Tag: młotowiertarka

Czym wiercić? Czym wkręcać?

Czym wiercić? Czym wkręcać?
kategoria: Ekspert radzi Komentarze Data publikacji: 2021-12-11

Choć oba te zajęcia wydają się podobne, to tak naprawdę występuje pomiędzy nimi zasadnicza różnica — wiercenie polega na wykonywaniu otworów, np. pod kołki w ścianie, podczas gdy wkręcanie montuje elementy złączne we wcześniej wywierconych otworach. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele urządzeń, które służą do wiercenia i wkręcania, a w zależności od obrabianego materiału musimy podjąć decyzję o zakupie jednego z nich. Czym wiercić, a czym wkręcać?

Jaka młotowiertarka do 500 zł? Ranking top10 urządzeń elektrycznych

Jaka młotowiertarka do 500 zł? Ranking top10 urządzeń elektrycznych
kategoria: Rankingi narzędzi Komentarze Data publikacji: 2021-06-16

Młotowiertarka to praktyczne urządzenie, które umożliwia wykonanie wielu prac remontowych i budowlanych. Przy wyborze odpowiedniego modelu często kierujemy się ceną, stąd w rankingu znalazły się młotowiertarki za 300, 400 oraz 500 złotych. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym rankingiem, w którym możesz znaleźć coś dla siebie.

50 lat elektronarzędzi akumulatorowych Bosch

50 lat elektronarzędzi akumulatorowych Bosch
kategoria: Pod lupą Komentarze Data publikacji: 2019-11-04

Każdy, kto miał do czynienia z narzędziami bezprzewodowymi wie, jak bardzo ułatwiają one pracę, czy to w domu i ogrodzie, w warsztacie lub na budowach. Marka Bosch już od dziesięcioleci stara się sukcesywnie zastępować urządzenia sieciowe - narzędziami bezprzewodowymi. Dlatego też nieustannie rozwija technologię systemów akumulatorowych i widać, że robi to na najwyższym poziomie!

Jaki młot udarowo-obrotowy kupić? Ranking młotowiertarek akumulatorowych

Jaki młot udarowo-obrotowy kupić? Ranking młotowiertarek akumulatorowych
kategoria: Rankingi narzędzi Komentarze Data publikacji: 2019-10-26

Młotowiertarki akumulatorowe cieszą się rosnącą popularnością. Akumulatory litowo-jonowe zapewniają tym narzędziom moc porównywalną ze sprzętem elektrycznym. Zasilanie akumulatorowe pozwala na bardziej uniwersalne korzystanie z młota udarowo-obrotowego. W celu ułatwienia wyboru odpowiedniej młotowiertarki akumulatorowej stworzyliśmy ranking top5 w oparciu o najczęściej kupowane modele w sklepie narzedzia.pl.

Bezszczotkowe elektronarzędzia AEG

Bezszczotkowe elektronarzędzia AEG
kategoria: Pod lupą Komentarze Data publikacji: 2019-08-05

Znakomita wydajność i moc to podstawowe parametry, którymi kierują się profesjonaliści przy zakupie elektronarzędzi. Coraz częściej ich wybór pada na elektronarzędzia akumulatorowe marki AEG z bezszczotkowym silnikiem, który pozwala na wyeliminowanie strat energii podczas pracy urządzeniem, dzięki czemu doskonale się sprawdzają w branży budowlano-instalacyjnej.

12V czy 18V? Wybór należy do Ciebie!

12V czy 18V? Wybór należy do Ciebie!
kategoria: Pod lupą Komentarze Data publikacji: 2019-05-13

Konsumenci przyzwyczaili producentów elektronarzędzi, że lubią mieć wybór. Na szczęście większość z nich stara się trafić w gusta swoich klientów, oferując im wybór nie jednego, ale kilka modeli danego elektronarzędzia. Więksi producenci dają również możliwość wyboru elektronarzędzi o różnych klasach napięć. I tak też w ofercie marki AEG znalazły się elektronarzędzia zarówno o napięciu 12V, jak i 18V!

Młotowiertarki - Top10 wg narzedzia.pl

Młotowiertarki - Top10 wg narzedzia.pl
kategoria: Rankingi narzędzi Komentarze Data publikacji: 2019-04-16

Wiercenie otworów w kamieniu, murze, betonie – to wszystko jest możliwie za sprawą elektronarzędzia jakim jest młotowiertarka. Wyposażona w mechanizm udaru pneumatycznego pozwala na silny docisk do obrabianego materiału przy użyciu minimalnej siły użytkownika. To od pojedynczej energii udaru zależy moc narzędzia. Praca młotowiertarką może odbywać się w trzech trybach: wiercenia z udarem -wykorzystywany w pracach budowlanych w materiałach takich jak cegła czy beton. Bezudarowe wiercenie sprawdzi się w drewnie i metalu,...

Szybko i czysto, czyli wiertła SpeedClean do pracy bezpyłowej.

Szybko i czysto, czyli wiertła SpeedClean do pracy bezpyłowej.
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2019-04-12

Prace budowlane, remontowe oraz instalacyjne często wymagają wiercenia otworów w betonie, cegle, murze i innych materiałach budowlanych. Pracując tradycyjnymi wiertłami z charakterystyczną spiralą, cały urobek wydostaje się na zewnątrz otworu, pyląc wszędzie dookoła. Praca w takich warunkach jest nie tylko mało komfortowa i uciążliwa, ale również i niebezpieczna dla zdrowia pracownika, który jest narażony na wdychanie pyłu. Jak ułatwić sobie pracę? Mamy na to sposób!

Wieszak z sanek - projekt DIY

Wieszak z sanek - projekt DIY
kategoria: Zrób to sam Komentarze Data publikacji: 2019-01-24

Zainspirowani zimową aurą, postanowiliśmy nadać drugie życia sankom, które już mają za sobą najlepsze lata na ośnieżonych górkach. Zamień sanki w praktyczny wieszak, który doskonale będzie się komponował w wystrój każdego przedpokoju lub pokoju dziecięcego. Chwyć narzędzia Bosch i postępuj krok po kroku z naszym poradnikiem.

Mała, ale wariatka, czyli akumulatorowa mini młotowiertarka od AEG

Mała, ale wariatka, czyli akumulatorowa mini młotowiertarka od AEG
kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2018-11-08

Producenci elektronarzędzi próbują za wszelką cenę upodobać się swoim klientom, oferując im szeroki asortyment dopasowany do potrzeb każdego klienta. To co dla jednych jest rzeczą zbędną, dla drugiego może być na miarę jego potrzeb. I tak też powstał pomysł na małą młotowiertarkę, która wielkością nieznacznie odbiega od popularnych wiertarko-wkrętarek, natomiast jej moc gwarantuje znacznie większy komfort pracy. I tak też Bosch uzupełnił swój asortyment o popularnego Uneo Maxx, Graphite ma młotowiertarkę 58G009 z...

1 2 ... 5