Rozwiązanie 5w1 dla wiertarko-wkrętarki akumulatorowej - system Bosch FlexiClick

Bosch wprowadza innowacyjne rozwiązanie 5w1 dla wiertarko-wkrętarki akumulatorowej. Jest to System Bosch FlexiClick zapewniający maksymalną elastyczność działania - stworzony z myślą o profesjonalistach dla profesjonalistów. Po raz pierwszy na rynku pojawi się wyjątkowy uchwyt SDS-plus spełniający funkcję młota udarowo-obrotowego.

Jak wybrać wiertarko-wkrętarkę, jaki model warto kupić?

Przygotowaliśmy poradnik dla osób zastanawiających się nad zakupem wiertarki. Temat jest Ci obcy, a parametrów dużo? Warto więc wiedzieć, na co zwrócić uwagę, zanim zdecydujesz się na konkretny model.

Skil poszerza ofertę narzędzi Energy Line

Skil rozszerzył serię przewodowych narzędzi Energy Line o nowe energooszczędne i przyjazne środowisku narzędzia: wydajny młot udarowo-obrotowy i dwa modele wiertarko-wkrętarek.

Nowa generacja wkrętarek Bosch z silnikiem bezszczotkowym EC - GSR 14,4 V-EC Professional i GSR 18 V-EC Professional

Bosch wprowadza do swojej oferty nowe modele wkrętarek - wiertarko-wkrętarki GSR 14,4 V-EC Professional i GSR 18 V-EC Professional oraz wiertarko-wkrętarki udarowe GSB 14,4 V-EC Professional i GSB 18 V-EC Professional. Nowe modele wkrętarek Bosch z silnikiem EC to poręczne i lekkie narzędzia z akumulatorami zapewniającymi długi czas pracy. Mają dwa razy dłuższą żywotność niż urządzenia z silnikiem konwencjonalnym, są bardzo wydajne, a wysoki moment obrotowy pozwala stosować je w wielu wymagających aplikacjach.

PDC i DRC Festool – 2 urządzenia, a tak dużo możliwości

Festool poszerzył swoją gamę produktów o innowacyjne wiertarko-wkrętarki. Nowa seria narzędzi QUADRIVE Festool gwarantują wkręcanie z nieziemską mocą lub wiercenie z kosmiczną prędkością. Wiertarko-wkrętarka DRC i udarowa wiertarko-wkrętarka PDC dają mnóstwo możliwości – wkręcanie, wkręcanie kątowe, wiercenie, wiercenie kątowe oraz wiercenie z udarem.

Wiertarko-wkrętarka ITAMATI w najdrobniejszm szczególe

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowe ITAMATI jest nie tylko wydajna, lecz także wyjątkowe pod względem kompaktowej konstrukcji i wagi. Przekonuje użytkowników swoją optymalną masą, wytrzymałością i długim czasem pracy akumulatora. Zastanawiasz się jak wygląda akumulatorowa wiertarko-wkrętarka ITAMATI w najdrobniejszym szczególe? Zobacz sam

Jak dobrać właściwą wiertarko-wkrętarkę akumulatorową?

Efekty pracy w znacznej mierze zależą od prawidłowej eksploatacji narzędzia. W związku z tym postanowiliśmy przygotować mały poradnik właściwego doboru akumulatorowej wiertarko-wkrętarki oraz zasad jej prawidłowej eksploatacji.

Na jednym ładowaniu - system 10,8V Bosch

Jeden akumulator, a tak wiele możliwości. Innowacyjny system łączy tak wiele różnorodnych elektronarzędzi, które pozwolą Ci na swobodną i niczym nieograniczoną pracę w domu i w ogrodzie. Piłujesz, szlifujesz, wiercisz, wkręcasz – w jednej ręce trzymasz akumulator, druga zmieniasz narzędzie. To się nazywa komfort pracy.

Wiertarko-wkrętarka udarowa DV 18DBL Hitachi w akcji

Pokazujemy z bliska wiertarko-wkrętarkę udarową DV 18DBL Hitachi - w akcji, ze szczegółami, w całej okazałości.

Wiercenie bez ryzyka odrzutu - Innowacyjny System Electronic Rotation Control

W trosce o komfort pracy narzędziami Bosch Professional stworzono innowacyjny system ERC minimalizujący ryzyko wystąpienia odrzutu. System został zastosowany w sześciu akumulatorowych wiertarko-wkrętarkach i wiertarkach udarowych. Elektronarzędzia wyposażone zostały w specjalny czujnik wykrywający nieprawidłowości i automatyczny czujnik, zmniejszający ryzyko odrzutu w przypadku zablokowania osprzętu w materiale.
Strona 2 z 3