalają na zamocowanie haczyków na akcesoria, a solidny uchwyt ułatwia transport całego korpusu. Produkt został wykonany z wysokiej jakości stali, która nadaje stabilności całej konstrukcji i gwarantuje udźwig do 200kg. Konstrukcja korpusu została tak zaprojektowana, aby każdy użytkownik mógł montować w nim szuflady, półki, blaty i kółka według własnych potrzeb i upodobań. Korzystając z różnych elementów wchodzących w skład systemu NEO Custom PRO użytkownik zyskuje możliwość skomponowania własnego miejsca do pracy i przechowywania narzędzi.

custom pro neo

Blaty systemu Custom PRO

System Custom PRO to nie tylko miejsce do przechowywania narzędzi. Z odpowiednim blatem może być też świetnym miejscem do pracy. W ofercie Custom PRO znajdziemy trzy różnego rodzaju blaty: blat piankowy EVA (84-081), blat plastikowy ABS (84-082) oraz blat MDF (84-083). Karbowana powierzchnia blatu piankowego zapobiega przemieszczaniu się narzędzi podczas transportu, a także zabezpiecza narzędzia i blat przed zarysowaniem. W dodatku powierzchnia blatu odporna jest na działanie olejów i smarów. Blat plastikowy z kolei został wyposażony dodatkowo w 7 praktycznych kieszonek do przechowywania drobnych akcesoriów jak śruby, wkręty i nakrętki. Z kolei duża część robocza zawiera wysokie ranty, które stanowią zabezpieczenie przed stoczeniem się narzędzi lub akcesoriów. Dodatkowo dwa pasy taśmy samoprzylepnej pozwalają na ustabilizowanie blatu na szafce. Innym rozwiązaniem jest blat wykonany z twardej płyty MDF wykończonej okleiną. Doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują czystej i płaskiej powierzchni np. do lutowania audio w samochodach. Blat będzie się również sprawdzał u osób, które cenią sobie drewniane wykończenia i eleganckie wzornictwo. Podobnie jak w przypadku blatu plastikowego, dołączana jest dwustronna taśma do ustabilizowania blatu na szafce.

neo custom pro

Półka czy szuflada?

Korpus systemu Custom PRO można wypełnić według własnego uznania. Szuflady i półki to wygodny sposób przechowywania narzędzi w szafce. Custom PRO oferuje praktyczne szuflady z szerokimi i stabilnymi prowadnicami kulkowymi, które zapewniają płynny sów oraz udźwig nawet do 35kg. Stalowa konstrukcja zapewnia długą żywotność, a praktyczny uchwyt ułatwia ich wysuwanie. Wewnątrz szuflady znajduje się piankowa wkładka, która chroni lakier szuflady oraz narzędzia przed zarysowaniem. Produkty wyposażone są w blokadę zapobiegającą samoczynnemy otwieraniu się podczas pracy i transportu. Warto dodać, że szuflady są kompatybilne ze wszystkimi wkładkami narzędziowymi marki NEO. Szuflady dostępne są w dwóch głębokościach - 13cm (84-085) i 5,5cm (84-084). Innym rozwiązaniem do przechowywania akcesoriów w korpusie Custom PRO jest półka (84-086). Stabilne kątowniki pozwalają na zamocowanie jej w korpusie, a otwarta powierzchnia zapewnia bezpośredni dostęp do narzędzi. Podobnie jak szuflady posiada piankową wkładkę i jest kompatybilna ze wszystkimi wkładkami narzędziowymi marki Neo.

neo custom pro

Mobilność Custom PRO

System Custom PRO posiada do wyboru dwa zestawy kół - dla tych bardziej i mniej wymagających. Koła PP (84-088) o wymiarze 4x1" są wykonane z polipropylenu charakteryzującego się dużą wytrzymałością mechaniczną. Koła są łożyskowane, co jednocześnie przekłada się na płynność jazdy, z kolei ich mocna konstrukcja przekłada się na ich długą żywotność. Dwa koła są skrętne, co zapewnia zwrotność i ułatwia manewrowanie szafką, natomiast hamulec zabezpiecza i stabilizuje szafkę podczas pracy. Inną opcją są koła PVC (84-087) wykonane z miękkiego materiału PVC, które oprócz różnicy w wielkości 4x1,25", zapewniają również ciche przesuwanie szafki.

neo custom pro

Inne akcesoria systemu Custom PRO

System Custom PRO to nie tylko blat, półki i szuflady, to także szereg akcesoriów - haków narzędziowych mocowanych do perforowanych ścianek korpusu. Akcesoria te pozwalają utrzymać porządek w przechowywanych narzędziach i zapewniają do nich łatwy dostęp. Wykonane ze stali węglowej cechują się wysoką odpornością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

neo custom pro

Wśród akcesoriów znajdziemy m.in. uchwyt do różnego rodzaju szczypiec (84-092), hak do przechowywania pięciu wkrętaków jednocześnie (84-093), ośmiomiejscowy hak na klucze płasko-oczkowe (84-094), a także haki pojedyncze o długości 40mm (84-095) i 80mm (84-097), podwójne 40mm (84-096), a także hak dedykowany do pistoletów pneumatycznych (84-098).     

neo custom pro

Dodaj komentarz
* Pola wymagane