Funkcja ścinania trawy aż do krawędzi trawnika oraz wzdłuż murów sprawia, że po użyciu kosiarki Rotak 32 konieczność wykonywania poprawek przy pomocy podkaszarki lub nożyc do trawy została zminimalizowana. Dzięki niewielkiej wadze oraz dobremu wyważeniu nowa kosiarka jest wyjątkowo łatwa w manewrowaniu oraz przenoszeniu.

Fot. BoschPodobnie jak wszystkie kosiarki elektryczne serii Rotak wyposażona została w wydajny silnik Powerdrive o mocy 1200 W - to aż 20% więcej w porównaniu z poprzednim modelem. Dzięki temu Rotak 32 bardzo dobrze radzi sobie nawet z wysoką i wilgotną trawą, a praca postępuje szybko.
Dodatkową zaletą  kosiarki Rotak 32 jest duży zbiornik na trawę, który dzięki pojemności 31 l nie wymaga częstego opróżniania. Wysokość koszenia można regulować trzystopniowo. Kosiarka Rotak 32 oferuje bardzo dobrą relację ceny do jakości w tej klasie urządzeń.

Atutami większości modeli kosiarek z serii Rotak są: niewielki ciężar i specjalne grzebienie , które podprowadzają źdźbła trawy rosnące na krawędziach bezpośrednio pod nóż kosiarki, gwarantując czyste cięcie aż do granicy muru lub rabaty. Nie ma już konieczności wykonywania poprawek podkaszarką ani nożycami do trawy.

 

Zobacz też: jak wybrać kosiarkę oraz jak dbać o kosiarkę?

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane