Na walizkach, czyli projekty z Dremel 8100

Jeśli w Twoim domu zalegają starocie, których chcesz się pozbyć, wstrzymaj się jeszcze chwilę z tą decyzją. Stare i zniszczone nie zawsze oznacza bezużyteczne. Podpowiadamy jak przekształcić walizkę w stylu vintage w elegancki mebel. Poszukaj starej, gustownej walizki i nadaj jej nie tylko nowy wygląd z Dremel 8100, ale i oryginalną funkcję – designerskiego fotela.

Oryginalny wieszak do przedpokoju z narzędziami Dremel

Bardzo często nie doceniamy roli przedpokoju, a stanowi on swoistą wizytówkę każdego domu. Odmień wygląd swojego przedpokoju, wyposażając go w niezwykły wieszak wykonany z odwróconych drewnianych wieszaków. Możesz go łatwo i szybko wykonać, używając odpowiednich narzędzi. Twój przedpokój z oryginalnym wieszakiem na pewno zachwyci każdego gościa.

Narzędzie wielofunkcyjne Dremel 4200 z innowacyjną technologią EZ Change już na rynku

Narzędzie wielofunkcyjne Dremel 4200 to absolutna nowość. Jest to pierwsze na rynku urządzenie wielofunkcyjne z innowacyjnym beznarzedziowym systemem wymiany osprzętu "EZ Change". Najnowocześniejsza technologia „EZ Change” gwarantuje szybką i sprawną wymianę akcesoriów, dzięki czemu narzędzie jest gotowe do pracy w mgnieniu oka.

Jakie grabie do przydomowego ogródka? Ranking najlepszych grabi

Ocena: 4,1/5
Planujesz zakup nowych grabi do ogrodu? Nasz ranking pomoże dokonać Ci wyboru. Znajdziesz w nim grabie, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów, mają także najlepsze opinie.

Prezent ślubny – jak zrobić piękne kieliszki do szampana?

Marzysz o tym, by państwo młodzi zachwycili się Twoim oryginalnym prezentem? Dremel® Engraver to narzędzie, za pomocą którego na każdym kieliszku wygrawerujesz inicjał imienia i ozdobisz jego nóżki mieniącymi się kryształkami

PMF 190 E - Poznaj możliwości tego kompaktowego urządzenia

Myślisz, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego? Nic bardziej mylnego! Wyprowadzimy Cię z błędu. Przedstawiamy wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne PMF 190 E BOSCH imponujące bogactwem zastosowań.

PSB 500RE - podstawowe narzędzie stolarskie w każdym warsztacie

Ocena: 4,4/5
Trwały, silny korpus, obroty w prawo i w lewo oraz wydajny silnik to tylko niektóre z zalet tej wiertarki udarowej

PSM Ventaro 1400 - agent do zadań specjalnych

Nazywam się Bosch, Ventaro Bosch. Ten znany zwrot pasuje do mojego Boscha, bo jest on równie wyjątkowy, wszechstronny i niezawodny, jak pewien agent Jej Królewskiej Mości. Jest nawet lepszy - był dla mnie wybawieniem.

Dremel 6800 Trio – niezbędne narzędzie w każdym domu?

Ocena: 4,1/5
Nowość! 3 w 1 – jedno narzędzie tnie, szlifuje i frezuje - Dremel Trio 6800. Aż trudno uwierzyć, że jedna maszyna jest w stanie spełnić tyle funkcji – ale czy nie właśnie o to nam chodzi? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów, na rynku pojawiła się nowość – multiszlifierka Dremel Trio 6800.

Wyrzynarka PST 650

Wyrzynarka PST 650 z serii Compact to narzędzie przeznaczone dla użytkowników indywidualnych. Nowy model uzupełnia serię wyrzynarek Compact podzielonych na trzy linie: „Easy”, „Universal” i „Expert” i reprezentuje w niej linię „Easy”.
Strona 6 z 7