Bezdotykowy pomiar temperatury - pirometr UniversalTemp marki Bosch

Pomiaru temperatury dokonujemy nawet kilka razy dziennie. Często robimy to odruchowo podczas codziennych czynności jak zmywanie naczyń, próbowanie dopiero co przygotowanego posiłku lub przed wyjściem z domu. Z reguły oceny dokonujemy poprzez dotyk, czasem musimy się dodatkowo wspomóc termometrem lub innym miernikiem. W ofercie marki Bosch znajdziemy przyrząd, który pozwoli szybko, łatwo i bezpiecznie zmierzyć temperaturę każdej powierzchni!

Nowy dalmierz laserowy Bosch GLM 500

Nie bez powodu marka Bosch kojarzona jest z wysoką jakością w kontekście użyteczności swoich produktów. Nowy dalmierz laserowy GLM 500 doskonale to obrazuje oferując klientowi to, czego obecnie potrzebuje najbardziej - zaawansowaną elektronikę.

Lasery liniowe Bosch wyznaczają nowy standard widoczności

Lasery liniowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdej firmy budowlanej, remontowej, instalacyjnej, montażowej, a także wnętrzarskiej. Zapewniają wysoką precyzję oraz dokładną pracę dzięki wyświetlanym laserowym liniom oraz wielu funkcjom, w które zostały wyposażone. Lasery liniowe Bosch Professional z 3 wiązkami wyświetlanymi w zakresie 360 stopni to propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie komfort i znakomitą precyzję.

Nowe możliwości dalmierza laserowego Zamo

Producenci elektronarzędzi nieustannie nas zaskakują, wprowadzając na rynek coraz to nowsze rozwiązania. Postęp technologiczny oczywiście związany jest z wciąż rosnącym zapotrzebowaniem konsumentów, którzy sami podsuwają producentom pomysły dotyczące ulepszeń, poprawek lub nowych funkcji. I tak też marka Bosch, wykorzystując koncepcję podobną do serii akumulatorowych wkrętaków IXO, wyposażyła nowej generacji dalmierz laserowy Zamo w szereg adapterów, które poszerzają możliwości zastosowań tego podręcznego urządzenia....

Nowoczesne narzędzia pomiarowe w Twoim domu - sprawdź, do czego mogą Ci się przydać

Większość z nas miała na pewno okazję używać miary czy poziomnicy podczas prac domowych. A czy używaliście kiedyś dalmierza, lasera albo kamery inspekcyjnej? Jeśli tak, to znaczy, że już wiecie, co kryje się pod określeniem nowoczesne narzędzia pomiarowe. Jeśli nie, to dobra okazja, aby poznać tę gamę produktów. Na przykładzie kilku narzędzi marki Bosch, której oferta jest dość rozbudowana w tym zakresie, pokażemy, do czego narzędzia pomiarowe przydadzą się Wam na co dzień.

Dalmierz laserowy GLM 120 C z wbudowaną kamerą - nowość marki Bosch

Model GLM 120 C to pierwszy dalmierz laserowy marki Bosch wyposażony w kamerę. Wykorzystanie kamery w dalmierzu ma zwiększyć dokładność pomiarów przy większych odległościach do 120m i w jasnym otoczeniu. Urządzenie może być sterowane za pomocą aplikacji Measuring Master. Dalmierz sprawdzi się w sektorze remontowo-budowlanym. Ułatwi pracę stolarzom, rzemieślnikom, architektom czy elektrykom.

Co sprawdzać przy odbiorze mieszkania? Co ze sobą zabrać?

Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera to bardzo ważna kwestia, do której powinniśmy się dobrze przygotować, aby potem nie okazało się, że lokal nie spełnia założeń projektu. Warto zatem przeznaczyć na to trochę więcej czasu i wyposażyć się w odpowiednie pomoce. Zastanówmy się zatem, co warto zabrać ze sobą na odbiór techniczny mieszkania i na co zwrócić uwagę.

Wykrywacz Bosch UniversalDetect z ekranem dotykowym

Od niedawna w ofercie Bosch znajdziemy nowy detektor cyfrowy UniversalDetect do wykrywania metali, przewodów pod napięciem i elementów drewnianych. Wykrywaczem Bosch obsługujemy się tak, jak smartfonem - mamy jeden przycisk do włączania/wyłączania, a resztę funkcji wybieramy na ekranie dotykowym kolorowego wyświetlacza o przekątnej 2,4". Prosta obsługa wykrywacza sprawia, że jest to idealne narzędzie na domowe potrzeby.

Jaki dalmierz dla majsterkowicza? Zobacz najnowsze dalmierze laserowe Bosch PLR 30C i PLR 50C

Calówka, ołówek i kartka z notesu przeszły do historii. Nowe dalmierze laserowe Bosch PLR 30 C i PLR 50 C mierzą nachylenie i długości z najwyższą precyzją oraz automatycznie obliczają na ich podstawie powierzchnię i kubaturę. Dzięki niezwykle praktycznemu wyposażeniu, które obejmuje wyświetlacz dotykowy, złącze Bluetooth do bezprzewodowej transmisji pomiarów do aplikacji Bosch „measure&go” oraz czujnik nachylenia, oferują wszystkie pomiary, jakie może wymarzyć sobie majsterkowicz.

Mały rozmiar, duże możliwości - nowy laser Leica Disto D110

Lider w dziedzinie narzędzi pomiarowych, firma Leica, wprowadza na rynek kolejną nowość - dalmierz laserowy Leica Disto D110. Model plasuje się miedzy modelem D2 (który zostanie za chwilę wycofany), a modelem D210. Idealne rozwiązanie dla profesjonalistów.
Strona 1 z 2