Młot udarowo-obrotowy GBH 2-26 DFR jest najlepszym narzędziem wśród dwukilogramowych młotów Boscha. Urządzenie przeznaczone dla profesjonalistów posiada silnik o mocy 800 W oraz ulepszony mechanizm udarowy zapewniający większą wydajność pracy w porównaniu do innych modeli

Kup w Narzedzia.pl
Młotowiertarka Bosch GBH 2-26 DFR
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
738,99

Dwukilogramowe młoty udarowo-obrotowe Bosch GBH 2-26 DFR ustanawiają nowy standard wydajności i żywotności. Silniki o mocy 800 W oraz ulepszony mechanizm udarowy gwarantują energię pojedynczego udaru wynoszącą 2,7 J. Energia udaru jest przenoszona na narzędzie niemal bez strat, co znacznie ułatwia pracę użytkownikom. Młoty GBH 2-26 DFR wiercą nawet o 34% szybciej od innych porównywalnych modeli dwukilogramowych.

Młot GBH 2-26 DFR posiada 3 nastawne zakresy pracy: wiercenie, wiercenie z udarem oraz podkuwanie.
 


Sprawdź ofertę młotowiertarek w sklepie narzedzia.pl

 

 

Nowe urządzenia charakteryzują się większą trwałością. Bosch wydłużył ich żywotność o 50% w porównaniu do poprzednich modeli. Przy użyciu młota GBH 2-26 DFR użytkownik może wywiercić w betonie do 100 000 otworów pod kołki (średnica 10 mm, głębokość 50 mm). Udało się to osiągnąć dzięki optymalizacji systemu uszczelnień, chłodzenia silnika i pracy przekładni oraz wzmocnieniu konstrukcji i wydłużeniu powierzchni zabieraka w uchwycie narzędziowym SDS-plus.

Młoty udarowo-obrotowe GBH 2-26 DFR, oprócz funkcji dłutowania, mają możliwość wykonywania obrotów w prawo i w lewo. Zostały bowiem zaopatrzone w obrotowy szczotkotrzymacz.

 

 

Uchwyt narzędziowy po raz pierwszy został zaprojektowany jako część zamienna. Wymiana uchwytu na nowy trwa ok. 15 minut i można ją wykonać w serwisie. W przypadku innych modeli konieczny jest demontaż całego młota, co często skraca okres eksploatacji urządzenia.

Najbardziej zaawansowany model GBH 2-26 DFR posiada wymienny uchwyt SDS-plus na szybkozaciskowy uchwyt wiertarski. Oba uchwyty są zabezpieczone przed wnikaniem pyłu i można je stosować wymiennie. Dzięki temu użytkownik może w ciągu paru sekund przezbroić młot do prac w kamieniu lub do obróbki drewna i metalu.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz