Akumulatory z serii Ryobi ONE+ 18V

System Ryobi ONE+ obejmuje już ponad 100 narzędzi opartych na innowacyjnej technologii, które oferują pełną swobodę w realizacji wszystkich przedsięwzięć z zakresu majsterkowania i ogrodnictwa. Z pomocą narzędzi Ryobi wykonasz mnóstwo czynności, zaczynając od wiercenia otworów, cięcia drewna, szlifowania, aż po koszenie trawników, przycinanie żywopłotów i sprzątanie liści, a wszystko to dzięki systemowi ONE+, który zasila wszystkie te narzędzia za pomocą jednej baterii.

Narzędzie wielofunkcyjne - jakie wybrać? Test wielofunkcyjnego urządzenia oscylacyjnego Bosch PMF 250 CES

Do czego są ci potrzebne narzędzia wielofunkcyjne? Narzędzie wielofunkcyjne Bosch PMF 250CES zastępuje szereg narzędzi, m.in. wyrzynarkę, pilarkę, szlifierkę itp. Wielofunkcyjne, łatwe w obsłudze, dające duże możliwości narzędzie o mocy 250W, czyli specjalista do zadań specjalnych. Zobacz, naszą opinię o narzędziu wielofunkcyjnym Bosch PMF 250 CES.

Jaki dalmierz dla majsterkowicza? Zobacz najnowsze dalmierze laserowe Bosch PLR 30C i PLR 50C

Calówka, ołówek i kartka z notesu przeszły do historii. Nowe dalmierze laserowe Bosch PLR 30 C i PLR 50 C mierzą nachylenie i długości z najwyższą precyzją oraz automatycznie obliczają na ich podstawie powierzchnię i kubaturę. Dzięki niezwykle praktycznemu wyposażeniu, które obejmuje wyświetlacz dotykowy, złącze Bluetooth do bezprzewodowej transmisji pomiarów do aplikacji Bosch „measure&go” oraz czujnik nachylenia, oferują wszystkie pomiary, jakie może wymarzyć sobie majsterkowicz.

Nowy wymiar ładowania elektronarzędzi akumulatorowych - System Bosch Wireless Charging dla profesjonalistów

Bosch wprowadza system Bosch Wireless Charging, który pozwala na indukcyjne ładowanie akumulatorów do elektronarzędzi. Dzięki niemu narzędzia są zawsze gotowe do użycia, co zapewnia komfort i wyższą wydajność pracy. To innowacyjne rozwiązanie pomaga zmniejszać koszty – drugi akumulator w większości zastosowań nie jest już potrzebny. System Wireless Charging jest w pełni kompatybilny z systemem elektronarzędzi profesjonalnych Bosch zasilanych akumulatorami litowo-jonowymi 18 V.

DH24PC3 Hitachi ma swój jeszcze doskonalszy zamiennik - DH26PC

Hitachi wprowadza na rynek nowe produkty adresowane dla profesjonalistów. Miejsce dotychczasowego młotka DH24PC3 zajęło urządzenie z nowej seria 2kg młotowiertarek – DH26PC (model trójfunkcyjny). Poznaj opinie użytkowników o wycofanym ze sprzedaży młocie i sprawdź, jakie innowacje wyróżniają zamiennik.

Młot udarowy Bosch GSH 7 VC Professional - nowość Bosch

Bosch Professional wprowadza na rynek nowy młot udarowy GSH 7 VC Professional z silnikiem o mocy 1 500 W i energią udaru 13 J. Narzędzie wyróżnia bardzo korzystna relacja mocy do wagi, dzięki czemu możliwa jest dłuższa i bardziej komfortowa praca, szczególnie w przypadku długotrwałego trzymania narzędzia w pozycji poziomej. Z myślą o profesjonalnych użytkownikach zmniejszono także dyskomfort odczuwany podczas pracy dzięki optymalizacji systemu tłumienia drgań i oddzieleniu rękojeści od napędu. Młot GSH 7 VC Professional...

Kolejna nowość wśród narzędzi pomiarowych - dalmierz laserowy PLR 15 Bosch

Bosch wprowadził kolejną nowość - dalmierz laserowy PLR 15. Dalmierz został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą szybko mierzyć długości i odległości. To idealny dalmierz do zastosowań domowych. Można nim sprawdzić, czy sofa, którą mamy zamiar kupić, zmieści się pomiędzy ścianą a drzwiami balkonowymi. Także w przypadku przeprowadzki dalmierz Bosch PLR 15 umożliwia znacznie szybszy i dokładniejszy pomiar pomieszczeń niż przy użyciu tradycyjnej metrówki. Ze względu na kompaktowe wymiary (10x3,6cm) i niską...

Nowość wśród narzędzi do obróbki metalu - pilarka BCS550 Makita

Na rynku narzędzi akumulatorowych pojawiła się nowość – pilarka do metalu BCS550 Makita. Lekka i poręczna, bez plączącego się pod nogami kabla, świetnie zastąpi wszelkiego rodzaju nożyce, gilotyny i maszyny sieciowe.

Mopy parowe Black&Decker - nowa gama produktów do sprzątania parą

Mop parowy Black&Decker to innowacyjne urządzenie, które z pewnością przyda się w każdym domu. Mop parowy jest uniwersalnym urządzeniem wielozadaniowym. Do sprzątanie nie musisz stosować żadnych detergentów, by zyskać absolutnie czyste powierzchnie. Moc czyszcząca pary wodnej zapewnia większą skuteczność i zabije wszystkie bakterie.

Gromadź doświadczenia, nie akumulatory

Masz w domu i ogrodzie tyle pracy, że nie wiesz w co włożyć ręce? Bosch ma na to radę – sięgnij po akumulator o napięciu 10,8 V! Wystarczy zainstalować akumulator do dowolnie wybranego narzędzia systemowego i można zaczynać. Po skończeniu pierwszego zadania wystarczy przełożyć akumulator do następnego narzędzia.
Strona 1 z 2