Nożyce akumulatorowe w ofercie Skil Urban Series. Model 0755 to nożyce z akumulatorem w technologii litowo-jonowej idealnie nadające się do wygodnego przycinania krawędzi trawników i małych krzewów. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, niewielkiej wadze i rękojeści z miękkimi nakładkami, nożyce zapewniają komfort i wygodę przy każdym użyciu.

Dwa ostrza do wyboru gwarantują optymalne rezultaty przy każdym użyciu nożyc do trawy 0755. System „Clic” marki Skil, który nie wymaga stosowania żadnych narzędzi ani smaru, sprawia, że wymiana długiego ostrza do krzewów na szerokie ostrze do trawy lub odwrotnie zajmuje zaledwie kilka sekund.

Wbudowany akumulator litowo-jonowy 3,6 V to kompaktowe i lekkie źródło zasilania oferujące taką samą pojemność co innego rodzaju baterie przy mniejszej wadze. Nie występuje efekt pamięci, a z uwagi na brak zjawiska samoczynnego rozładowywania, akumulator zachowuje swoją pojemność aż przez 18 miesięcy. Jest, więc zawsze gotowy do pracy. W górnej części narzędzia znajduje się wskaźnik LED sygnalizujący stan całkowitego naładowania akumulatora. Funkcja elektronicznego zabezpieczenia ogniw (ECP) chroni akumulator wydłużając wielokrotnie okres jego eksploatacji.

Podobnie jak wszystkie narzędzia ogrodowe Urban Series, model 0755 został zaprojektowany zgodnie z koncepcją „łatwego przechowywania”. Zarówno same narzędzie, jak i zapasowe ostrze można zawiesić na dołączonym do opakowania uchwycie.
Skil (joter)

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane