Młotowiertarka Makita HR2470T w ręku specjalisty

Szukasz solidnego sprzętu do ciężkich prac? Zobacz z bliska młotowiertarkę HR2470T Makita i sprawdź, jak ocenia ją specjalista.

Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 2-28 DV pod okiem profesjonalisty

Nasz specjalista wziął na testy młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 2-28 DV. Zobacz jak urządzenie sprawdziło się podczas prac wykonywania najbardziej wymagających prac.

Jaki szpadel do ogrodu wybrać? Ranking najlepszych szpadli

Szpadel jest niezwykle przydatnym narzędziem w ogrodzie. Wydawać by się mogło, że jego wybór nie nastręcza żadnych trudności. W rzeczywistości warto zwrócić uwagę na kilka aspektów: kształt i ostrość sztychu oraz profilowany i wygodny trzonek.

Jaką młotowiertarkę kupić? Proponujemy młotowiertarkę Bosch GBH 2-28 DV i Makita HR2470

Zastanawiasz się, jaką młotowiertarkę wybrać? Wybór odpowiedniej młotowiertarki nie jest łatwy. Na rynku czekają młotowiertarki różnych marek. W związku z tym postanowiliśmy poddać testom dwa porównywalne modele: młotowiertarkę Bosch GBH 2-28 DV i Makita HR2470. Jaka młotowiertarka - Makita czy Bosch? Zobacz, jaka młotowiertarka jest najlepsza dla Ciebie!

Dobra młotowiertarka? Hitachi DH24PC3

Duże zainteresowanie klientów młotowiertarką profesjonalną Hitachi DH24PC3 w ostatnim czasie spowodowało, że postanowiliśmy wziąć ten model pod lupę.

GBH 2-24 Professional sprawdzony w testach

Młot udarowo-obrotowy firmy Bosch wyróżnia się o 25% większą mocą, energią udarową i żywotnością w porównaniu z poprzednią generacją narzędzi do wierceń seryjnych. Możliwość blokady obrotów zastosowana w GBH 2-24 Professional powoduje, że jest to uniwersalne narzędzie sprawdzające się podczas wszystkich prac wykończeniowych i instalacyjnych. O jego zaletach przekonał się niedawno pan Bartłomiej Karczewski z firmy Efficom.

Młotowiertarka DH24PC3 Hitachi

Młotowiertarki to uniwersalne i efektywne urządzenia z przeznaczeniem dla wszystkich prac demontażowo-instalacyjnych z dużą wydajnością wiercenia otworów, dłutowania i kucia w twardych materiałach.

Jaki młot udarowy wybrać ?

Młot udarowy to twardziel wśród elektronarzędzi. Zburzy, przebije, skuje najmocniejsze materiały, niezbędny przy największych pracach budowlanych. Który warto wybrać, jakie powinien mieć właściwości?

Młot udarowy

Młot udarowy jest elektronarzędziem stworzonym do kucia i podkuwania

Młotowiertarki GBH 2-28 DFV Professional i GBH 2-28 DV Professional

Nareszcie doczekaliśmy się nowych młotowiertarek w klasie do 2 kg. Młotowiertarki GBH 2-28 DFV Professional i GBH 2-28 DV Professional firmy Bosch już wkrótce zastąpią stare modele tej klasy GBH 2-26 DFR oraz GBH 2-26 DRE.
Strona 4 z 5