Hitachi wprowadziło na rynek nowe myjki wysokociśnieniowe AW100, AW130, AW150. Jest to kolejne rozszerzenie oferty o popularny segment maszyn do zastosowań zarówno przemysłowych jak i domowych. Nowe myjki poszerzyły segment ofertę Hitachi od 14 lutego 2014r.

AW100 Hitachi – do prac mniej wymagających

Myjka ciśnieniowa AW100 przeznaczona jest do użytku domowego. Została wyposażona w silnik o mocy 1400W, co pozwala osiągnąć ciśnienie robocze 100bar i przepływ wody 5,5l/min. Ergonomiczny, obrotowy włącznik ON/OFF gwarantuje sprawną obsługę. Myjkę wyróżnia lekka, zwarta konstrukcja, dzięki czemu jest łatwa i wygodna w użyciu. AW100 Hitachi posiada dodatkowy uchwyt do łatwego przemieszczania, a wąż wysokociśnieniowy o długość 5m pozwala na swobodną i niczym nieograniczoną pracę. Pionowa konstrukcja zapewnia łatwe przechowywanie, bowiem myjka nie zajmuje dużo miejsca.

                

AW130 Hitachi – model ze środkowej półki

AW130 to model bardziej zaawansowany. Myjka wyposażona została w wydajny silnik o mocy 1600W. Maksymalne ciśnienie robocze AW130 to 130bar, a przepływ wody sięga 6l/min. Lekka zwarta konstrukcja sprawia, że myjka jest łatwa i wygodna w użyciu. Wąż wysokociśnieniowy o długość 10m zapewnia bezproblemowy dostęp w każde miejsc bez konieczności przemieszczania myjki. Dla usprawnienia transportu myjka została wyposażona w solidne koła i ergonomiczny uchwyt. Wbudowane zabezpieczenie termiczne chroni silnik przed spaleniem – w przypadku jakiejkolwiek awarii silnik zostaje automatycznie wyłączony.

 

AW150 Hitachi – najwyższa moc

Myjka wysokociśnieniowa AW150 Hikoki to najmocniejszy model. Posiada te same atuty, co wyżej wymienione myjki. Wyposażona została w mocniejszy silnik o mocy 2000W, co przekłada się na wyższe parametry. Maksymalny przepływ wody wynosi 6,67l/min, a maksymalne ciśnienie, to 150bar.

 

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane