Na wybór kosiarki elektrycznej zdecydują się głównie posiadacze małych i średnich ogrodów przydomowych oraz ogródków działkowych, ceniący sobie przede wszystkim łatwość i wygodę użytkowania. Tutaj przeważnie nie będą mieć też problemów z dostępem do gniazdka elektrycznego, a cicha praca urządzenia nie będzie miała negatywnego wpływu na otoczenie.

Należy pamiętać, że kosiarki z silnikiem elektrycznym, w porównaniu do kosiarek spalinowych, są tańsze, wygodniejsze w użyciu, obsłudze i konserwacji, i  pracują zdecydowanie ciszej. Ich silniki nie osiągają jednak tak dużej mocy jak silniki kosiarek spalinowych, a co za tym idzie, nadają się raczej do trawników o powierzchni do ok.  500 m². Decydując się nad wyborem konkretnego modelu warto zastanowić się nad  kosiarką elektryczną  o symbolu M1G-ZP3-380 z szerokiej gamy kosiarek firmy NAC


Kosiarka elektryczna M1G-ZP3-380Kosiarka elektryczna o symbolu M1G-ZP3-380 to jedna z najmocniejszych kosiarek kompaktowych na naszym rynku. W kosiarce zamontowano centralną 5-stopniową regulację wysokości koszenia w zakresie 28 - 68 mm. Zaletą kosiarek elektrycznych jest możliwość koszenia trawników na zróżnicowanym terenie.
Kosiarka ta jest wyposażona w wytrzymały, cichy elektryczny silnik o mocy 1600 W.  Nowoczesna konstrukcja urządzenia oraz zwarta, mocna i super lekka obudowa wykonana z odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Kosiarka NAC M1G-ZP3-380 wyposażona jest w wygodną rączkę z dźwignią sterowania, a duży 50 litrowy siatkowy, bardzo pojemny kosz do zbierania trawy czyni pracę wygodną i przyjemną. Bezpieczeństwo użytkowania urządzenia zapewnia mechanizm natychmiastowego zatrzymania noża tnącego. Niewielka masa oraz ergonomiczny  kształt obudowy sprawiają, że kosiarka  łatwo i wygodnie się prowadzi a koszenie nie wymaga wysiłku.

Oferta narzędzi ogrodowych NAC w sklepie narzedzia.pl

 

Dane techniczne kosiarki elektrycznej M1G-ZP3-380

  •     Moc silnika 1600 W / Szerokość koszenia 38 cm
  •     Typ silnika elektryczny Zasilanie 230 V / 50 Hz
  •     Wyrzut trawy tylny do kosza Wysokość koszenia 28 - 68 mm regulacja 5-stopniowa
  •     Pojemność kosza 50 Litrów / Typ kosza plastikowy / Obudowa plastikowa
  •     Masa urządzenia 17 kg. / Prędkość obrotowa 2800 obr/min
  •     Gwarantowana moc akustyczna 94 dB (A)

 Czytaj także: Jaka kosiarka spalinowa? Ranking najlepszych kosiarek spalinowych

Jaka kosiarka akumulatorowa? Ranking kosiarek bezprzewodowychPilarka spalinowa NAC SPS01-52WPilarka spalinowa NAC SPS01-52W w sklepie narzedzia.pl

Moc silnika 3.5 KM. Pojemność skokowa silnika 51.20 cm3

Długość prowadnicy 50.8 cm (20") (więcej szczegółów)

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane