NEO Custom PRO - Twój własny warsztat narzędziowy

Na rynku dostępnych jest wiele produktów do przechowywania narzędzi w garażu i warsztacie. Większość marek oferuje jednak gotowe rozwiązania, które wystarczy tylko wyposażyć własnymi narzędziami. Tymczasem marka NEO opracowała system, który daje możliwość stworzenia własnego warsztatu narzędziowego! Poznaj system NEO Custom PRO i stwórz swój warsztat na miarę Twoich potrzeb!

Klucze nasadowe i grzechotki - jaki zestaw wybrać? Ranking zestawów kluczy do domu i warsztatu

Szukasz zestawu kluczy nasadowych i masz problem z wyborem? Zapoznaj się z produktami z poniższego rankingu, być może znajdziesz zestaw narzędzi odpowiedni do Twoich potrzeb. Podium rankingu przedstawia się następująco: zestaw kluczy nasadowych Neo 08-680, klucze nasadowe Yato YT-12681 i zestaw kluczy Stanley 1-87-193.

Misja: prezent dla mężczyzny - majsterkowicza, pana domu, kierowcy

Agencie, nie czekaj z wyborem prezentu. Udaj się z nami na misję wywiadowczą, w której stawką jest zadowolenie bliskiej Ci osoby. Skorzystaj z naszego krótkiego poradnika, dzięki któremu ta decyzja stanie się dużo łatwiejsza.

Odzież robocza nie tylko dla mężczyzn!

Kiedy myślimy o odzieży roboczej, często przed oczami pojawia się nam obraz neonowych uniformów lub zestawów odzieży roboczej złożonych z powycieranych ogrodniczek i wyciągniętych koszul z pourywanymi guzikami. Jak sama nazwa wskazuje, odzież robocza jest dedykowana do pracy, więc w pierwszej kolejności producenci są nastawieni na jej funkcjonalność, ale czy nie mogłaby być też ładna? O to już zadbała marka NEO.

Nowy system skrzynek modułowych NEO

Nie od wczoraj wiadomo, że marka NEO nieustannie rozwija swój asortyment systemów transportowych wraz z rosnącym zapotrzebowaniem swoich klientów. W ostatnim czasie swoją ofertę poszerzyła o innowacyjny, mobilny system modułowy, który stanowi znakomite rozwiązanie dla transportu i przechowywania większej ilości narzędzi.

Odzież ochronna i obuwie ochronne Neo - BHP w pracy

Prawdziwy fachowiec dba nie tylko o to, aby dobrze wykonać swoje zadanie, ale też o to by czuć się bezpiecznie i komfortowo w każdych warunkach. Dlatego oprócz fachu w ręku, dobrze aby miał jeszcze odpowiednie ubranie i obuwie robocze, a także akcesoria ochronne. W naszej ofercie głównym reprezentantem tego typu asortymentu jest marka Neo, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów.

Czy mężczyzna z torebką jest męski? O torbach narzędziowych i nie tylko...

Mężczyzna wyposażony w torebkę może niekoniecznie, ale w torbę i to narzędziową zrobi wrażenie nie tylko na kobietach. Właściciel solidnej torby narzędziowej nie ma problemu z przechowywaniem ubrań roboczych czy narzędzi ręcznych, a i ma się czym pochwalić przed kolegami. I jeżeli damska torebka może być wizytówką kobiety, to czemu solidna torba narzędziowa nie miałaby być wizytówką dobrego fachowca? Zastanowimy się nad tym w oparciu o nową kolekcję toreb i plecaków narzędziowych Neo.

Szafki narzędziowe Neo - do warsztatu, serwisu, garażu

Jeśli wyposażamy swój warsztat mechaniczny czy serwis, to warto pomyśleć o szafkach narzędziowych. Dzięki nim możemy bezpiecznie przechowywać narzędzia, a przede wszystkim mieć je cały czas pod ręką w jednym miejscu. Wśród szafek warsztatowych Neo możemy wybierać pomiędzy modelami z akcesoriami lub bez. W tym drugim przypadku możemy samodzielnie skompletować potrzebne nam wkłady do szafki.

Ściąganie izolacji z przewodu - ściągacze izolacji Neo pod lupą

Jak szybko obrać kable? Najlepiej używając odpowiednich narzędzi. W zależności od konstrukcji danego ściągacza izolacji możemy obierać izolację z pojedynczych żył, a niektóre narzędzia umożliwiają ściąganie zarówno izolacji zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Taki podział możemy wyselekcjonować wśród ściągaczy izolacji Neo, które często pełnią jeszcze dodatkowe funkcje, jak na przykład cięcie przewodów lub zaciskanie końcówek kablowych.

Zaciskanie końcówek kablowych – jaką zaciskarkę wybrać?

Precyzyjne zaciskanie przewodów po zdjęciu izolacji wymaga użycia narzędzi dobranych do rodzaju końcówek, których używamy. Przy zaciskaniu konektorów samochodowych sprawdzi się zaciskarka Neo 01-503. Do zabezpieczenia przewodów typu linka za pomocą końcówek tulejkowych przydadzą się szczypce Neo 01-507. Zaciskanie końcówek telefonicznych i inernetowych umożliwia praska Neo 01-501, a do zaciskania końcówek nieizolowanych służy zaciskarka Neo 01-502.
Strona 1 z 2