Myjka ciśnieniowa w prosty i szybki sposób pomaga czyścić przeróżne powierzchnie: elewacje, chodniki, samochody. Korzystanie z niej w odpowiedni sposób zapewni jej długą użyteczność.

Kup w Narzedzia.pl
Myjka ciśnieniowa Greenworks GDC40
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
789
Myjka ciśnieniowa Bosch UniversalAquatak 130
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
606,99
Myjka ciśnieniowa Nilfisk Premium 180-10 (EU) Garden
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
2 499
Myjka wysokociśnieniowa Bosch GHP 5-75X
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
3 147,99
Myjka ciśnieniowa AquaClean Gardena 14800-20
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
889

 

1. Przed przystąpieniem do pracy, uważnie przeczytaj dołączoną przez producenta instrukcję. Każdy model myjki ciśnieniowej jest inny, a postępując zgodnie ze wskazówkami dla modelu, operator urządzenia ułatwi sobie bezpieczne i skuteczne mycie.2. Wybierz odpowiednią dyszę do swojej pracy. Dyszę mocuje się do końcówki lancy, która, poprzez wąż, podłączona jest do pompy i silnika. Za pomocą dyszy reguluje się poziom ciśnienia, podobnie jak kciukiem określa się ilość wody wypływającej z węża ogrodowego. Do niektórych modeli dołączone są różne rodzaje dysz, instrukcja obsługi powinna dostarczyć użytkownikowi informacji o odpowiednim wykorzystaniu każdej z nich. Zaopatrz się również w akcesoria, takie jak lanca przedłużająca, by dotrzeć do wyżej położonych miejsc.

3. Zdecyduj, czy chcesz używać chemikaliów. Niektóre modele posiadają końcówki bądź specjalne dysze, które pozwalają na dodawanie środków czyszczących. Jakie specyfiki dodać do konkretnego urządzenia, i w jaki sposób to robić, podpowie instrukcja.

4. Przed przystąpieniem do działania, nałóż ochronne okulary i rękawice. Jeśli silnik działa bardzo głośno, możesz potrzebować specjalnych zatyczek lub słuchawek ochronnych.

5. Sprawdź również, czy wszystkie połączenia są szczelne. Luźna dysza, która odskoczy nagle po włączeniu urządzenia, może zranić ludzi bądź uszkodzić znajdujący się w pobliżu budynek.

6. Najpierw ustal odpowiednią odległość natrysku, kierując z różnej odległości strumień wody na powierzchnię, na której chcesz pracować.

7. Jeśli zdecydujesz się na użycie środków chemicznych, pozwól powierzchni nasiąknąć nimi przez 5-10 minut, dopiero po tym czasie zabierz się za spłukiwanie.Wskazówki i ostrzeżenia

> pracuj od najwyższego do najniższego miejsca, by uniknąć smug tam, gdzie powierzchnie zostały

już oczyszczone;

> kieruj strumień wody lekko w dół, nie na wprost czyszczonej powierzchni; złagodzi to siłę

nacisku i zmniejszy prawdopodobieństwo uszkodzenia;

> korzystaj z myjek, których można używać z biodegradowalnymi chemikaliami. Inne specyfiki

mogą uszkodzić myjki, które nie są do nich przystosowane, natomiast chemikalia

takie jak wybielacz przyczyniają się do niszczenia środowiska;

> myjka ciśnieniowa to potężna maszyna – nigdy nie kieruj jej w stronę innych ludzi lub zwierząt.Odwiedź dział z myjkami w sklepie narzedzia.com.pl

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane