Multi Cutter marki Skil to poręczne, bezprzewodowe narzędzie, które przecina bez problemu plastik, winyl, skórę, wykładzinę, tkaniny. Urządzenie tnie sprawnie różnego rodzaju materiały w linii prostej oraz po krzywej. Sprawdza się tam, gdzie zawodzą zwykłe nożyczki. Produkt dostępny będzie w sprzedaży od października.

Cięcie różnego rodzaju materiałów należy do codziennych zadań w każdym domu. Plastik, winyl, skóra, tapeta, wykładzina czy puszki są zwykle uciążliwe do cięcia. Podobnie w przypadku otwierania przesyłek, które są mocno opakowane papierem, taśmą samoprzylepną i plastikowymi paskami. Przy wykonywaniu tych prac nożyczki i nóż są zwykle mało skuteczne, nieporęczne czy wręcz niebezpieczne. Nowy model Multi Cutter 2900 firmy Skil to odpowiedź na tego rodzaju problemy. Wykonuje swoje zadania szybko i bezpiecznie.


Multi Cutter firmy Skil tnie różne materiały w linii prostej oraz po krzywej - “Fot.: Skil”
Nowe urządzenie Skila umożliwia precyzyjne cięcie w linii prostej oraz po krzywej. Multi Cutter nadaje się do cięcia elastycznych i twardych materiałów, dzięki wymiennym ostrzom dopasowanym do różnych twardości. Produkt wyposażony został w system ‘Clic’, który sprawia, że wymiana ostrzy przebiega sprawnie.

Multi Cutter firmy Skil – tnie różnorodne materiały takie jak: plastik, winyl, skóra, tapeta, wykładzina czy np. puszka - “Fot.: Skil”
Dzięki akumulatorowi 4,8 V narzędzie oferuje użytkownikom pełną swobodę ruchu. Multi Citter ma kompaktową budowę. Zmieści się do każdej szuflady czy skrzynki narzędziowej, gdzie w razie potrzeby zawsze jest pod ręką.
Sugerowana cena detaliczna brutto, wrzesień 2007 - Multi Cutter marki Skil – 139 zł (wersja podstawowa)

Przy pomocy Multi Cuttera sprawnie rozpakujemy paczkę, zabezpieczoną folią, czy plastikowym paskiem - “Fot.: Skil”
Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków. Obroty przedsiębiorstwa, zatrudniającego 260 tys. pracowników, wyniosły w 2006 roku 43,7 mld euro. Założony w 1886 roku w Stuttgarcie przez Roberta Boscha (1861-1942) "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki" to dziś wielki koncern skupiający fabryki i dysponujący sprawnie funkcjonującą siecią dystrybucyjną oraz serwisową, posiadający ok. 300 spółek zależnych i 13 tys. zakładów serwisowych w ponad 140 krajach świata.

Skracanie dżinsów z Multi Cutterem to żaden problem - “Fot.: Skil”
Działalność grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych na rynek wtórny i wyposażenie fabryczne, sprzętu car audio Blaupunkt, elektronarzędzi Bosch, Skil i Dremel, urządzeń z zakresu techniki grzewczej oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch Rexroth). W Polsce istnieją cztery zakłady produkcyjne grupy Bosch. W trzech fabrykach w Łodzi, należących do przedsiębiorstwa Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50%) wytwarzane są pralki, zmywarki i suszarki. Natomiast w fabryce Boscha w Mirkowie niedaleko Wrocławia produkowane są elementy hydraulicznych układów hamulcowych.

Multi Cutter przytnie sprawnie łodygi róż - “Fot.: Skil”
Społeczno-prawna struktura grupy Bosch zapewnia jej finansową niezależność i rynkową samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu inwestowanie w znaczące projekty, które zagwarantują mu przyszłość, a jednocześnie pozwala spełniać misję społeczną zgodną z przekonaniami założyciela firmy. 92% udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji im. Roberta Boscha. Funkcje rynkowe udziałowca wypełnia instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG.
Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.pl

Dodaj komentarz
* Pola wymagane