13 powodów, dla których warto wybrać mieszarki Collomix

Czym wyróżniają się mieszarki Collomix? Warto znać odpowiedź na to pytanie, zwłaszcza, że mieszarka to narzędzie powszechnie wykorzystywane przy okazji prac remontowo-wykończeniowych. Umożliwia mieszanie różnych substancji, ułatwiając odpowiednie przygotowanie masy szpachlowej czy kleju. Na rynku znajdziemy wiele modeli mieszarek. Większość z nich to urządzenia zasilane z sieci elektrycznej, choć pojawiają się też modele akumulatorowe. Marka Collomix oferuje profesjonalne mieszarki ręczne zarówno akumulatorowe, jak i...

Mieszarka Graphite 58G782 - czyli jak dobrze zamieszać

Mieszarka 58G782 Graphite to popularne na rynku narzędzie, które służy do mieszania zapraw, klejów czy farb. Posiada silnik o mocy 1200W i 2-biegową przekładnię. Na jej przykładzie postaramy się pokazać, na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszarki, aby było zmieszane, niewstrząśnięte.

Mieszarka do zapraw – jak wybrać najlepszą? Ranking najwyżej ocenianych mieszarek

Chcesz kupić mieszarkę do zapraw, klejów i nie wiesz jaka wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking najwyżej ocenianych mieszarek elektrycznych, które doskonale sprawdzą się w profesjonalnym zastosowaniu w budownictwie oraz pracach remontowych.

Czym mieszać? – o mieszarkach i mieszadłach słów kilka

Niejednokrotnie na rynku można spotkać się ze stosowaniem zamiennie tych dwóch nazw. Jednakże dla usystematyzowania: mieszarka jest elektronarzędziem, do którego przymocowywane jest mieszadło. Jaką zatem mieszarkę kupić, aby była ona odpowiednia do pracy, którą chcemy wykonać?

Nowa mieszarka Celma PRDa 150DEO

Krótkie porównanie cech nowej mieszarki elektrycznej firmy Celma: PRDa 150DEO z poprzednią wersją PRDa 140DEO.

Układanie płytek ściennych

Chcesz położyć płytki, a nie wiesz, jak się do tego zabrać? Z nami to żaden problem. Pokażemy Ci wszystko krok po kroku.

GRW 12 E i GRW 18-2 E Bosch - wydajne i komfortowe mieszarki

Bosch wprowadza kolejne nowości - mieszarki GRW 12 E i GRW 18-2 E Bosch z silnikami o mocy 1 200 i 1 800W. Innowacyjne modele wyróżniają się ergonomicznym uchwytem okrężnym gwarantującym komfortową pracę. Płynna regulacja prędkości mieszania minimalizuje stopień rozpryskiwania materiału, a szybka i bezproblemowa wymiana mieszadła zwiększają komfort i wydajność pracy.

Jak zamieszać? - mieszarka RUBIMIX 9-BL Plus

Zależy Ci na szybkim i sprawnym przygotowaniu zaprawy, farby, kleju? Nasz specjalista ujawnia wszelkie plusy i minusy profesjonalnej mieszarki RUBIMIX 9-BL Plus.
Strona 1 z 1