Urządzenia pomiarowe to nie tylko sprzęt, którym operują profesjonaliści. Coraz częściej po różnego rodzaju niwelatory sięgają także amatorzy, którzy potrzebują urządzenia do pomocy przy remontach i pracach montażowych. Marka geo-FENNEL w swojej ofercie posiada wysokiej jakości instrumenty pomiarowe, które spełnią oczekiwania profesjonalistów, jak i przystępne cenowo modele dla zwykłego użytkownika. Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane modele.

Kup w Narzedzia.pl
2 199
Laser krzyżowy ze statywem i okularami Geo-Fennel EL 601
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
403,99
Laser krzyżowy ze statywem i okularami Geo-Fennel EL 601
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
403,99
Laser krzyżowy płaszczyznowy 3x360° Geo-Fennel Geo6X SP
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 393,49
Niwelator laserowy Geo-Fennel EL 515 Plus
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
1 784
Laser krzyżowy Geo-Fennel EL 609
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
510,45

Marka geo-FENNEL

Firma geo-FENNEL to ceniony producent urządzeń pomiarowych dedykowanych zarówno majsterkowiczom, jak i profesjonalistom. Firma już od ponad 160 lat z wielką pasją i zaangażowaniem pracuje nad precyzją instrumentów pomiarowych, w efekcie czego mają status urządzeń referencyjnych. W ofercie znajduje się szeroka gama specjalistycznych przyrządów pomiarowych i dedykowanych akcesoriów przystosowanych do pracy w różnych warunkach. 

Dowiedz się więcej: Profesjonalne narzędzia pomiarowe geo-Fennel

Geo6X GREEN

Najchętniej wybieranym produktem z oferty geo-Fennel jest wieloliniowy laser krzyżowy Geo6x z zieloną wiązką laserową. Profesjonalne urządzenie emitującę trzy jaskrawozielone wiązki laserowe w zakresie 360 stopni. Intensywny kolor lasera sprawia, że jest on bardzo dobrze widoczny nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Urządzenie zostało wyposażone w automatyczny, samopoziomujący kompensator, który błyskawicznie ustawia prawidłowy poziom i pion. Zasięg samego lasera to 80m, jednak przy współpracy z detektorem zwiększa się aż do 160 metrów.

geo6x green geo-fennel

Geo6X

Dużym zainteresowaniem cieszy się także laser geo-FENNEL Geo6X z czerwoną wiązką laserową. Podobnie jak Geo6X Green emituje 3 laserowe wiązki w zakresie 360 stopni tworząc pełen obrys we wnętrzach, dużych pomieszczeniach, a nawet rozległych halach.

geo6x red geo-fennel

EL 515 Plus

Kolejnym chętnie wybieranym modelem urządzeń pomiarowych marki geo-FENNEL jest niwelator laserowy EL515 Plus do wyznaczania poziomów, pionów i kątów prostych. Urządzenie pracuje w promieniu 200 metrów, a jego błąd pomiarowy to zaledwie 1,5mm/10m. Doskonałe urządzenie dla osób pracujących w budownictwie i wykończeniówce. Urządzenie posiada wytrzymałą obudowę z wysokiej jakości tworzywa z dodatkowym ogumieniem, które zapewnia bardzo dobrą ochronę przed wnikaniem pyłu i wody zgodnie z normą IP54.

el 515 plus geo-fennel

EL 609

Hitem sprzedażowym jest także laser krzyżowy geo-FENNEL EL 609, będący znakomitym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących prostego i zarazem dokładnego instrumentu pomiarowego. Model EL 609 jest idealnym partnerem do prac budowlano-wykończeniowych. Przyrząd emituje dwie czerwone wiązki laserowe krzyżujące się pod kątem prostym. Laser jest w pełni automatyczny i w sposób błyskawiczny przygotowuje urządzenie do pracy, bez konieczności ręcznego poziomowania.

el 609 geo-fennel

FL 167

Dużym zainteresowaniem cieszy się również laser liniowo-kątowy geo-FENNEL FL 167. Świetnie się sprawdza przy pracach wykończeniowych, np. przy układaniu kafelek, terakoty czy wykładzin. Ułatwia także ustawianie elementów w linii oraz pozycjonowanie mebli i regałów. Urządzenie emituje 3 laserowe linie ustawione pod kątem prostym - jedna do przodu oraz dwie na boki. Laser posiada również libelle rurkowe, które ułatwiają ustawienie lasera w prawidłowej płaszczyźnie. Aby nie trzeba było specjalnie obracać całego urządzenia, wbudowano obrotową głowicę z podziałką kątową co 15 stopni. 

fl 167 geo-fennel

EL 601

Użytkownicy ceniący sobie proste i komfortowe rozwiązania wybierają model geo-FENNEL 601. To stosunkowo tani i bardzo praktyczny laser emitujący laserową wiązkę krzyżową w kolorze czerwonym do dokładnego wyznaczania poziomów i pionów. Laser błyskawicznie jest gotowy do pracy dzięki funkcji samopoziomowania, a sygnał optyczny informuje o ewentualnym odchyleniu przyrządu poza zakres samoregulacji, co pozwala wyeliminować powstawanie błędów pomiarowych.

el 601 geo-fennel

Komentarze
  • Konrad 2020-01-24

    geo fennel to dobra marka, mogę polecić, aczkolwiek stoliki do laserów mogłyby być trwalsze

Dodaj komentarz
* Pola wymagane