Szlifierka kątowa - podstawowe informacje, parametry

"Jaką szlifierkę kątową wybrać?" To pytanie niełatwe, mimo że wybór zarówno wśród urządzeń, jak i producentów, jest bardzo duży

Jaka szlifierka kątowa 230mm za 300, 400, 500 zł?

Prezentujemy ranking szlifierek kątowych 230mm, w którym znajdziecie modele do 500zł. Te budżetowe modele doskonale sprawdzą się w domowym lub półprofesjonalnym zastosowaniu. Szlifierki do tarcz o średnicy 230mm to największe i najwydajniejsze szlifierki kątowe na rynku.

Szlifierka do gładzi Graphite 59G261 - dla majsterkowiczów

Szlifierki do gipsu to popularne elektronarzędzia wykorzystywane do wygładzania ścian. Używają ich nie tylko profesjonaliści, ale też majsterkowicze, którzy doceniają efektywną i czystą pracę tych urządzeń. Szlifierka do gipsu Graphite mieści się w klasie urządzeń przeznaczonych dla majsterkowiczów. Cechuje się trwałością dzięki bezpośredniemu przełożeniu napędu z silnika na głowicę. Posiada regulację prędkości obrotowej, przyłącze do odkurzacza oraz przedłużenie wysięgnika.

Jaka szlifierka kątowa 125? Najczęściej kupowane szlifierki do 200zł na narzedzia.pl

Zastanawiasz się, jaką szlifierkę kątową do 200zł wybrać i nie wiesz na co się zdecydować? Zapoznaj się z produktami z rankingu najczęściej kupowanych szlifierek na narzedzia.pl. Podium prezentuje się następująco: szlifierka kątowa Graphite 59G072, szlifierka kątowa Metabo W 750-125 i szlifierka kątowa Einhell TC-AG 125.

Jaką szlifierkę wybrać? Szlifierka kątowa Bosch GWS 750 to wysoka wydajność w kompaktowej obudowie

Bosch wprowadził innowacje w modelach szlifierek kątowych Bosch GWS 750. Nowa wersja szlifierek kątowych GWS 750 Professional Bosch z tarczą o średnicy 115 lub 125mm wyróżnia się wysoką mocą, ergonomią i wyjątkowo korzystną relacją ceny do wydajności. Nowa szlifierka Bosch wyróżnia się smukłą geometrią obudowy, która znacznie ułatwia pracę w wąskich i trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo, silnik szlifierki kątowej GWS 750 dzięki zupełnie innowacyjnej konstrukcji z unowocześnioną wentylacją, zapewnia o 15% wyższą...

Jaka szlifierka? Nowa linia kompaktowych szlifierek oscylacyjnych Bosch dla profesjonalistów

Nowe szlifierki oscylacyjne Bosch dla profesjonalistów to przede wszystkim wygoda w obsłudze. Wśród nowych modeli znajduje się pierwsza wersja akumulatorowa, a narzędzia wyposażono w szereg innowacyjnych rozwiąza tj. możliwość wymieniania płyt. Dzięki temu praca staje się prostsza i bardziej efektywna.

Szlifierka mimośrodowa Bosch GEX 125-150 AVE - obróbka drewna

Wśród urządzeń i maszyn stolarskich nie może zabraknąć szlifierki. Mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej, jak działa szlifierka mimośrodowa i jakie ma zastosowanie w warsztacie stolarza. Testom zostało poddane narzędzie GEX 125-150 AVE Bosch, które posiada regulację obrotów, system tłumienia drgań, filtr do odsysania pyłu, a także kabel zasilający o długości 3m.

Jaką szlifierkę kątową 125mm wybrać? Test szlifierki kątowej Bosch GWS 18-125V-LI

Szukasz szlifierki kątowej dla profesjonalisty i nie wiesz, jakie narzędzie wybrać? Pomożemy. Poddaliśmy testom szlifierkę kątową Bosch GWS 18-125V-Li. Oddaliśmy szlifierkę w ręce fachowca, który sprawdził najważniejsze funkcje, zastosowanie, komfort pracy, itp. Przedstawił zalety i porównał możliwości pracy akumulatorowej szlifierki kątowej do szlifierek sieciowych.

Szlifierka mimośrodowa Bosch GEX 150 TURBO - test narzędzia

Szukasz szlifierki mimośrodowej dla profesjonalisty i nie wiesz, na jakie narzędzie się zdecydować? Podpowiadamy. Oddaliśmy szlifierkę GEX 150 TURBO Bosch w ręce fachowca, który poddał urządzenie testom i przedstawił opinię o jego pracy. Poniżej zostały zebrane informacje o zastosowaniu, najważniejszych funkcjach, a także komforcie pracy i wyposażeniu narzędzia.

Ranking najlepszych szlifierek kątowych 115mm

Szukasz małej szlifierki kątowej do użytku domowego? Przygotowaliśmy ranking najwyżej ocenianych szlifierek kątowych 115mm. Tego rodzaju szlifierki dedykowane są do okazjonalnych prac, stąd głównie produkuje się je dla majsterkowiczów. Najmniejsze szlifierki idealnie się sprawdzają do szlifowania oraz oczyszczania powierzchni. Nasz ranking oparliśmy o opinie naszych klientów. Uwzględniliśmy modele elektryczne oraz akumulatorowe.
Strona 1 z 4