Poradnik prezentowy od narzedzia.pl

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen magicznych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Jest to też wspaniała okazja do obdarowania naszych bliskich wymarzonymi prezentami. Często jednak mamy duży problem z wyborem tego właściwego, dlatego w tym artykule udzielimy kilku praktycznych wskazówek, które będą miały na celu ułatwić wybór trafnego prezentu.

Myjki ciśnieniowe Greenworks

Marka Greenworks słynie nie tylko z bogatego asortymentu urządzeń dedykowanych do pielęgnacji trawników, drzew i krzewów. W ofercie znajdziemy również sprzęt, który pozwoli nam zadbać o meble ogrodowe, tarasy, elewacje budynków, samochody, rowery oraz wiele innych przedmiotów znajdujących się w naszym otoczeniu. Myjki ciśnieniowe Greenworks zarówno w wersji akumulatorowej oraz sieciowej znakomicie zdają egzamin z czyszczenia różnego rodzaju powierzchni.

Myjka akumulatorowa Bosch Fontus ze zbiornikiem na wodę – nowa odsłona mobilności

Tego w ofercie ogrodowej marki Bosch jeszcze nie było. Akumulatorowa myjka ciśnieniowa Fontus o ciśnieniu maksymalnym 15 bar to uniwersalne urządzenie czyszczące, które sprawdzi się przy usuwaniu lekkiego brudu z mebli ogrodowych, spłukiwaniu kurzu czy przy zraszaniu roślin. Myjka jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym 18V – tym samym, którym są zasilane elektronarzędzia i narzędzia ogrodowe Bosch z serii Power for All. Najważniejszą zaletą myjki jest jej mobilność, na którą składają się: zasilanie akumulatorowe,...

Myjka ciśnieniowa Nilfisk D 140.4-9 X-TRA - nowość w ofercie dla użytkowników indywidualnych

Myjka ciśnieniowa Nilfisk D 140.4-9 X-TRA to urządzenie z silnikiem o mocy 2400W dedykowane dla wymagających prac czyszczących. Maksymalne ciśnienie pompy 140 bar umożliwia wygenerowanie silnego strumienia wody, dzięki któremu skutecznie oczyścimy taras, kostkę brukową, elewację, meble ogrodowe, samochód czy przyczepę kempingową. Myjka jest dostarczana z wymiennymi dyszami roboczymi Powerspeed i Tornado, pojemnikiem na pianę, wężem ciśnieniowym 9m, lancą, pistoletem i bębnem na wąż.

Jaka myjka ciśnieniowa do 600zł? Ranking top5 myjek do domu

Poszukujesz myjki ciśnieniowej do przydomowych prac związanych z myciem? Masz problem z wyborem odpowiedniego urządzenia? Sprawdź poniższy ranking, w którym zestawiliśmy myjki wysokociśnieniowe do 600zł. To idealne do modele do zastosowania w domu, na działce lub przy prostych pracach budowlanych i ogrodowych.

Jaką myjkę ciśnieniową kupić? Myjki wysokociśnieniowe Stanley

Szukasz myjki ciśnieniowej i nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Może zainteresuje Cię propozycja marki Stanley. W ofercie Stanley'a pojawiły się nowe myjki wysokociśnieniowe, wśród których znajdują się modele SXPW16E i SXPW18E. W dalszej części znajdziesz charakterystykę obu urządzeń.

Myjka wysokociśnieniowa Bosch AQT 33-11 Car set w użyciu - nasza opinia

Myjka ciśnieniowa to praktyczny sprzęt, który znajdzie zastosowanie w każdym domu. Szeroka gama tego typu urządzeń dostępnych na rynku sprawia, że często zmagamy się z wyborem odpowiedniego modelu. Sprawdziliśmy czy myjka wysokociśnieniowa Bosch AQT 33-11 Car Set spełni oczekiwania użytkowników, oddając ją na testy. Poniżej ocena urządzenia na podstawie opinii testera, który wykorzystał myjkę do mycia samochodu, a także drzwi warsztatowych.

Jaka myjka ciśnieniowa za 300, 400, 500zł? Ranking tanich myjek

Zastanawiasz się nad wyborem myjki wysokociśnieniowej, ale nie wiesz jakie urządzenie wybrać? Przychodzimy z pomocą, prezentując ranking, w którym znalazły się modele myjek ciśnieniowych do 500zł. To idealne produkty do użytku w domu. Niska cena i dobra jakość były naszymi kryteriami przy wyborze myjek do rankingu.

Jaka myjka ciśnieniowa? Ranking najlepszych myjek ciśnieniowych

Myjki ciśnieniowe to bardzo praktyczne urządzenia, po które chętnie sięgamy, aby ułatwić sobie czyszczenie samochodu, roweru czy też różnych powierzchni. Jednak wybór odpowiedniego sprzętu może być kłopotliwy. Przychodzimy z pomocą, prezentując ranking myjek wysokociśnieniowych. Zobacz nasz ranking myjek, porównaj i wybierz urządzenie, które spełni twoje oczekiwania.

Jesienne porządki w domu i ogrodzie - zobacz nową myjkę Skil 0761AA

Czas na jesienne porządki. Zastanawiasz się, jaką myjkę wysokociśnieniową wybrać? Sprawdź możliwości nowej myjki Skil 0716AA. Doskonała do mycia tarasu, utrzymania w czystości roweru czy umycia samochodu. Myjka wysokociśnieniowa Skil 0761 poradzi sobie z jesiennym błotem.
Strona 1 z 2