Najczęściej wybierane lasery marki geo-FENNEL

Ocena: 5,0/5
Urządzenia pomiarowe to nie tylko sprzęt, którym operują profesjonaliści. Coraz częściej po różnego rodzaju niwelatory sięgają także amatorzy, którzy potrzebują urządzenia do pomocy przy remontach i pracach montażowych. Marka geo-FENNEL w swojej ofercie posiada wysokiej jakości instrumenty pomiarowe, które spełnią oczekiwania profesjonalistów, jak i przystępne cenowo modele dla zwykłego użytkownika. Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane modele.

Odbiorniki laserowe Bosch - do czego służą i z jakimi laserami współpracują?

Ocena: 5,0/5
Jeżeli podczas zakupu lasera liniowego Bosch, dodatkowo nie dokupiliście odbiornika laserowego, a będziecie musieli pracować w dużych pomieszczeniach lub wyznaczać wysokości słupków ogrodzeniowych, to do wyboru wam pozostaje albo praca w ciemnościach, albo zakup odbiornika i raz na zawsze pożegnanie problemu niewidocznych linii. Wybór należy do Was!

Lasery liniowe Bosch wyznaczają nowy standard widoczności

Ocena: 4,5/5
Lasery liniowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdej firmy budowlanej, remontowej, instalacyjnej, montażowej, a także wnętrzarskiej. Zapewniają wysoką precyzję oraz dokładną pracę dzięki wyświetlanym laserowym liniom oraz wielu funkcjom, w które zostały wyposażone. Lasery liniowe Bosch Professional z 3 wiązkami wyświetlanymi w zakresie 360 stopni to propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie komfort i znakomitą precyzję.

Quigo Green - nowość od marki Bosch!

Ocena: 5,0/5
Wiele razy na pewno spotkaliście się z sytuacją, kiedy musieliście zawiesić półkę lub przymocować karnisz tuż nad oknem. Bez pomocy narzędzia poziomującego, praca ta w wielu przypadkach będzie nieprecyzyjna. Z kolei przy pomocy tradycyjnej poziomnicy będzie to zajęcie trudniejsze i bardziej czasochłonne. Idealnym rozwiązaniem okazują się lasery samopoziomujące. W ofercie marki Bosch znajdziemy zarówno te do bardziej profesjonalnych zastosowań, jak i modele dla mniej wymagających użytkowników. Bosch Quigo to propozycja dla...

Nowa aplikacja Bosch Toolbox

Ocena: 4,3/5
Branża komórkowa nieustannie się rozwija. Smartfony stają się coraz bardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami. Z powodzeniem zaczynają towarzyszyć nam w wielu dziedzinach naszego codziennego życia i nie mamy tu na myśli tylko wykonywania połączeń i wysyłania krótkich wiadomości tekstowych, bo to tylko niewielki procent tego, do czego ich używamy. Zaprogramowane funkcje w smartfonie, a także liczne dostępne aplikacje pozwalają nam lepiej organizować czas, ułatwiają kontakt ze światem, a także umilają czas w...

Profesjonalne narzędzia pomiarowe geo-FENNEL

Ocena: 4,8/5
O tym jak istotną rolę odgrywają przyrządy pomiarowe wie każdy podwykonawca budowlany. Niemal na każdym etapie budowy nowej inwestycji, modernizacji, prac remontowych i montażowych ważne jest zachowanie pionów, poziomów i odpowiednich kątów. Marka geo-FENNEL oferuje szeroki asortyment instrumentów pomiarowych, dzięki którym każda wykonana praca będzie łatwa, szybka, a co najważniejsze precyzyjna!

Wieszak z sanek - projekt DIY

Ocena: 4,3/5
Zainspirowani zimową aurą, postanowiliśmy nadać drugie życia sankom, które już mają za sobą najlepsze lata na ośnieżonych górkach. Zamień sanki w praktyczny wieszak, który doskonale będzie się komponował w wystrój każdego przedpokoju lub pokoju dziecięcego. Chwyć narzędzia Bosch i postępuj krok po kroku z naszym poradnikiem.

Lasery krzyżowo-punktowe Bosch GCL 2-50 C i GCL 2-50 CG - sterowane za pomocą aplikacji Bosch Levelling Remote

Ocena: 3,6/5
Lasery liniowo-punktowe Bosch GCL 2-50 C i GCL 2-50 CG to nowoczesne urządzenia pomiarowe, które mogą być sterowane zdalnie za pomocą aplikacji Bosch Levelling Remote. Wystarczy zainstalować aplikację na smartfonie lub iPhonie i połączyć się z laserem poprzez Bluetooth. Użytkownik może m.in. zdalnie włączać/wyłączać linie laserowe, zmniejszać lub zwiększać widoczność wiązki, a jeśli posiada laser Bosch Professional wraz z zautomatyzowanym uchwytem RM3 może również precyzyjnie zmieniać pozycję lasera.

Jaki laser krzyżowy wybrać na zewnątrz i do pomieszczeń?

Ocena: 3,1/5
Do pracy wewnątrz pomieszczeń sprawdzi się większość laserów. W przypadku pracy na zewnątrz lub w pomieszczeniach mocno nasłonecznionych ważne jest, aby laser był przystosowany do współpracy z odbiornikiem laserowym. Spośród tego typu urządzeń możemy wybrać DW088K DeWalt do podstawowych prac budowlanych czy też laser GLL 3-80P Bosch, który sprawdzi się przy bardziej wymagających konstrukcjach. Posłużą one w pomiarach poziomu wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Technika pomiarowa - urządzenia laserowe

Ocena: 4,0/5
Klasyczne przyrządy pomiarowe majsterkowicza to calówka, kątomierz oraz poziomica. Dzięki nowoczesnym metodom elektroniczne przyrządy pomiarowe plasują się w tym samym przedziale cenowym, co wysoce precyzyjne, ale ciągle mechaniczne przyrządy pomiarowe. W przyrządach elektronicznych w coraz większym stopniu zaczyna się wykorzystywać technikę laserową. Dlatego warto zaznajomić się z tym, co ma do zaoferowania.
Strona 1 z 2