Nowe, akumulatorowe wiertarko-wkrętarki Boscha są lekkie i poręczne. Są również łatwe w obsłudze gdyż zostały wyposażone w uchwyt, który umożliwia sprawną wymianę wierteł. Dzięki wbudowanej diodzie "Powerlight" praca w miejscach słabo oświetlonych nie stanowi problemu. Trzy nowe modele PSR 12, PSR 14,4 i PSR 18 pojawiły się w sprzedaży jesienią.

Trudno wyobrazić sobie przystąpienie do drobnego remontu bez wyposażenia w odpowiedni sprzęt. Powieszenie nowych szafek w kuchni, czy obrazu w salonie, albo nowego lustra w łazience nie musi być problemem, gdy będziemy mieli pod ręką wiertarko-wkrętarkę.

Nowe urządzenia PSR 12, PSR 14,4 i PSR 18

Bosch poszerzył swoją ofertę elektronarzędzi do prac domowych o trzy lekkie i poręczne bezprzewodowe wiertarko-wkrętarki o napięciu 12 V, 14,4 V i 18 V. Nowe urządzenia PSR 12, PSR 14,4 i PSR 18 wyposażone są w uchwyt "Click", który umożliwia łatwą wymianę końcówek wkręcających i wierteł. Zintegrowana dioda "Powerlight" zapewnia silny strumień światła przydatny przy pracy w miejscach słabo oświetlonych. Zielone świecące strzałki w górnej części urządzenia wskazują kierunek obrotów narzędzia, w prawo lub w lewo.

Dzięki smukłej rękojeści oraz dwuczęściowej, miękkiej okładzinie Softgrip nowe wiertarko-wkrętarki dopasowują się idealnie do kształtu dłoni. Wszystkie trzy modele wraz z akumulatorem ważą między 1,4 a 1,7 kg.

Prędkość obrotowa jest ustawiana elektronicznie w zakresie od 0 do 700 obrotów na minutę za pomocą włącznika. Urządzenia posiadają także regulację momentu obrotowego w 10 zakresach. Bosch oferuje nowe wiertarko-wkrętarki w walizce narzędziowej, z akumulatorem NiCd o pojemności 1,2 Ah, oraz 3-godzinną ładowarką.

 

Dodaj komentarz
* Pola wymagane