Ranking młotowiertarek i młotów udarowych do 1000 złotych

Jeżeli szukasz młotowiertarki do 1000 zł, i nie wiesz na jaki model się zdecydować, to możesz posiłkować się tym rankingiem. Stworzyliśmy go w oparciu o opinie naszych czytelników oraz dodatkowe kryteria. Niewielkie młoty udarowe przydają się przy skuwaniu drobniejszych elementów, wierceniu oraz skuwanie tynków.

Młotowiertarka DH40MC i szlifierka mimośrodowa SV15YC – nowości Hitachi

Marka Hitachi wprowadziła do swojej oferty nowe elektronarzędzia: szlifierkę mimośrodową SV15YC oraz młotowiertarkę DH40MC. Nowa szlifierka cechuje się bardziej ergonomiczną konstrukcją, posiada talerz szlifierski o średnicy 150mm i zwiększony ruch mimośrodowy do 6,2mm. Nowy młot to następca DH38MS. Posiada większą moc 1100W oraz zmniejszony poziom wibracji.

Młotowiertarki Yato - do jakich prac?

Marka Yato posiada w swojej ofercie elektronarzędzi m.in. młotowiertarki. Użytkownik może wybierać wśród 3 młotów SDS Plus i dwóch młotów SDS Max. Narzędzia różnią się parametrami i niektórymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Najmniejszy młotek YT-82120 osiąga energię udaru na poziomie 3J, natomiast największy YT-82135 - 25J. O tym, w jakich pracach najlepiej się sprawdzą, i co je cechuje, przeczytacie poniżej.

Młoty udarowo-obrotowe Bosch GBH 18V-26/F - wydajna i swobodna praca bez kabla

Młoty udarowo-obrotowe akumulatorowe GBH 18V-26 Professional i GBH 18V-26 F Professional to bardzo wydajne urządzenia, których osiągi dorównują młotom sieciowym, np. GBH 2-26. Nowe modele stanowią uzupełnienie oferty młotowiertarek Bosch z silnikami bezszczotkowymi EC. Osiągają energię udaru na poziomie 2,6J, czyli o 50% większą niż najwydajniejszy jak do tej pory młot udarowo-obrotowy 18V. Nowe młoty należą do systemu Flexible Power, co oznacza kompatybilność z całym systemem akumulatorowym Bosch 18V dla profesjonalistów.

Młoty udarowo-obrotowe Hitachi z silnikiem bezszczotkowym

Nowa generacja młotów udarowo-obrotowych Hitachi opiera się na technologii bezszczotkowej. Są to nowoczesne narzędzia sieciowe zaopatrzone w silniki bezszczotkowe. Modele DH45ME, DH45MEY, DH52ME, DH52MEY, DH40MEY odróżniają się od wcześniejszych młotów Hitachi zwiększonymi osiągami i wydłużoną trwałością. Sprawdzą się w wymagających pracach związanych z wierceniem i kuciem.

Młoty udarowo-obrotowe GBH 2-28 F i GBH 2-28 Bosch - pierwsze młoty z funkcją KickBack Control

Na rynku pojawiły się nowe młoty udarowo-obrotowe Bosch GBH 2-28 F i GBH 2-28. Co je wyróżnia? Są najmocniejsze wśród młotów Bosch w klasie 2kg. Posiadają silniki o mocy 880W oraz funkcję KickBack Control, która zwiększa bezpieczeństwo pracy. Model GBH 2-28 posiada stały uchwyt SDS Plus, natomiast młot GBH 2-28 F zaopatrzono w wymienny uchwyt SDS Plus i szybkozaciskowy uchwyt wiertarski do wierteł cylindrycznych.

Silniki bezszczotkowe w elektronarzędziach – młotowiertarka DCH274 DeWalt jako przykład

Silnik bezszczotkowy to coraz częściej spotykane rozwiązanie konstrukcyjne elektronarzędzi. Czym różni się silnik beszczotkowy od silnika szczotkowego? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć na przykładzie młotowiertarki DCH274 DeWalt. Jest to urządzenie zasilane akumulatorem litowo-jonowym 18V XR. Posiada 3 funkcje: wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru oraz podkuwanie.

Elektronarzędzia Graphite Pro - propozycja dla profesjonalistów

Marka Graphite wprowadziła na rynek linię elektronarzędzi Graphite PRO dedykowanych profesjonalistom. W nowej ofercie pojawiły się następujące narzędzia: młotowiertarka 59GP500, młotowiertarka 59G501, młot kujący 59GP800, bruzdownica 59GP300, szlifierka kątowa 59GP001 oraz polerka 59GP200. Czym różnią się od podstawowej oferty Graphite i jakie rozwiązania w nich zastosowano? O tym poniżej.

Młotowiertarka czy wiertarka udarowa

Przed dylematem związanym z zakupem młotowiertarki czy wiertarki udarowej staje wielu z nas. Odpowiednio dobrany sprzęt to bowiem połowa sukcesu w osiągnięciu założonego celu. Producenci elektronarzędzi proponują wiele opcji do wyboru, jednak aby zdecydować się na właściwą warto zapoznać się z działaniem i przeznaczeniem młotowiertarek i wiertarek udarowych.

Młoty udarowe – poradnik

Młoty udarowe to elektronarzędzia, charakteryzujące się wytrzymałością oraz sporą mocą. Przystosowane są do wiercenia oraz kucia w: betonie, murze i kamieniu. Znajdą również zastosowanie podczas dłutowania i wkręcania śrub w materiałach takich jak: drewno, stal i tworzywa sztuczne.
Strona 2 z 5