Z Scheppachem w ogrodzie

Scheppach to niemiecka marka z ponad 90-letnim doświadczeniem. W jej szerokim asortymencie znajduje się około 300 modeli maszyn i akcesoriów, które z powodzeniem sprawdzają się w branży motoryzacyjnej, budowlanej i remontowej. Od niedawna marka oferuje również wszechstronny asortyment do ogrodu - pilarki łańcuchowe, dmuchawy do liści, podkaszarki i kosiarki do trawy, kosy spalinowe oraz nożyce do żywopłotu. Jako warianty napędu można wybrać silniki elektryczne lub spalinowe.

Przygotuj swój ogród na zimę!

Za oknem jesień w pełni. Krótszy dzień, chłód, wiatr, deszcz, brak kwiatów i soczystej zieleni w ogrodzie sprawiają, że spędzamy w ogrodzie coraz mniej czasu. Zamiast tego wolimy wygodnie rozsiąść się w fotelu przy kominku z gorącą herbatą i dobrą książką i przeczekać ten okres aż do nadejścia wiosny. Zanim jednak zaszyjemy się na dobre w czterech ścianach, musimy jeszcze trochę poświęcić czasu naszym ogródkom, jeżeli chcemy, aby sąsiedzi dalej zazdrościli nam pięknego ogrodu w przyszłym sezonie. Jesień to czas,...

Kosiarka spalinowa ITAMATI w zbliżeniu

Nadszedł czas letnich prac w ogrodzie. Bez wątpienia jednym z najważniejszych sprzętów w każdym zieleńcu jest kosiarka. Dzisiaj przyglądamy się bliżej nowości na rynku - kosiarce spalinowej ITAMATI

Nowości ITAMATI - ogrodowe narzędzia spalinowe

Potrzebny mocny pomocnik w ogrodzie? Nowe narzędzia spalinowe ITAMATI wyręczą Cię w pracach wykonywanych dla uzyskania i utrzymania pięknego ogrodu! ITAMATI stawia na nieustanny rozwój i dostarcza swoim klientom narzędzia ogrodnicze o najwyższej jakości. Oferta ITAMATI została poszerzona o nowe narzędzia, tym razem spalinowe.

Jaką kosiarkę wybrać? Dobierz rodzaj kosiarki do swojego ogrodu!

Kosiarka – chyba żaden ogrodnik nie wyobraża sobie, żeby zabrakło jej w jego ogrodzie. Jeśli stoisz właśnie w obliczu kupna tego urządzenia, zapoznaj się z naszym poradnikiem. Doradzamy, jak dobrać urządzenie do każdego rodzaju ogrodu

Pielęgnacja trawnika - praktyczny poradnik od Gardeny

Piękny, zadbany trawnik jest wizytówką każdego ogrodu. W trosce o naszych Klientów przygotowaliśmy listę niezbędnych narzędzi do pielęgnacji trawnika oraz krótki poradnik, co zrobić, by cieszyć się w sezonie puszystym zielonym dywanem.

Kosiarki do trawy – elektryczna, spalinowa, akumulatorowa… Jaką wybrać?

Wiosna w ogrodzie to czas na pielęgnację trawnika. Do tego potrzebujemy odpowiedniej kosiarki do trawy. Wybierając kosiarkę, powinniśmy uwzględnić czynniki takie jak powierzchnia trawnika, częstotliwość i sposób koszenia, ukształtowanie terenu, na którym będziemy pracować oraz dostępność do źródeł zasilania. Chcąc Wam pomóc w wyborze odpowiedniej kosiarki, przedstawiamy podstawowe typy kosiarek i najwłaściwsze dla nich zastosowania.

Czas na koszenie z kosiarkami NAC

Wiosna, to czas pierwszych prac w ogrodzie, a dłuższe dni i coraz wyższe temperatury sprzyjają intensywnemu wzrostowi trawy. Wraz z myślą o pierwszym koszeniu pojawia się problem, jaki sprzęt wybrać?
Strona 1 z 1