Najczęściej wybierane lasery marki geo-FENNEL

Urządzenia pomiarowe to nie tylko sprzęt, którym operują profesjonaliści. Coraz częściej po różnego rodzaju niwelatory sięgają także amatorzy, którzy potrzebują urządzenia do pomocy przy remontach i pracach montażowych. Marka geo-FENNEL w swojej ofercie posiada wysokiej jakości instrumenty pomiarowe, które spełnią oczekiwania profesjonalistów, jak i przystępne cenowo modele dla zwykłego użytkownika. Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane modele.

Odbiorniki laserowe Bosch - do czego służą i z jakimi laserami współpracują?

Jeżeli podczas zakupu lasera liniowego Bosch, dodatkowo nie dokupiliście odbiornika laserowego, a będziecie musieli pracować w dużych pomieszczeniach lub wyznaczać wysokości słupków ogrodzeniowych, to do wyboru wam pozostaje albo praca w ciemnościach, albo zakup odbiornika i raz na zawsze pożegnanie problemu niewidocznych linii. Wybór należy do Was!

Profesjonalne narzędzia pomiarowe geo-FENNEL

O tym jak istotną rolę odgrywają przyrządy pomiarowe wie każdy podwykonawca budowlany. Niemal na każdym etapie budowy nowej inwestycji, modernizacji, prac remontowych i montażowych ważne jest zachowanie pionów, poziomów i odpowiednich kątów. Marka geo-FENNEL oferuje szeroki asortyment instrumentów pomiarowych, dzięki którym każda wykonana praca będzie łatwa, szybka, a co najważniejsze precyzyjna!

Do precyzyjnych prac w terenie - lasery CST/berger RL25H i RL25HV

Wytrzymałe lasery obrotowe CST/berger RL25H i RL25HV do długich dystansów. Wytrzymałe elementy gumowe oraz obudowa głowicy wykonana z twardego tworzywa sztucznego chronią urządzenia przed wodą i wstrząsami. Klasa ochrony IP56 zapewnia także skuteczną ochronę przed pyłem. Oba lasery obrotowe przeznaczone są do prac niwelacyjnych w poziomie, wyrównywania wysokości lub prawidłowego wytyczania fundamentów. Model RL25HV może być także stosowany do pracy w pionie, np. przy wznoszeniu elewacji.

Wytrzymały laser liniowy do pracy w terenie

Dzięki solidnej konstrukcji laser liniowy CST/berger LL20 można stosować zarówno do prac w pomieszczeniach, jak i w terenie. Odbiornik LD3 umożliwia pracę w promieniu 80 metrów. Intuicyjna obsługa lasera LL20 gwarantuje szybkość wykonywanych prac, np. podczas kontroli wysokości przy pracach fundamentowych, pozycjonowaniu szalunków lub ustalaniu punktów odniesienia. Dokładność niwelacyjna lasera liniowego LL20 wynosi 0,15 mm na metr.
Strona 1 z 1