autor: Bosch

W październiku tego roku na rynku polskim pojawi się kolorowa edycja wkrętaków akumulatorowych Bosch PSR Color. Urządzenia będą sprzedawane w specjalnej bożonarodzeniowej promocji od 15 października do końca roku.

Kup w Narzedzia.pl
Wkrętak akumulatorowy Bosch IXO V Basic
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
231


Akumulatorowe wkrętaki PSR Color Bosch mają przezroczyste obudowy w pięciu kolorach - pomarańczowym, fioletowym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Uwagę przykuwa także obudowa z wygodną rękojeścią sztabkową, stosowaną w tradycyjnych wkrętakach. Ułatwia to przechowywanie urządzenia oraz umożliwia wkręcanie śrub w miejscach trudnodostępnych. Przy aktywnej blokadzie wrzeciona wkrętaka można używać jak zwykłego śrubokrętu we wszystkich pracach domowych, np. do odkręcania mocno przykręconych śrub.

Wkrętak Bosch jest zasilany z akumulatora 2,4 V, który można naładować w ciągu pięciu godzin przy pomocy dołączonej do urządzenia ładowarki. Po jednokrotnym ładowaniu można w drewnie miękkim wkręcić przykładowo ok. 70 śrub o wymiarach 4,5 x 35 mm. Poręczne akumulatorowe wkrętaki wyposażone są w uchwyt wewnętrzny 1/4" do końcówek wkręcających. W wyposażeniu seryjnym urządzenia znajdują się końcówki wkręcające do śrub z rowkiem oraz wkrętów krzyżakowych.
Cena sugerowana 129,- PLN

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane