Wiosenne porządki z odkurzaczem bezprzewodowym Bosch PAS 18 LI

Czas wiosennych porządków - mamy dla Państwa nowy akumulatorowy odkurzacz Bosch PAS 18 LI. Jest on wygodny, kompaktowy, mobilny i wszechstronny. To niezastąpiony pomocnik – dzięki jego niewielkim rozmiarom i osprzętowi do różnych zastosowań szybko i łatwo odkurzysz wszystkie zakamarki w domu i samochodzie.

Unia obniża moc odkurzaczy - odkurzacze przemysłowe też?

Unia Europejska wprowadza kolejne ograniczenia. Nowe dyrektywy dotyczą mocy odkurzaczy. Europarlament chce w ten sposób wymusić na użytkownikach pracę słabszymi odkurzaczami. Czy dotyczy to także odkurzaczy przemysłowych?

Jaki odkurzacz typu L wybrać do szlifierek "żyrafa"?

Specyfika pracy tak zwaną „Żyrafą” wymaga użycia odpowiedniego odkurzacza. Technika odsysania pyłu w czasie pracy odgrywa coraz to większa rolę. Jednym z powodów jest fachowość, porządek, co jest szczególnie istotne, jeśli chodzi o prace związane z wykończeniem wnętrz, a także komfort pracy użytkownika. Oczywiste jest, że praca w pyle jest nieprzyjemna, a także niebezpieczna dla zdrowia.

Innowacyjna seria odkurzaczy Black+Decker Dustbuster

Nowe, energooszczędne Dustbustery Black+Decker to mocne odkurzacze kompaktowe, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są bardzo lekkie, a przy tym wydajne. Pozwalają sięgnąć wszędzie tam, gdzie trudno jest zabrać zwykłe, sieciowe urządzenie. Zwłaszcza gdy gniazdko jest za daleko, kabel zbyt krótki lub trzeba odkurzać wysoko zawieszone szafki, półki czy przestrzenie pomiędzy meblami.

Nowa seria odkurzaczy Starmix - ISC ARD-1425 EWS Compact i ISP ARD-1435 EWS Permanent

Bezpyłowa praca na budowie, w czasie remontu czy sprzątania jest marzeniem niejednego instalatora czy pracownika firmy remontowo- budowlanej. Nowa linia odkurzaczy Starmix z serii IS została opracowana tak, by w czasie wszelkich prac budowlanych zapewnić absolutną czystość miejsca pracy oraz najwyższą wygodę użytkowania. Dwa najważniejsze, sprawdzone modele to ISC ARD-1425 EWS Compact oraz ISP ARD-1435 EWS Permanent.

Mobilny odkurzacz BCL182Z Makita - Czy sobie poradzi?

Wystawiliśmy na próbę odkurzacz samochodowy BCL182Z Makita. Zobacz możliwości małego, akumulatorowego odkurzacza.

Odkurzacz uniwersalny Bosch GAS 25 - do każdego rodzaju pracy

Nasz ekspert wziął pod lupę odkurzacz uniwersalny Bosch GAS 25. Poddany testom odkurzacz doskonale sprawdził się do czyszczenia garażu, warsztatu, prac porządkowych po remoncie, sprzątania samochodu i wielu innych.

Sezon grzewczy tuż, tuż - pod lupą odkurzacz do popiołu Kaminer ODK002-25L

Niedługo rozpoczynamy sezon grzewczy, dlatego też pod lupę bierzemy odkurzacz do popiołu KAMINER ODK002-25L. Pokazujemy z bliska wszystkie szczegóły, wydajemy szczerą opinię (wskazujemy zarówno plusy, jak i minusy). Wyjaśniamy, dlaczego warto zaopatrzyć się w odkurzacza do popiołu KAMINER.
Strona 2 z 2