Wybierz odpowiednią kosiarkę dla siebie z marką Bosch!

Po deszczowych i słonecznych dniach cała roślinność włączyła tryb intensywnego wzrostu. Wszystko wokół nabiera intensywnie zielonych barw, a trawa zdaje się rosnąć w oczach. Śmiało można powiedzieć, że sezon na koszenie trawników już trwa w najlepsze! Dobrze wiemy, że koszenie trawy nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Raczej kojarzymy to ze żmudnym obowiązkiem ciążącym na każdym właścicielu przydomowego ogródka, a przecież wcale tak nie musi być. Marka Bosch ma na to kilka rozwiązań.

Z Scheppachem w ogrodzie

Scheppach to niemiecka marka z ponad 90-letnim doświadczeniem. W jej szerokim asortymencie znajduje się około 300 modeli maszyn i akcesoriów, które z powodzeniem sprawdzają się w branży motoryzacyjnej, budowlanej i remontowej. Od niedawna marka oferuje również wszechstronny asortyment do ogrodu - pilarki łańcuchowe, dmuchawy do liści, podkaszarki i kosiarki do trawy, kosy spalinowe oraz nożyce do żywopłotu. Jako warianty napędu można wybrać silniki elektryczne lub spalinowe.

Niezbędne narzędzia Verto do pracy w ogrodzie

Pięknie zadbany ogród to taki dodatkowy salon, w którym możemy spędzać czas, gdy pogoda nam na to pozwala. Kojarzy nam się z odpoczynkiem, śpiewem ptaków i mnóstwem kwitnących, różnokolorowych kwiatów. Jednak, aby faktycznie tak było, trzeba poświęcić mu sporo czasy w ciągu całego roku, a wiosna w tym przypadku jest szczególnym okresem, wymagającym najwięcej pracy.

Przygotuj swój ogród na zimę!

Za oknem jesień w pełni. Krótszy dzień, chłód, wiatr, deszcz, brak kwiatów i soczystej zieleni w ogrodzie sprawiają, że spędzamy w ogrodzie coraz mniej czasu. Zamiast tego wolimy wygodnie rozsiąść się w fotelu przy kominku z gorącą herbatą i dobrą książką i przeczekać ten okres aż do nadejścia wiosny. Zanim jednak zaszyjemy się na dobre w czterech ścianach, musimy jeszcze trochę poświęcić czasu naszym ogródkom, jeżeli chcemy, aby sąsiedzi dalej zazdrościli nam pięknego ogrodu w przyszłym sezonie. Jesień to czas,...

Ranking kosiarek elektrycznych - jaka kosiarka do małego ogródka

Zastanawiasz się jaką kosiarkę do trawy wybrać? Wspomóż się w wyborze naszym rankingiem kosiarek przeznaczonych do niewielkiego ogrodu i zasilanych sieciowo. Kosiarki elektryczne są idealne przy niewielkim arealne, należą także do tańszych modeli na rynku. Jedynym minusem jest konieczność dostępu do gniazdka oraz długi przedłużacz. W zamian za to możemy liczyć na dokładne cięcie oraz cichą pracę.

Sierpień w ogrodzie: pielęgnacja trawnika

Nasz ogród nie ma wakacji – wymaga nieustannej opieki i pielęgnacji. Sprawdź, co ważnego powinieneś zrobić w sierpniu w swoim ogrodzie.

Jaką kosiarkę wybrać? Dobierz rodzaj kosiarki do swojego ogrodu!

Kosiarka – chyba żaden ogrodnik nie wyobraża sobie, żeby zabrakło jej w jego ogrodzie. Jeśli stoisz właśnie w obliczu kupna tego urządzenia, zapoznaj się z naszym poradnikiem. Doradzamy, jak dobrać urządzenie do każdego rodzaju ogrodu

Wszechstronna kosiarka Black+Decker 3-W-1: koszenie, przycinanie krawędzi oraz podkaszanie

Czasem ziemia jest nierówna i koszenie trawnika staje się męczące. Warto wtedy wypróbować produkt firmy Black+Decker - kosiarkę 3-W-1. To innowacyjne i kompaktowe urządzenie przeznaczone jest do koszenia, strzyżenia i przycinania krawędzi trawników o nierównej powierzchni i trudnodostępnych fragmentach.

Jaką kosiarkę elektryczną wybrać?

Kosiarki elektryczne adresowane są dla osób, które nie mają zbyt dużych trawników. Sprawdzą się na powierzchniach ok. 200-600 mkw. Idealnie nadaje się do koszenia niewielkich, zadbanych i w miarę równych obszarów. Silniki zasilane są z sieci energetycznej, co jest minusem tego typu urządzeń. Kabel utrudnia i ogranicza pole działania – może pracować w niedalekim oddaleniu od źródła zasilania, kabel plącze się. Kosiarki elektryczne posiadają silniki, które nie są przystosowane do pracy w wysokiej i gęstej trawie.

Bosch ARM – nowa linia kosiarek dla każdego

Bosch wprowadził na rynek nową linię elektrycznych kosiarek do trawy ARM. Zostały stworzone dla osób poszukujących lekkich, wydajnych i łatwych w obsłudze kosiarek elektrycznych do podstawowych prac ogrodniczych.
Strona 1 z 2